ГейТуда• 1 час назад
Київ. Звірополис.
Дитині дали "безкоштовно" квиток у Звірополис.
На флаєрі вказано, що діти до 12 років можуть відвідувати його лише з батьками. Ясна річ, що майже 600 грн. за можливість потримати у руках єнота платити не хочеться.
Дитині вже є 12 і наївне дитя вирішило, що його пропустять з флаєром самого, без дорослих.
Хтось мав такий досвід?
ГейТуда
• 1 час назад
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ну так дитині 12, з батьками до 12
Так.
Але на флаєрі маленька зірочка є, що безкоштовний квиток надається при купівлі іншого квитка зі знижкою 3%.
Деталі акції за телефоном, який недійсний.
Ще на флаєрі три телефони власне Звірополісів (це мережа), теж всі недійсні, недоступні або не можуть прийняти дзвінок.
Їжак в панчохах• 1 час назад
Ответ дляГейТуда
Так.
Жлобы фиговы
Вкаблучках• 1 час назад
12 же). Аааа, сразу бы и написали всю информацию. Да, жаль что так. Дороговато за енота
Я матуся, мені можно• 1 час назад
Ответ дляГейТуда
Так.
Тоді виходить, що лише за умови, що 1 квиток треба купувати(((
ГейТуда
• 1 час назад
Ответ дляЇжак в панчохах
Жлобы фиговы
Я все-таки змогла за одним номером пробитися.
Вік дитини насправді неважливий.
Це акція ’два по ціні одного’. Тобто у будь-якому випадку за один квиток треба заплатити.
В принципі, як я і думала.
Син вже позаминулого року був там з бабусею. Хотів ще раз піти, вже сам, бо ціна за основний квиток сильно зросла.
Значить, не піде.
Вік дитини насправді неважливий.
В принципі, як я і думала.
Значить, не піде.
ГейТуда
• 1 час назад
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так.
Минулого разу не всіх тварин син побачив, бо тварини стомлюються і ховаються від людей. Але тоді квиток десь 350 грн. коштував.
Їжак в панчохах• 1 час назад
Ответ дляГейТуда
Вік дитини насправді неважливий.
В принципі, як я і думала.
Значить, не піде.
Вік дитини насправді неважливий.
В принципі, як я і думала.
Значить, не піде.
И правильно. Лучше уже семьёй по желанию загород поехать в какой-то зоопарк типа страусиной фермы и все такое) да платишь, но хоть не наее..т
ГейТуда
• 1 час назад
Ответ дляЇжак в панчохах
На страусину ферму син їздив з класом у четвер. Там теж цікаво.
Тут саме можливість погратися з твариною цікавить. Бідні ті тварини насправді :(
Їжак в панчохах• 1 час назад
Ответ дляГейТуда
Играть со зверятами это треш, согласна. Но просто посмотреть полюбоваться очень приятно. Я уже взрослой тетей в 35 лет первый раз такой зоо посетила, понравилось)