Бесконечность-не предел• 1 час назад

Як ви оформляли компенсацію за пошкоджене майно від обстрілів, з чого починати?

Своего не предлагать• 1 час назад
З акту огляду місця пошкодження від поліції

Шалена невинність• 59 минут назад
По опыту сотрудника там на месте обычно комиссии всех мастей и они уже дают четкие инструкции. Выгрызайте все что можно в первые дни. Дальше все заглохнет.

Мое огромное сочувствие. Пусть все живы, но имущество тоже жаль, его никто не подарил.
ХвостПистолетом• 55 минут назад
Спочатку документи на будинок - що має пошкодження. А потім вже подавала заявку у дії. Мені повезло у нас ОСББ, то всі документи робила голова правління. Ми тільки вже індивідуально свої
Закуйовджена життям• 52 минуты назад
Передмістя Києва, біля нашого будинку більш ніж 2 місяці тому впав шахед,вбито 5 людей, багато травмованих, багато пошкоджень фасадів та вибитих вікон у 3х сусідніх багатоповерхівках. Вікна забиті й досі у людей плитами ОСБ, не бачу прогресу й досі....
ХвостПистолетом• 51 минуту назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це не швидка справа. Також залежить від органів місцевої влади на скільки вони швидко роблять свою справу.
Закуйовджена життям• 50 минут назад
Ответ дляХвостПистолетом
Я так розумію, люди виїхали, бо як можна жити в квартирах, де наглухо забиті вікна ОСБ плитами, шкода тих, кому немає куди виїхати
Новорічна пальма• 49 минут назад
Ответ дляХвостПистолетом
и сколько откатов требуют, суки...

ХвостПистолетом• 49 минут назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ми зимували без вікон з плівкою.
Закуйовджена життям• 47 минут назад
Ответ дляХвостПистолетом
Ми зимували без вікон з плівкою.
плівку вам надали чи самі купували?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 47 минут назад
Нам окна вставили, как раз зима была на носу, а то, что внутри весь новый ремонт всмятку (двери стены, пол, мебель) никого не интересовало. В квартире никто еще даже пожить не успел.
ВільнаНазавжди• 46 минут назад
Подайте заявку в Дии
ХвостПистолетом• 44 минуты назад
Ответ дляНоворічна пальма
и сколько откатов требуют, суки...
У мене нічого не вимагали. Щодо нарахування суми, то звичайно питання є. Але ж нічого не змінити
ХвостПистолетом• 43 минуты назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
плівку вам надали чи самі купували?
Самі
ХвостПистолетом• 42 минуты назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
плівку вам надали чи самі купували?
У друзів з Харкова,то видавали матеріали щоб вікна забити
Закуйовджена життям• 42 минуты назад
Ответ дляХвостПистолетом
Самі
ппц, навіть матеріалами не допомогли...це Київ?
Завтра не пью• 34 минуты назад
У мужа на работе полностью выбито сегодня все окна в центре Киева.Как они там будут работать,без окон,да еще и книги там хранятся.Просто кошмар.Кстати по ТВ эту локацию не называли.
ВільнаНазавжди• 35 минут назад
Ответ дляХвостПистолетом
В Харкові на місце обстрілу виїзжають комунальники і забивають вікна ДСП.
За рахунок міста.
Инстагра_мерша• 34 минуты назад
Компенсація на квартири, яких нема в реєстрі, є? Може, хтось знає
СпайдерВумен• 25 минут назад
Ответ дляИнстагра_мерша
ні, сходіть отримайте витяг і потім компенсація.

кураГАЛЯ• 25 минут назад
Ответ дляСпайдерВумен
Це якщо є оригінали документів на руках
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 минут назад
Ответ дляХвостПистолетом
да, нам выдавали плиты для забивки окон в Харькове, а резали их и забивали сами
ХвостПистолетом• 12 минут назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ірпінь. Тоді важко було усім... Та Бог з ним вже .
ХвостПистолетом• 11 минут назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Немає. Це точно.
Моя квартира придбана до 2013 року. В реєстрі не було. Прийшлося спочатку вносити.
Инстагра_мерша• 4 минуты назад
Ответ дляХвостПистолетом
Немає. Це точно.
Ага, але заднім числом це можливо?
Дякую за відповідь.
Закуйовджена життям• только что
Ответ дляХвостПистолетом
В минулому році ракетами рф у нас було зруйновано приватний рестораний комплекс, мерія заявила, шо за рахунок громади відновить цей приватний заклад, я в шоці, була, бо перед цим під час атаки рф було вбито родину та зруйнований їх приватний будинок, ніяких заяв щодо відновлення за рахунок громади не було....Ось така ’справедливість’