грешница кающаяся• вчера в 13:52

Сьогодні, чергова масована атаки росії…абсолютно терористична, нелюдська

Сьогодні, чергова масована атаки росії…абсолютно терористична, нелюдська. Знову міста в вогні.. знову гинуть люди!
Але що буде далі?
А далі, «наш» потужний знову вийде зі своїм відео і буде розказувати які росіяни терористи, і що буде ПОТУЖНА ВІДПОВІДЬ. І так вже 5-й рік…Роки страждань і смертей наших людей!
Єдина правда в його словах буде, це те що рф дійсно терористи і вбивці. А путін і ті хто виконує його накази, військові злочинці!
Та більшість всього іншого, буде черговою незламною брехнею.
Ці особи не роблять нічого, щоб закінчити цю війну і наші люди не гинули!
Більшість населення України хоче, щоб ця ПРОКЛЯТА ВІЙНА закінчилась!
Країні потрібен мир! Нашим людям…дітям потрібен мир!
Якщо НЕ МОЖЕТЕ на 8-му році правління це зробити…йдіть, і нехай прийдуть ті, хто зможе принести мир на нашу багатостраждальну землю.
І ще один момент, який пропаганда ніколи не буде до уваги.
Погрожувати ворогу, який має ядерну тріаду та конвеєрне виробництво балістики і сотень інших ракет, не маючи за спиною тисяч власних ракет, це НЕ СМІЛИВІСТЬ, це АВАНТЮРИЗМ...
Це все одно, що викликати на дуель професійного дуелянта, тримаючи в руках іграшковий пістолет! Для цього треба мати рівноцінні засоби захисту і зброї, щоб щось співставити.
Як можна адекватно вести війну, якщо влада не здатна забезпечити країну достатньою кількістю ракет і зброї, щоб адекватно давати відповідь ворогу? А також ППО!
Особливо, коли ці «керівники» прийшли до влади в країні, в якій вже була війна, і вони знали які виклики і обовʼязки перед ними стоять, і у них було більше 7 років щоб реалізувати оборону і захист України.. 4 + роки з яких повномасштабна війна!
Ворог виробляє сотні ракет кожний місяць! Має ядерну зброю.
Але замість адекватної оцінки можливостей, хтось вирішив пограти в піар «який я крутий», я погрожую їм…
Та в кінці, розплачуватись за це будуть звичайні українці своїми життями!
Якщо ворог здатен виробляти сотні ракет щомісяця, і запускати стільки ж тільки за один масований удар…
То стратегія «піар-ударів» без належного системного захисту тилу та власного масового виробництва виглядає як авантюра, за яку знову ж таки розплатяться життями прості українці..
Бо ворог як завжди буде мстити цивільним.. містам і звичайним громадянам!
А влада в той час буде або сидіти в бункерах, або кататись закордоном!
Бо за весь час війни, чомусь гинуть і під обстрілами опиняються лише прості українці.. які не мають впливу ні на військові, ні на політичні рішення в Україні!
У війні працює стримування.
Ворог має зупинятися не через «занепокоєння», а через усвідомлення, що на кожну його ракету прилетить така ж у відповідь по об’єктах енергетики чи військових заводах.
Якщо росія виробляє сотні ракет, а Україна відповідає одиницями, це не стримування, це провокування звіра, який бачить свою безкарність і знає, що він може тероризувати і далі...
Війна не зупиняється, і тим більше не виграють гаслами. Якщо влада хоче «ударів у відповідь», вона зобов’язана спочатку забезпечити ВПК ресурсами, які дозволять випускати по 50-100 балістичних ракет на місяць.
Закрити небо над країною, щоб люди були в максимальній безпеці.
Все інше, на 5 році повномасштабної війни, це не стратегія перемоги чи наближення МИРУ, щоб наші люди нарешті ПЕРЕСТАЛИ ГИНУТИ…
Це чергова небезпечна гра долями мільйонів людей заради політичних рейтингів і «потужного піару» на крові українців. І спосіб утримати владу за рахунок війни!
Стратегія, побудована на сподіванні, що ворог «злякається», не маючи при цьому засобів цей гнів реалізувати масовано, і ГОЛОВНЕ стримати його удари у відповідь,це не шлях до перемоги, а шлях до випаленої землі…І ЗАГИБЕЛІ ЩЕ БІЛЬШОЇ КІЛЬКОСТІ НАШИХ ЛЮДЕЙ!
Мої співчуття кожному, хто сьогодні постраждав від цього жахливого удару росіян.
Боже бережи Україну і наших людей! (с)
К.а.л.и.н.а• вчера в 13:56
100 рублєй зачіслєна на карту, правіряйтє

автор грешница кающаяся • вчера в 13:58
Ответ дляК.а.л.и.н.а
По фактам есть что возрасить, кроме стрелок???
sky-labs• вчера в 14:00
Ответ длягрешница кающаяся
На жилые дома пофиг!
Главное что объекты критической и военной инфраструктуры целенькие
автор грешница кающаяся • вчера в 14:01
Ответ дляsky-labs
На жилые дома пофиг!
Объекты инфаструктуры без людей и жителей не нужны никому!
sky-labs• вчера в 14:02
Ответ длягрешница кающаяся
Людей можно и новых привезти, когда эти кончатся!
Расходник...
автор грешница кающаяся • вчера в 14:02
Ответ дляК.а.л.и.н.а
по себе судишь!
автор грешница кающаяся • вчера в 14:03
Ответ дляsky-labs
Расходник...
только это уже будут не украинцы ,а какие-нибудь индусы или филипинцы и т.д.

sky-labs• вчера в 14:04
Ответ длягрешница кающаяся
Я не думаю что для них это имеет такое уж большое значение...
автор грешница кающаяся • вчера в 14:05
Ответ дляsky-labs
Для кого ’для них’? речь идет об обычных, простых украинцах,которые хотят жить и работать в своей стране.
Re1ne• вчера в 14:06
Ответ длягрешница кающаяся
У вас много воды, какие конкретно предложения, как помириться, на каких условиях? В трех предложениях без всей этой воды озвучьте
lammama• вчера в 14:06
Лично я этого уже не выдерживаю,последние разы обстрелов просто сижу и реву,уже нет никаких сил.Сегодня должна была ехать в село ,проведать папу,но сильный упадок сил -моральных и физических от происходящего от того,что всю ночь не спала.
Ольгис-053d• вчера в 14:07
Не осилила всю простыню. Конкретные идеи есть с нашей стороны, чтоб прекратить эту войну? Или так сотрясание воздуха?
автор грешница кающаяся • вчера в 14:09
Ответ дляRe1ne
Предложение только одно,МИР сейчас любой ценой.В этой войне мы не победим.С каждым днем эта цена будет все дороже,разрушения,убийства это все только у нас.
Ollka• вчера в 14:09
Ответ длягрешница кающаяся
Війна не закінчиться через те, що прийде новий і капітулює. Вона затихне на пару років і знову почнеться з більшою силою.
Ну проходили це вже. Ще наївні є?

Не може скінчитись війна при бажанні лише однієї сторони. А інша не хоче закінчувати. І що з тією стороною зробити, якщо вони не хочуть?
Ollka• вчера в 14:10
Ответ дляsky-labs
На жилые дома пофиг!
Хто сказав що ціленькі?
Re1ne• вчера в 14:10
Ответ длягрешница кающаяся
Что предлагаете отдать параше, все 4 области? А вы из какой?
Одуванчик number one• вчера в 14:11
Ви маєте на увазі сісти за стіл перемовин і піти на всі умови росії вже завтра, а там як карта ляже, коли в 4 ранку чергова сво?!
Нам зараз важко і буде важко потім, вибір невеликий.
Ollka• вчера в 14:11
Ответ длягрешница кающаяся
Знову лощунки без конкретики. Так всі вміють.
Вас попросили конкретно написати що робити
sky-labs• вчера в 14:11
Ответ длягрешница кающаяся
Хотят, но ’они’ решили, что у них можно не спрашивать.

автор грешница кающаяся • вчера в 14:12
Ответ дляRe1ne
Предлагаете всем областям дружно полечь под ударами орешниками,которые мы сбить не можем и не сможем и ответить нечем?
sky-labs• вчера в 14:12
Ответ дляRe1ne
На предлагаемых
Ромашка -3390• вчера в 14:13
Ответ длягрешница кающаяся
Это беженки пишут, готовые воевать вечно
sky-labs• вчера в 14:15
Ответ дляOllka
Ну проходили це вже. Ще наївні є?

Зачем ей начинаться с бОльшей силой, если внутренняя и внешняя политика Украины изменится?

С нашей стороны вообще не видно желания заканчивать.
sky-labs• вчера в 14:15
Ответ дляOllka
Хто сказав що ціленькі?
Ну я ж надеюсь, сильнА!
Alexsandra• вчера в 14:16
Ответ дляlammama
А в мене включився стан байдужжя. Думаю це набагато страшніше чомусь. Зник інстинкт самозбереження.
Вночі будинок ходуном ходить, а я спокійна як удав вибираю постіль.
Мені так страшно за нашу в хлам розрушену психіку. Думаю її вже ніколи не привести до ладу.
Re1ne• вчера в 14:15
Ответ длягрешница кающаяся
Ваши кукарешники никому неинтересны, как бы вы с ними не носились
sky-labs• вчера в 14:16
Ответ дляRe1ne
Они их не просят в статусе де-юре.
Им хватает и де-факто.
А нам что, жалко?!
sky-labs• вчера в 14:17
Ответ дляOllka
Приходите на переговоры и без подписания мира не уходите - все просто!
Татьяна-57fb• вчера в 14:18
скажите спасибо перезиденту в первую очередь и примите вечером очередные соболезнования , кто еще хочет в евросоюзы через 20 лет попасть и биться насмерть за донецкие края ахметова и кучьмы ? которые превратились в руины и никому и хрен не нужны сказано что война до последнего украинца кто еще не понял пусть поймет когда будет поздно ,,. хочу добавить я не бот и живу в Одессе , кацапов не признаю ,и зеленского тоже не признаю я его просто ненавижу он угробил мою жизнь и мою семью , желаю ему того же
Re1ne• вчера в 14:18
Ответ дляsky-labs
Они их не просят в статусе де-юре.
Им хватает и де-факто.
А нам что, жалко?!
Ну если вам не жалко то избирайтесь президенткой и отдавайте. У вас же, похоже, все в семье инвалиды и с бронью, можете себе позволить