Радикальная• 2 часа назад
Банківська ячейка - за чи проти?
Сьогодні вночі задумалась, чи не покласти все цінне ви ячейку, на всяк випадок.
У когось є досвід? Варто чи стрьомно?
Крайня невістка• 2 часа назад
В мене в банку у сейфі, але зараз кругом ризики, коли сьогодні в підземний паркінг на Печерську влучила ракета, немає безпечних місць, немає гарантій, немає точних і ідеальних відповідей і умов
Радикальная
• 2 часа назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Краще - важкий (від 150 кг) та якісний сейф дома
Подивилась на розетці - від штуки баксів і вище :(
Радикальная
• 1 час назад
Ответ дляКрайня невістка
В банках, ячейки зазвичай наче в підвалі
Крайня невістка• 1 час назад
Ответ дляРадикальная
Так, але ризики завжди є у вигляді людського фактору співробітників, не знаю, на жаль, як це працює в банківській сфері, або прильоту по самій будівлі, хто там буде розбиратись де і чиє, під шумок буде загальним
Лукава_Кiшка• 1 час назад
Ответ дляРадикальная
Так, але це гарна річ.
Дуже рекомендую!
І потрібно встановлювати його на анкери в підлогу і в стіну
Дуже рекомендую!
Крайня невістка• 1 час назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, але це гарна річ.
Дуже рекомендую!
Такі не вскриіш і не винесеш сам сейф?
Дайте будь ласка посилання
Лукава_Кiшка• 1 час назад
Ответ дляКрайня невістка
Такі не вскриіш і не винесеш сам сейф?
Дайте будь ласка посилання
Взламують будь-які сейфи)
Але якісний, важкий сейф - набагато важче вскрити.
Плюс, якщо буде знати мінімум людей про нього, то це теж гарно працює)
Посилання не дам, бо купували свій вже років 8 тому
ШанельКуКу• 1 час назад
Напомнили недавнее ограбление банка в Германии:
Крупнейшее ограбление в Гельзенкирхене (декабрь 2025 – январь 2026)В конце декабря 2025 года преступники совершили «ограбление века» в отделении Sparkasse в районе Буэр города Гельзенкирхен.Сумма украденного: Оценки варьируются от 30 млн евро (первоначальные данные полиции) до 90–100 млн евро по более поздним оценкам ущерба.Масштаб: Было вскрыто около 3200 депозитных ячеек.Метод: Грабители пробили стену хранилища со стороны соседней подземной парковки, используя промышленную дрель.
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
В нас в банку черга на скриньки...вони розміщені в відповідному приміщенні...в чому ризик?
Радикальная
• 1 час назад
Ответ дляШанельКуКу
Ячейки застраховані?
ШанельКуКу• 1 час назад
Ответ дляРадикальная
Ячейки застраховані?
Угу.) Тогда против для вас нет.)
Радикальная
• 1 час назад
А ще цікавий розбіг цін в Приваті в тричі дешевше ніж, наприклад в Крідіагріколі. З чого б це?
Не любовница• 1 час назад
Ответ дляРадикальная
Ячейки застраховані?
Это как? Вы декларируете что у вас 20 тыс дол и вам их компенсируют в случае ЧП)?
Белая и пушистая• 46 минут назад
Две опасносььи: разбомбят банк или вынесут из ячеек, никогда не докажете, что и сколько там было, так одну тз украинских певиц ограбили на приличную сумму
Бубль Гум)• 41 минуту назад
Не обеспечивается ничем, кроме честного слова банка.
Были прецеденты краж в Украине,в том числе у знаменитостей.
Прилететь может и в место с ячейками.Согласно договору,это будет форс мажор,и банк вам ничего не должен
Бубль Гум)• 39 минут назад
Ответ дляРадикальная
Ячейки застраховані?
За это отдельная плата и куча нюансов. И это не страховка в прямом понимании.
Совбез• 22 минуты назад
Ответ дляРадикальная
А ви думаєте скільки ячейка коштує в рік?
Ви здивуєтеся...