Вітаю, дівчата потрібна допомога, видаляла я телеграм на деякий час і не зберегла посилання на всі канали , тепер не можу знайти канал по продажу прольотів з іноземних сайтів, здається назва каналу була «Пролеты с Европы и Америки»
А також буду вдячна якщо накидаєте скидок на подібні канали, де можна виставляти свої прольоти з іноземних сайтів( уточню що канал ШУ та Бандлеру маю)
Кофеиночка• вчера в 21:40
Ответ дляLike-995b
Я подумала пролетам ракет
Я теж 😂хотіла людину послати😂. Потім дочитала.