Стебель березы• 48 минут назад

Люди, що робити? Кричить: «мразь нацистська, коли ти уже здохнеш!»

Чоловік дізнався, що мені написала мама. Вона в окупації з батьком в Криму. Вона написала, спитала мене, чи живі ми з чоловіком після обстрілу. Зараз батьки за поглядами «какаяразніца». У чоловіка зірвало кляму. Він почав орати на мене матом, називати нацистською підстилкою, що я лягаю під нацистів, і іншими нецензурними словами , тупо оре, слюні летять, аж труситься. І врешті решт оце - «коли ж ти уже здохнеш». Це якийсь кошмар. Я досі, як в тумані. Тема про чоловіка, який відбирає зп - моя. Треба подавати на розлучення, йти ні з чим. Страшно…і дуже погано…що робити?
Сиамская сороконожка• 47 минут назад
Это он про себя так?

Фляшка на трьох• 46 минут назад
Подменили? Раньше ж он таким не был?
Пополняю_Карму• 46 минут назад
Йти ні з чим не так страшно, як витрачати роки на ідіота поряд
автор Стебель березы • 45 минут назад
Ответ дляФляшка на трьох
Подменили? Раньше ж он таким не был?
Було різне, але такого вже дуже довго не було. І ніколи не казав мені про «здохнеш»…
Добрая свекровь• 45 минут назад
Дать ему по ебалу
Love_Love_Love_• 45 минут назад
Так він завжди таким був, наче він вас матом вперше криє, що ви раніше робили?
ЧупакабраЗеБест• 45 минут назад
он вас как минимум не любит. вот в целом.

Просто красавица• 44 минуты назад
Шукайте го де допомагають жінкам постраждалим від домашнього насильства. У Дніпрі (і багатьох інших містах) є Вона хаб, наприклад.
Є прихистки. І безоплатна допомога юристів там же
автор Стебель березы • 44 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Раніше терпіла, виправдовувалась, ще щось. А тепер уже не можу. Мені нема за що виправдовуватись. Я ні в чому не винна.
Love_Love_Love_• 44 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
Головне що він працює, у вас діти і вам немає куди йти бо ви в декреті. Терпіть, Бог терпів і вам велів
автор Стебель березы • 44 минуты назад
Ответ дляДобрая свекровь
Дать ему по ебалу
Я не можу, він мене в бараній рог зігне, у нас різниця по вазі в два рази.
Трейдер кріпти• 42 минуты назад
Может лучше икебаной вам заняться, сочинять не ваше
автор Стебель березы • 43 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене нема дітей, я не в декреті.
автор Стебель березы • 42 минуты назад
Ответ дляПросто красавица
Дякую! Буду шукати!
Love_Love_Love_• 42 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
Ну то і терпіти не треба було, треба було давно піти. От все, ви зрозуміли, завтра зранку зберетесь і підете від нього, так?
З вишневого садка• 42 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
Вы не знаете, что делать? Ждете, когда он руку поднимет?
Love_Love_Love_• 42 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
В мене нема дітей, я не в декреті.
Ще гірше, для чого з ним жити?
Добрая свекровь• 41 минуту назад
Ответ дляСтебель березы
Сделать капость. Подсыпать проносного в еду. Выкинуть молча какую-то его вещь или испортить
Угадайс• 40 минут назад
Позовите, когда автор тролль, покажет скрин сообщения от родителей в теме.

Love_Love_Love_• 40 минут назад
Ответ дляДобрая свекровь
А для чого це?
Дівчина Гілмор• 39 минут назад
’Зараз батьки за поглядами «какаяразніца». У чоловіка зірвало кляму’

Все логічно, шо вас смущає
Лика-прилипка• 39 минут назад
Що робити? - пиши ще (нєт)
Свекруховна• 39 минут назад
Что вы забыли с та им маргиналом?
автор Стебель березы • 39 минут назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Раніше уже піднімав, довгий час такого не було
Попельшка• 39 минут назад
Можна не розлучатися)
Але нафіга жити далі разом при таких умовах ?
Отчебучкина• 39 минут назад
Ответ дляСтебель березы
Ну это только начало. Дальше пи@@ить начнёт.
А чо такой завзятый патриот и не на фронти? Странно..
Попельшка• 38 минут назад
Ответ дляСтебель березы
Вам подобається, що вас б´ють?
Анонім Перший• 38 минут назад
Ответ дляСтебель березы
В мене нема дітей, я не в декреті.
Ви мазохіст? У вас є запасне життя? Чи просто дурепа?
автор Стебель березы • 37 минут назад
Ответ дляАнонім Перший
Та вже досить. Натерпілася. 17 років терпіла.
Анонім Перший• 36 минут назад
Ответ дляСтебель березы
Навіщо?