Стебель березы• 48 минут назад
Люди, що робити? Кричить: «мразь нацистська, коли ти уже здохнеш!»
Чоловік дізнався, що мені написала мама. Вона в окупації з батьком в Криму. Вона написала, спитала мене, чи живі ми з чоловіком після обстрілу. Зараз батьки за поглядами «какаяразніца». У чоловіка зірвало кляму. Він почав орати на мене матом, називати нацистською підстилкою, що я лягаю під нацистів, і іншими нецензурними словами , тупо оре, слюні летять, аж труситься. І врешті решт оце - «коли ж ти уже здохнеш». Це якийсь кошмар. Я досі, як в тумані. Тема про чоловіка, який відбирає зп - моя. Треба подавати на розлучення, йти ні з чим. Страшно…і дуже погано…що робити?
Пополняю_Карму• 46 минут назад
Йти ні з чим не так страшно, як витрачати роки на ідіота поряд
Стебель березы
• 45 минут назад
Ответ дляФляшка на трьох
Подменили? Раньше ж он таким не был?
Було різне, але такого вже дуже довго не було. І ніколи не казав мені про «здохнеш»…
Love_Love_Love_• 45 минут назад
Так він завжди таким був, наче він вас матом вперше криє, що ви раніше робили?
Просто красавица• 44 минуты назад
Шукайте го де допомагають жінкам постраждалим від домашнього насильства. У Дніпрі (і багатьох інших містах) є Вона хаб, наприклад.
Є прихистки. І безоплатна допомога юристів там же
Стебель березы
• 44 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Раніше терпіла, виправдовувалась, ще щось. А тепер уже не можу. Мені нема за що виправдовуватись. Я ні в чому не винна.
Love_Love_Love_• 44 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
Головне що він працює, у вас діти і вам немає куди йти бо ви в декреті. Терпіть, Бог терпів і вам велів
Стебель березы
• 44 минуты назад
Ответ дляДобрая свекровь
Дать ему по ебалу
Я не можу, він мене в бараній рог зігне, у нас різниця по вазі в два рази.
Стебель березы
• 43 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене нема дітей, я не в декреті.
Стебель березы
• 42 минуты назад
Ответ дляПросто красавица
Дякую! Буду шукати!
Love_Love_Love_• 42 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
Ну то і терпіти не треба було, треба було давно піти. От все, ви зрозуміли, завтра зранку зберетесь і підете від нього, так?
З вишневого садка• 42 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
Вы не знаете, что делать? Ждете, когда он руку поднимет?
Love_Love_Love_• 42 минуты назад
Ответ дляСтебель березы
В мене нема дітей, я не в декреті.
Ще гірше, для чого з ним жити?
Добрая свекровь• 41 минуту назад
Ответ дляСтебель березы
Сделать капость. Подсыпать проносного в еду. Выкинуть молча какую-то его вещь или испортить
Угадайс• 40 минут назад
Позовите, когда автор тролль, покажет скрин сообщения от родителей в теме.
Love_Love_Love_• 40 минут назад
Ответ дляДобрая свекровь
А для чого це?
Дівчина Гілмор• 39 минут назад
’Зараз батьки за поглядами «какаяразніца». У чоловіка зірвало кляму’
Все логічно, шо вас смущає
Стебель березы
• 39 минут назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Раніше уже піднімав, довгий час такого не було
Отчебучкина• 39 минут назад
Ответ дляСтебель березы
Ну это только начало. Дальше пи@@ить начнёт.
А чо такой завзятый патриот и не на фронти? Странно..
Попельшка• 38 минут назад
Ответ дляСтебель березы
Вам подобається, що вас б´ють?
Анонім Перший• 38 минут назад
Ответ дляСтебель березы
В мене нема дітей, я не в декреті.
Ви мазохіст? У вас є запасне життя? Чи просто дурепа?
Стебель березы
• 37 минут назад
Ответ дляАнонім Перший
Та вже досить. Натерпілася. 17 років терпіла.
Анонім Перший• 36 минут назад
Ответ дляСтебель березы
Навіщо?