Томатико• 2 часа назад
Перестав працювати Dyson
2 роки тому купила через байєра dyson airstrait. Все було чудово, поки сьогодні під час роботи він не виключився і з того часу просто не лежав мертвим. Кнопки ресет/тест не нажимаються, кнопка включення нічого не робить(( Порадьте сервіс у Києві, де можна полагодити
Томатико
• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
2 года это много для фена) любой сервис мелкой бытовой техники
Та і 20 тисяч чи скільки я тоді за нього віддала - теж багато
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляТоматико
) ну зато гештальт закрыли) это дороже всего
Леди_на_драндулете• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Для фена вообще или дайсона конкретно? Потому что у меня филипсу 24года - работает прекрасно.