Чучало яблуні• 1 час назад
Діти сусідів, я зараз чокнусь….що можна зробити?
Якщо вам запропонують купити таун чи котедж- тричі подумайте. Вхідні двері в нас з сусідами через стіну, сходи в іх тауні і у нашому теж. В них троє дітей, також у них і у нас є кусок території через паркан попереду будинку, невелика територія на 2 машини і пісочницю. Потепліло і все, зранку до ночі вони носяться з другого поверху по сходам вниз до вхідних дверей, потім лупашуть ними так що трясеться вся будівля, потім по сходах на подвірʼя і так по колу 300 разів в день, ще в них немає дзвінка і діти вічно тарабанять в двері коли вони закриті на ключ, кличуть маму і Софію і Устима і всіх на кучу. Хєрячать вони туди назад цими дверима безкінечно і тарабанять в них теж.
Як думаєте, якщо я запропоную ім поставити дзвінок на вхідні двері і дотяжку?
Чучало яблуні
• 1 час назад
Наприклад в даний момент вона оруть в дворі, я так розумію забирають з вулиці іграшки і знову лупашуть тими дверима
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Я завжди казала, якби ми з дітьми жили в багатоквартирному будинку чи як у вас, то нас давно б виселили.
Це страшний сон для всіх.
Леди Репях• 1 час назад
Конечно, поговорить надо. Если вы будете молчать, то ездить на вас будут и дальше.
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Це страшний сон для всіх.
З однієї сторони я не люблю робити зауваження, а з іншої- може вони думають що все ок, але це не ок, це просто жопа
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
А квартира чем отличается? Так же слышно
В квартирі діти не вибігають 300 разів на вулицю, вони граються в своєму дворі я постійно біжать в дім.
Залізна пані• 1 час назад
Я продала, не змогла в такому режимі існувати, саме в Таунхаусі, дітей був один в них, хлопчина, який теж зазирав через паркан, :) але життя напоказ все одно, з сусідами не сварилась. Але і в дружні стосунки не вступала, просто зробила помилку купивши таке
Не моє виявилось
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляЗалізна пані
Не моє виявилось
І не збираюся ні з ким сваритися, тут в принципі ніхто і не винен, дітей ти не привʼяжеш, ну шо ти їм зробиш, але літом відчуваю буде сраченька.
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
А зараз вони граються в вашому дворі?
Залізна пані• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Я саме навесні зібрала манатки і зʼїхала, потім продала, коли почався і додався шашлик—машлик
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
А зараз вони граються в вашому дворі?
Вони ніколи не гралися в моєму дворі
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Дети в квартире бегают по самой квартире. А ещё у них что-то падает из рук, музыкальные игрушки, топот, истерики
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Вони ніколи не гралися в моєму дворі
Ну тоді не нервуйте
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так тут вони теж бігають як коні всередині і по сходам, всю зиму так було, але я до такого абсолютно спокійна, вони ще мʼясі могли в стіну вибивати .А тут з цими вхідними дверима це жесть.
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Ну а что с детьми сделать? Никто не родился взрослым. Вспомните себя в детстве. Я хоть и спокойная была, но до определённого возраста не ходила, а бегала. Так и эти дети. Если днём гоняют, то имеют право
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я десь написала що вони не мають права? Я теж маю право щоб мені не гупали дверима по голові цілими днями
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Гупают в своём доме, а не в Вашем
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Гупают в своём доме, а не в Вашем
Ви просто пишете тут щоб букви не забути?
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Смелая такая? С соседями почему-то язык не так подвешан
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Вы слишком нервно реагируете на чужих детей
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
Я взагалі ніяк не реагую на чужих дітей, я реагую на грохіт і інші звуки
Засомневаю• 1 час назад
Ну вам не повезло, что поделаешь. Хорошо, чтобднем, они тут ничего не нарушают. Поставят звонок, вас будет раздражать звонок. Можете попробовать сделать шумоизоляцию, но это врядли поможет. У нас в квартире сверху еще хуже. Они ночью пылесосят/играют в футбол/ ругаются/ поют в караоке/играют в плейстейшн со всеми вытекающими эмоциями, дрессеруют собаку, причем и взрослые и дети. Мне кажется я знаю все про их семью 😅 жена была за границей с детьми, муж устраивал тусовки, пьянки, приводил девок, во время ночных тревога врубал гимн Украины на всю, бухал, ругался, снова бухал 🙈 приехала жена, они начали ругаться, драться, материться, я даже знаю, что она посуду не моет 🤣 пацан старший, девочка младше. Он над ней издевался и, я подозреваю, еще и совершал действия интимного характера, по ее крикам ’ не надо’ и крикам мамы мужу через какое-то время ’ ты знал, что он это делает?’ 🙈 сколько я раз этому пацаненку по батареям стучала 🤦♀️ после маминых разборок это прекратилось и он начал у неё отбирать телефон, в общем, писать можно долго 😅 и все это я узнала по звукам и даже вычислила их внешне тоже по звукам 🙈отношусь к этому философски, как моя соседка снизу в старом жилье, когда дочь дома тренировались, говорила ’не переживай, это же дети’.. мы тоже не тихие соседи.
Нужно снимать отдельный дом, если шум мешает.
Чучало яблуні
• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Моі сусіди мені не хамлять
Чарівне зіллячко• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Що за нісенітницю Ви пишете?
Моїй дитині зараз 5 років. Норовила тоже ганяти як навіжена, но я з 3 років зупиняю і пояснюю, що під нами живуть люди, бігати потрібно на вулиці, вдома спокійна ходьба і ігри.
В 4 роки вона вже без нагадування вела себе культурно і стримано.
А на майданчику, на пляжі, в дитячій кімнаті зірвиголова.
Дітям треба пояснювати і вчити.
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Ну вы тоже не сразу выросли.
Я спокойно реагирую на соседей сверху, например
Любимка-анонимка• 1 час назад
Подойдите и нормально с ними поговорите. Если со мной разговаривают нормально, без повышенных тонов и претензий - я всегда пойду на компромисс/постараюсь выполнить просьбу. Тем более, что то, что вы просите сделать не сложно
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЧучало яблуні
Моі сусіди мені не хамлять
Конечно, не хамят, Вы же им и слово не говорите. Тему свою отправьте соседке
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
Що за нісенітницю Ви пишете?
Дітям треба пояснювати і вчити.
А до 3х лет не объясняли? Почему?