Бензопирен• 2 часа назад

Де знайти майстрів вишивки?

Може є якийсь сайт, форум, де можна подивитись на їх роботи? Шукаю, хто б зробив чоловічий браслет з вишивкою
Жена аллигатора• 2 часа назад
Плетений бісером?

Гравіцапа• 2 часа назад
А що за браслет? По шкірі? Взагалі в телеграмі повно спільнот вишивальних, просто не всі відкриті.
Бабця в мештах• 2 часа назад
В ФБ є багато груп
Зілля до весілля• 2 часа назад
По перше, авторко, звідки Ви?
автор Бензопирен • 2 часа назад
Такого типу. Але майстриня має чергу на виготовлення, я пізно побачила
Зілля до весілля• 2 часа назад
Справа в тому, що навіть на сайтах можуть бути перекупив. Я в реалі недавно з таким явищем кинулася. На екскурсії побачила гарну брошку(зараз такі модні хенд.мед), жінка пообіцяла допомогти придбати, я замовила зразу дві( собі і подружка) ,прийшли через НП, я додала номер майстрині в ТГ, попросила який в неї асортимент, то в неї бронза 380, а я за кожну заплатила 600.
автор Бензопирен • 2 часа назад
Ответ дляЗілля до весілля
По перше, авторко, звідки Ви?
Німеччина

Зілля до весілля• 2 часа назад
Ответ дляБензопирен
Мікровишивкою займається моя подружка
Зілля до весілля• 2 часа назад
Ответ дляБензопирен
Німеччина
Там пересилка дорожча буде, ніж така вишивка...
Зілля до весілля• 2 часа назад
Ось в мене така
автор Бензопирен • 2 часа назад
Ответ дляЗілля до весілля
Я знаю. Але що ж. Контакт можете дати? Сайт, сторінку - має вона щось?
Зілля до весілля• 2 часа назад
Ответ дляБензопирен
Та вона веде гурток дитячий, поки особистого сайту не має, напишіть мені на ел.пошту ok1904@ukr.нет. Завтра спитаю їЇ, як дасть позитивну відповідь, дам Вам її контакт.
Привіт з ботойбіччя• 1 час назад
И почем продают?
Там работы часа на 2 под сериал.
И это не вышивка. Это сплетенный элемент, потом уже готовым пришит.
На фото ниже в кулоне - да, там вышивка.