А у нас макарошки• 25 мая в 15:58
Если у ребёнка отец безвести пропавший, как ему выехать за границу?
Девочки кто-то сталкивался с таким?
Сестра хочет сделать на меня доверенность чтобы её ребенок мог со мной выехать в другую страну, знаю что нужно разрешение обоих родителей, но отец ребенка безвести пропавший, есть официальное письменное подтверждение от ВЧ что указывает этот статус.
Написала нотариусу он сказал что то нужно звонить на горячую линию пограничной службы и там узнавать, позвонила только что на горячую линию там сказали что они такую информацию не дают, ответили нотариус все знает.
Натолкните на правильную мысль что делать в таком случае?
Карусель-весель• 25 мая в 15:59
Під час воєнного стану діти до 16 років можуть виїжджати за кордон у супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата чи сестри, мачухи, вітчима без нотаріального дозволу другого з батьків. Для цього потрібен закордонний паспорт дитини або свідоцтво про народження.
Борисфенка• 25 мая в 16:00
Ответ дляКак нефиг делать
Согласие отца не нужно чтобы вывезти ребенка из Украины
Якщо їде з мамою. Для всіх інших людей треба довіреності.
А у нас макарошки
• 25 мая в 16:00
Ответ дляКак нефиг делать
Я это знаю, я ездила со своим ребенком без согласия.
А если это не мой ребенок, достаточно разрешение её мамы только?
Борисфенка• 25 мая в 16:01
Ответ дляА у нас макарошки
Ні, недостатньо.
Знайома їхала з онуком, він сирота, то робили в опікунській раді якісь дозволи.
Как нефиг делать• 25 мая в 16:01
Борисфенка, не распинайтесь, вы у меня в блоке как и у большинства
Налитое яблочко• 25 мая в 16:02
Ответ дляКарусель-весель
А де в цьому переліку тітка?
Карусель-весель• 25 мая в 16:02
Ответ дляА у нас макарошки
Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, може здійснюватися в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима.
А також в супроводі інших осіб, які мають бути уповноважені одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування.
Нотаріально посвідчена згода другого з батьків в цьому випадку не потрібна.
Налитое яблочко• 25 мая в 16:02
Ответ дляКак нефиг делать
Якщо вивозить мама , то так. А якщо мамина сестра, то потрібно
Налитое яблочко• 25 мая в 16:03
Ответ дляА у нас макарошки
Ні
Повітруля• 25 мая в 16:03
Ответ дляА у нас макарошки
вам нужно обраться в опеку, они дадут нужный документ
МояХатаЗкраю• 25 мая в 16:03
Ответ дляА у нас макарошки
Да. Но разрешение она это делает не у нотариуса, а в опекунском совете
А у нас макарошки
• 25 мая в 16:04
За службу опеки не подумала, вот как хорошо что вы есть.
Одна голова хорошо а две лучше.
Спасибо ❤️
Одна голова хорошо а две лучше.
Спасибо ❤️
Фляшка на трьох• 25 мая в 16:38
Ответ дляКак нефиг делать
Эта дура у всех в блоке.
Гл. Амурная• 25 мая в 16:43
Ответ дляА у нас макарошки
Ні. Йдіть з мамою у відділ опіки, вони дають
Мальовнича даль• 25 мая в 18:07
Особливості виїзду в умовах воєнного стану
Спрощений режим для близьких родичів: Згода другого з батьків не потрібна, якщо дитина виїжджає у супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата чи сестри, мачухи або вітчима. Проте, якщо супроводжуючий не належить до цього переліку (третя особа), дозвіл обох батьків є обов’язковим.
Якщо один із батьків за кордоном: Він може оформити нотаріальний дозвіл у консульстві/посольському чи закордонному нотаріусі та переслати його в Україну.
Якщо місцезнаходження одного з батьків невідоме: Оформити дозвіл на виїзд з третьою особою можна через рішення суду або відповідний висновок органу опіки та піклування.
Детальну інформацію щодо процедури або перевірки чинних вимог можна знайти на Урядовому порталі ’Діти війни’ або звернувшись до офіційного чат-бота Державної прикордонної служби України.
Альфред Шнитке• 23 июня в 10:03
А опекунство как вы за границей будете делать? Это выезд в отпуск или надолго?
А у нас макарошки
• 23 июня в 16:31
Ответ дляАльфред Шнитке
Речь шла не заграницей его делать а в Украине, уже съездили и вернулись