Обижулька• 25 мая в 20:58
Що можна сказати про цього чоловіка?
Характер, вік, темперамент?
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 21:00
35-38 років, на другому фото нажер зайвих 20 кг. Спорту немає як і почуття гумору
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 21:05
Ответ дляБурундучиха
Породістий
Нафіга породістому так роз´їдатись?
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 21:07
В мого в 50+ такого другого підборіддя немає, там і пузо мама не горюй. Товстий, не має здоров´я, мало рухається. Робота малорухлива.
черная мамба• 25 мая в 21:08
Бабник, любить легкі стосунки. Характер не чоловічий. Більш жіночий. Їздить по вухам як дише. Ну і любить компанії і від випивки не відмовиться. В принципі добряк, але це грає проти нього. Такого б у чоловіки б не вибрала. Штоахати треба постійно. Лейба. Дуже простий. Вишуеувати подарунки не буде. Дасть гроші аби відстала. Чи скупий? Ні. Але і щедрим назвати важко.
Р.с.відпишіться якщо ви його знаєте. Бо я досить непогано читаюпо фото. Мені на роботі зносять фотки майже всі)) .він має матір? Мені як мати є, а от батька нема
фрау Гітта• 25 мая в 21:18
А що можете сказати про жінку, яка викладає тут чужі фото, ворожить по форуму і не хоче вчитися складати власне враження від спілкування?
Раздражевская• 25 мая в 21:20
Ответ дляXвостокрутелка
Влюбились?)
Сначала нужно понюхать человека и пообщаться
Имеет значение мимика, язык тела..
А вообще кто знает)))
Имеет значение мимика, язык тела..
А вообще кто знает)))
Стопясят раз обсуждала• 25 мая в 21:23
...а глаза такие добрые-добрые. это ракурс, который будет видеть его сексуальная партнёрша в процессе.