ЯяяКакаджамбо• 26 мая в 09:44
Какое место в горах знаете где почти нет туристов но вид лучше чем на открытках?
культУра• 26 мая в 09:54
Ответ дляА ось і я
Вам Тібет, Еверест, Альпи чи наші Карпати?
А в Україні є Тибет чи Альпи?
Коплю на груди• 26 мая в 09:56
Тот же Hallstatt в ноябре - туристов 0. Но и открыта была всего 1 пекарня. Рестораны все закрыты зимой
А ось і я• 26 мая в 09:58
Ответ длякультУра
А в Україні є Тибет чи Альпи?
А хіба автор обмежила своє питання локаційно?
Може тому їй поставили такі питання на уточнення? Чи не так?
культУра• 26 мая в 09:59
Ответ дляА ось і я
А хіба не видно розділу по Україні?)
А ось і я• 26 мая в 10:03
Ответ длякультУра
А хіба не видно розділу по Україні?)
Пардон, я на таке навіть не звертаю тут увагу.
Тут про дружбу і родину можуть писати у рубриці Флора і фауна, а про котиків у рубриці Діти
культУра• 26 мая в 10:04
Ответ дляА ось і я
Тут звичайна рубрика туризм.
Більшість навіть не звертає увагу про що пише автор теми, дають непрохідні поради, оцінюючи, фантазують.... так хочеться адекватних людей побільше
Борщик• 26 мая в 10:05
жили 8 дней в колыбе... нигде никого, ммм... кайф. Колючие шерстяные носки, резиновые сапоги, плед и чашка кофе.... и тишина, святая тишина.
А ось і я• 26 мая в 10:08
Ответ длякультУра
Тут звичайна рубрика туризм.
Пардон, що це вас так зачепило.
Бажаю вам гарного дня, а автору в Солочині гарного відпочинку.
Напланетянка• 26 мая в 10:34
Зайдіть на букінг, повно пропозицій з шале в горах. Плюс- тиша і нікого, мінус - машиною тяжко підїхати