Околовита• 29 мая в 12:42

Київ, манікюр, хелп!

Дівчата! Поділ, Куренівка, Виноградар!
Хто ходить на манікюр НЕ НА ДОМУ, і платить за комплекс зняття-комбінований манікюр-покриття однотон менше 1000 грн? З належною стерілізацією інструмента та прямими руками у майстрів?
Я хожу п´ять з половиною років в один і той же салон. З осені 25 по травень 26 вартість зросла поступово з 750 до 900. Сьогодні зробила черговий манікюр, попросила мене записати на наступний візит, а мене попереджають, що з червня вартість буде 1000.
Не знаю, навіть, чому, але мене це прям поплавило.
Я все розумію - долар, євро, комуналка... Але, бляха, ніщо так не росте в ціні, як година часу майстра ногтьового сервісу! А головне - моя зарплата так не росте.
Я не скаржусь на доходи. Але я сиджу 5,5 років на одному і тому ж кріслі, як і майстер. За одним і тим самим столом. Ремонт в туалеті той самий. І це навіть не фасадний салон. Просто новий ЖК і квартира, перероблена під манікюр на три крісла і два крісла для парикмахера та бровиста.
За пів року 33% здорощення послуги!
Дівчата, порадьте своїх майстрів в межах цих районів!
Мудробаба• 29 мая в 12:43
когда то вы мысленно прийдете к тому что бы отказаться от маникюра

Я не тону• 29 мая в 12:44
Я на Осокорках ещё до войны делала за 900, так что у вас это супер бюджетно
Котогосподиня• 29 мая в 12:44
Я просто перестала робити манікюр в салоні 3 роки назад.
І все.
Зарплата в мене 70 000 грн.
І це я - керівник фінансового відділу з англійською с1.
Мій мастер манікюра заробляє зараз більше за мене.
І це дівчина 25 років після курсів.
Тому я пішла в протест
автор Околовита • 29 мая в 12:48
Ответ дляМудробаба
Зачем мне отказываться от процедуры, которая много лет назад существенно облегчила мне жизнь?
К сожалению, у меня тонкие и ломкие ногти и быстро растущая кутикула.
До появления гель-лака и аппаратного маникюра, я бегала на маникюр, как на работу. Потому что знала - как только на ногтях сойдет покрытие - они начнут ломаться по углам.
11 лет с гель-лаком позволяют мне минимум на три недели забыть про неухоженность рук, лохматую кутикулу и подорванные ногти.
К сожалению, качество ногтей, как и зубов с волосами - это на 95% генетика.
автор Околовита • 29 мая в 12:51
Ответ дляЯ не тону
Восхищена вашим умением найти до 22 года салон, где делали маникюр за 35 евро, даже дороже GBar-а. Да еще и на Осокорках. Но сейчас не об этом)))))
Принцепесочка• 29 мая в 12:51
Напротив эпика на полярной делаю 950. Многих перепробовала, но вернулас к нему. Ваня делает лучше всех 5 недель стабильно.
Принцепесочка• 29 мая в 12:52
Ответ дляОколовита
GBar хрень из за текучести мастеров.
ТрамвайGirl• 29 мая в 12:53
я з Лук´янівки їжджу аж на метро Житомирську . бо манікюр з покриттям 450. а педікюр 650. і робить шикарно. але я ходжу додому. вся стерилізація Ок. 1 тис би не платила. це маразм такі гроші на 2 тижні
автор Околовита • 29 мая в 12:54
Ответ дляПринцепесочка
Далековато от того ареала, где я ищу, но, если можно, попрошу у вас контакты. Спасибо.

Я не тону• 29 мая в 12:56
Ответ дляОколовита
Это обычная цена, вы просто привыкли к бюджетным вариантам. Но кто ищет, тот найдёт. Удачи!
автор Околовита • 29 мая в 12:58
Ответ дляТрамвайGirl
Я ношу 3 тижні покриття. Можу і 4, але вже занадто відростає вільний край.
Зараз мені дуже зручно, адже мені від дому до салону 9-10 хвилин пішки. Я не витрачаю час, бензин або гроші на таксі.
Я вірю, що в Києві є сильні майстри, які роблять суттєво дешевше. Але, якщо порахувати дорогу мені до умовного м. Житомирська, то дешевше буде ходити пішки за 1000
заварний look• 29 мая в 12:59
У Києві не роблю більше ніде, у мене на районі вже нижче 800/850 грн немає цін, і це не салони «вау», звісно. Просто не на дому. Раз на місяць по справах все одно катаюся у сусідню область, там роблю шикарний манік за 550 грн. І роблять набагато якісніше, покривають аж під саму кутикулу, а у Києві декілька салонів перепробувала- всюди хоч на міліметр, але відступають, це щоб швидше було видно, коли відросте)
рукиЖимолости• 29 мая в 12:59
Ответ дляКотогосподиня
І все.
Зарплата в мене 70 000 грн.
І це дівчина 25 років після курсів.
Тому я пішла в протест
Дивный протест, в мене зп толщина більша від вашої, я навпаки зараз почала ходити до майстра, бо дома постійно переносили процес манікюр сама собі, постійно більш нагальні справи, а так записався і пішов, правда в мене звичайний гігієнічний манікюр. Мене тригерить більше витрати на мийку машини, з манікюром хоча б 2-3 неділі ходиш, а машину вчора помив, сьогодні пташки і дощ і вже не видно що ти її мив а так дівчинці пофіг на ваш протест, не ви так інший ій гроші принесе))
автор Околовита • 29 мая в 13:02
Ответ длязаварний look
Я на якість не скаржусь. Тоненьке покриття під кутикулу, дуже акуратно та ретельно обробляє кутикулу. За п´ять років майстер суттєво виріс. Ми починали з нею робити комплекс за 1-45. А зараз той же комплекс вона робить за 1-15.
Питань нема.
Але постійний ріст ціни. Я ж розумію, що з апетитами власниці ця 1000 в серпні перетвориться на 1200...
Кусачая Я• 29 мая в 13:02
Ответ дляОколовита
много где дороже делали и не шеллак
ТрамвайGirl• 29 мая в 13:04
Ответ дляОколовита
яка дорога?? метро?)))))) вам тролейбус до сирця и метро. я теж можу носити 3 тижні. 1 тис це дорого. 1 тис ціна манікюру на майдані Незалежності біля Новусу. так це майдан)))
рукиЖимолости• 29 мая в 13:05
Ответ дляОколовита
)) ну через 2 неділі вже добре відростає пластина і кутикула, і якщо кутикулу не сильно видно, хоча ви самі пишете що швидко відростає, то відросший гель лак виглядає зовсімне айс, мінімум 3 неділі то ну купіть собі обладнання, матеріали і робіть самі
автор Околовита • 29 мая в 13:05
Ответ дляКусачая Я
много где дороже делали и не шеллак
А можете назвать салон в Киеве, где в 21 году комплекс с покрытием однотон без укрепления и наращивания стоил 900+ гривен?
Я бы хотела посмотреть, сколько это у них стоит сейчас. Может быть, тогда я бы успокоилась и продолжила ходить туда, куда я хожу сейчас.
Спасибо!
автор Околовита • 29 мая в 13:08
Ответ длярукиЖимолости
Я дуже вам вдячна за поради!

заварний look• 29 мая в 13:09
Ответ дляОколовита
Питань нема.
У мене подруга живе в Іванковичах під Києвом, там за 1200 робить манікюр+ педикюр з покриттям не на дому))Ну діло ваше, але це дурні гроші, я б не платила..
жінка незаміжня• 29 мая в 13:13
Ответ дляМудробаба
Чем больше народу откажется от нарощенных ногтей-ресниц-губов, тем меньше будут борзеть ’мастера’. Моя тоже, ходила я по знакомству, а ценник был как для всех. А потом через год хлоп и полторы. За что, я тоже не поняла. За жк вокруг? Отсеяла средних по 750 и оставила жительниц жк, которым и две тыщи карман не жмут.
автор Околовита • 29 мая в 13:28
Ответ длязаварний look
Ну, ви ж розумієте, що дорога і час з Киева до Іванковичей і назад нівелює всю різниці у вартості маніпуляції?
Звичайно, коли їдеш в область на дачу або до родичів, то чому б не заїхати заодно і на манікюр з педикюром?
Але робити такий шлях спеціально - абсолютно непродуктивно.
Мені з Куренівки/Подолу на Житомирську, як тут порадили, і назад буде дорожче по вартості, ніж продовжувати ходити пішки. Я вже не кажу про час, який потенційно мені треба буде витратити.
Я просто не думала, що в моїх районах ніхто не робить манікюр.
Адже, окрім порад виїжджати в область та розповідей про манікюри по 50 євро ще до війни, більше інформації ніякої не з´явилось. На жаль.
Прагматик флегма• 29 мая в 13:28
Ответ дляКотогосподиня
І все.
Зарплата в мене 70 000 грн.
І це дівчина 25 років після курсів.
Тому я пішла в протест
капец,как мало для такого уровня знаний,а насчёт маникюра - я его сама делаю с 18 лет и покрытие нюд и доход выше вашего
Ручки-Крючки• 29 мая в 13:37
Я в Запорожье. Делали с дочкой сначала маникюр по 300 грн корекция. Дешево, но качество конечно было на троечку, хоть мастер уже с большим стажем вроде. Попробовали у другого мастера по 600 - 700 грн маникюр. Притом нас двое с дочкой, переплата солидная. Но сразу видно качество небо и земля. Если мастер хороший, то оно стоит заплатить больше.
Іноді Да• 29 мая в 13:43
Ответ дляМудробаба
Раніше я робила регулярно. Зараз - перед якимись подіями, заходами.
Іноді Да• 29 мая в 13:48
Ответ дляОколовита
Спасибо!
В моєї на початок 22 року було 600 грн. Зараз вже теж 1000
автор Околовита • 29 мая в 13:50
Дівчата, ну, камон! Невже ніхто на Куренівці і Виноградарі не ходить на манікюр?
автор Околовита • 29 мая в 13:55
Ответ дляІноді Да
І в мене було 550.
Але, як бачите, половина жіночок робили в 21 за 900 і вважали це дуже адекватною ціною.
Іноді Да• 29 мая в 13:57
Збрехала. Погортала переписку і бачу, що в червні 22 було 400 грн. А вже під кінець 23 року стало 650. Зараз 1000. Мінська.
Вумна вутка• 29 мая в 14:00
я зараз роблю манікюр та укріплення акрілом,500 гривень...правда вдома у майстра, ждиве поруч... не бачу сенсу ходити по салонам і переплачувати