sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_30
Булку Дай• 03 июня в 00:00

Чим керуються люди, які народжують дітей один за одним ?

Візьмемо, до прикладу, якусь середньостатистичну пару (не маргінали, не ті, які народжують, щоб, образно, купити пляшку горілки або віруючі, яким протипоказано протизаплідні засоби. Молода пара років 23-27, яким ще не треба гнатись за біологічним годинником). Вони одружились і народилась у них одна дитина. І тут та перша дитинка ще навіть ходити не вміє, а вони вже роблять другу. Народжується друга, ледь проходить три-пʼять місяців і жінка знову вагітна.
Я пишу зараз не про ситуацію з відстрочкою 😀, а взагалі.
Пара одружилась і такі: на старт, руш! Так чи як ?
Мені просто не дуже зрозуміло це, адже діти - це велика праця. Я вже мовчу про організм жінки, який не встигає відновитись, як в нього заливають нову порцію сперми. Це якийсь конвеєр по народженню дітей.
Тему створено не з насмішкою, мені дійсно цікаво це. 😀
woman_facepalming 36 like 25 clown_face 2 face_with_tears_of_joy 2
164 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_88
Хочу наколоти губи• 03 июня в 00:01
1
Отстрелялись и живут дальше себе, детям интересно друг с другом
like 40 woman_facepalming 21 face_with_tears_of_joy 6 pouting_face 3 clapping_hands 1


anonim_66
Гидроусилитель руля• 03 июня в 00:02
2
’заливають нову порцію сперми’ Я так розумію, у вас ще взагалі нема дітей....
woman_facepalming 22 heart 8 face_with_tears_of_joy 3 pouting_face 1
anonim_43
Все напваки• 03 июня в 00:02
3
Зачем оно вам? Они могут руководствоваться чем угодно. Что это в вашей жизни меняет? Вы узнайте и тоже станете одного за другим рожать? Очевидно что нет
like 18 dislike 1
anonim_45
Сорока-ворона• 03 июня в 00:02
4
Гроші.
woman_facepalming 16 face_with_tears_of_joy 1
anonim_30
автор Булку Дай • 03 июня в 00:03
5
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
like 30 woman_facepalming 20
anonim_60
ПочтальЁнша• 03 июня в 00:03
6
Если бы у меня были бабушки на подхвате, я бы с удовольствием родила бы погодок и забыла бы о младенчиских проблемах раз и навсегда. Но мне это не грозит, сыну уже 3
heart 8 woman_facepalming 8
anonim_30
автор Булку Дай • 03 июня в 00:08
7
Ответ дляГидроусилитель руля
’заливають нову порцію сперми’ Я так розумію, у вас ще взагалі нема дітей....
Так, інакшим словом я це не назву. Бо для мене це саме так і виглядає: жінка, в якої ще, пардон, не до кінця загоїлися шви, а під боком кричить немовля, дозволяє своєму партнеру кінчати у неї.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
woman_facepalming 22 like 14 dislike 2 face_with_tears_of_joy 1

anonim_58
Іноді Да• 03 июня в 00:06
8
Чим керуються люди які судять інших за іх вибір жити так як вони хочуть? Це по перше, по друге, чим погано народити троє дітей до 25 років?
like 20 woman_facepalming 12 dislike 1 pouting_face 1 heart 1
anonim_218
Перша скрипка• 03 июня в 00:07
9
Есть люди, которые очень хотят иметь много детей. У меня одногруппница уже 4го родила, (2х в войну). Свой 3х этажный дом, свой ресторан, она психолог практикующий, есть няни, есть домработница, 2 лабрадора. Люди изначально хотели большую семью. Ради денег там точно не рожали)
heart 17 woman_facepalming 3 like 3
anonim_30
автор Булку Дай • 03 июня в 00:07
10
Ответ дляПочтальЁнша
Если бы у меня были бабушки на подхвате, я бы с удовольствием родила бы погодок и забыла бы о младенчиских проблемах раз и навсегда. Но мне это не грозит, сыну уже 3
Якби… але у багатьох таких мам немає на підхваті бабусь. Або є, але дуже рідко. І молода мати має варитись у тому всьому практично одна (чоловік працює, а після роботи втомлений).
woman_facepalming 7 like 4
anonim_58
Іноді Да• 03 июня в 00:07
11
Ответ дляБулку Дай
Так, інакшим словом я це не назву. Бо для мене це саме так і виглядає: жінка, в якої ще, пардон, не до кінця загоїлися шви, а під боком кричить немовля, дозволяє своєму партнеру кінчати у неї.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
А чим вам вік не дозволяв, чому ви не народили в 40, я вважаю ви мали народжувати в 42, що у вас в голові було коли ви в 32 народили?
face_with_tears_of_joy 16 woman_facepalming 7
noavatar
Дівчина Гілмор• 03 июня в 00:08
12
Я дивлюся на тікток сімю з Молдови, то в них 10 дітей. Такі всі дружні, спокійні, виховані діти
crying_face 4 face_with_tears_of_joy 4 heart 2 pouting_face 1
anonim_19
Козяка-маляка• 03 июня в 00:08
13
Ничем. Просто зов природы без контроля мозга
like 23 woman_facepalming 7 dislike 1
anonim_130
Мольфарочка• 03 июня в 00:09
14
Ми були саме такою родиною. Мені було 22, чоловіку 27.
Троє дітей народжені з різницею в 1,5-1,8 років, четверту дитину народила з різницею в 7 років.
Зараз дітям 19,18,16 і 9. :)
Всі діти плановані, крім четвертої. Завжди з чоловіком мріяли про велику родину.
Скажу так, що якщо Бог би дав ще одну, то і ще одну народили :)
heart 18 woman_facepalming 15 pouting_face 1
anonim_58
Іноді Да• 03 июня в 00:09
15
Автор, що ви думаєте про людей в яких в 45 трійня родиться?))) топити треба як котят?
face_with_tears_of_joy 10 woman_facepalming 3
anonim_120
Великий сатирик• 03 июня в 00:11
16
Ответ дляІноді Да
Автор, що ви думаєте про людей в яких в 45 трійня родиться?))) топити треба як котят?
Тю раздать можно как котят
face_with_tears_of_joy 5
anonim_130
Мольфарочка• 03 июня в 00:12
17
Ответ дляІноді Да
Автор, що ви думаєте про людей в яких в 45 трійня родиться?))) топити треба як котят?
Можна роздати по сусідам, як кошенят 😂😂😂
anonim_44
Не танцую- но пою• 03 июня в 00:12
18
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
Никак не справляются
anonim_30
автор Булку Дай • 03 июня в 00:13
19
Ответ дляІноді Да
Автор, що ви думаєте про людей в яких в 45 трійня родиться?))) топити треба як котят?
Двійня, трійня - то інше. Мова про обізнане батьківство з різницею у …
woman_facepalming 8 like 4

noavatar
Prervana• 03 июня в 00:13
20
А почему нет? Минимальная разница в возрасте, прикольно.
like 6 woman_facepalming 6 pouting_face 1
anonim_120
Великий сатирик• 03 июня в 00:13
21
Мои знакомые и многие мне в мамы годятся им за 70 просто залетали, и две знакомые ровесницы залетели вторым и оставили
anonim_6
А поговорить?• 03 июня в 00:13
22
Секта. Так принято...
woman_facepalming 6 like 1
anonim_120
Великий сатирик• 03 июня в 00:15
23
Ответ дляБулку Дай
Так, інакшим словом я це не назву. Бо для мене це саме так і виглядає: жінка, в якої ще, пардон, не до кінця загоїлися шви, а під боком кричить немовля, дозволяє своєму партнеру кінчати у неї.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
Автор, все у них быстро зажило, вы переживайте за себя
like 3
anonim_110
Мудробаба• 03 июня в 00:15
24
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
Поверьте, есть такие люди. Многодетные семьи бывают еще и из-за любви к детям
heart 5 woman_facepalming 1
anonim_120
Великий сатирик• 03 июня в 00:19
25
У меня старшая спокойной в младенчестве была, покормил поиграл и спит, кушала хорошо, спала целую ночь, до года не болела, я и на второго быстро решилась, но там все по другому, так тогда и помощи на детей не было, и поэтому не рожали,
anonim_62
Пьяная вишня• 03 июня в 00:19
26
Ну вот моему сыну желательно закрыть вопрос с детьми как можно раньше. Лет до 25 и то через генетика.
И я так понимаю это будет 2-3 ребёнка подряд. Я уже морально готовлюсь заранее, что придётся быть на подхвате))
woman_facepalming 4 heart 3 pouting_face 1
anonim_120
Великий сатирик• 03 июня в 00:20
27
Ответ дляПьяная вишня
Ну вот моему сыну желательно закрыть вопрос с детьми как можно раньше. Лет до 25 и то через генетика.
И я так понимаю это будет 2-3 ребёнка подряд. Я уже морально готовлюсь заранее, что придётся быть на подхвате))
Это почему ?
woman_facepalming 1
anonim_135
Свекруня• 03 июня в 00:22
28
Ответ дляПьяная вишня
Ну вот моему сыну желательно закрыть вопрос с детьми как можно раньше. Лет до 25 и то через генетика.
И я так понимаю это будет 2-3 ребёнка подряд. Я уже морально готовлюсь заранее, что придётся быть на подхвате))
Зачем 2-3, если проблема с генетикой? Не лучше ли один , но через Эко под контролем?
Генетика потом и у внуков может вылезти
like 5 woman_facepalming 1
anonim_62
Пьяная вишня• 03 июня в 00:25
29
Ответ дляСвекруня
Зачем 2-3, если проблема с генетикой? Не лучше ли один , но через Эко под контролем?
Генетика потом и у внуков может вылезти
Это будет зависеть от его жены. Если там риски будут скорее всего эко будут делать.
anonim_62
Пьяная вишня• 03 июня в 00:27
30
Ответ дляВеликий сатирик
Это почему ?
Есть проблемы и с возрастом поломки в генах будут накапливаться. Лучше как можно раньше заводить детей.
Но проблемы не настолько сильные, чтобы вообще без потомства быть.
heart 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff