sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_30
Булку Дай• 03 июня в 00:00

Чим керуються люди, які народжують дітей один за одним ?

Візьмемо, до прикладу, якусь середньостатистичну пару (не маргінали, не ті, які народжують, щоб, образно, купити пляшку горілки або віруючі, яким протипоказано протизаплідні засоби. Молода пара років 23-27, яким ще не треба гнатись за біологічним годинником). Вони одружились і народилась у них одна дитина. І тут та перша дитинка ще навіть ходити не вміє, а вони вже роблять другу. Народжується друга, ледь проходить три-пʼять місяців і жінка знову вагітна.
Я пишу зараз не про ситуацію з відстрочкою 😀, а взагалі.
Пара одружилась і такі: на старт, руш! Так чи як ?
Мені просто не дуже зрозуміло це, адже діти - це велика праця. Я вже мовчу про організм жінки, який не встигає відновитись, як в нього заливають нову порцію сперми. Це якийсь конвеєр по народженню дітей.
Тему створено не з насмішкою, мені дійсно цікаво це. 😀
показать весь текст
woman_facepalming 36 like 25 clown_face 2 face_with_tears_of_joy 2
164 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 17:01
151
Ответ дляДоктор Хаос
У вас двое,трое детей?
Одна дитина


anonim_62
Пьяная вишня• 03 июня в 17:07
152
Ответ дляБорода
Ну то ви ж не знаєте, які поломки може мати його дружина і що це дасть в підсумку
Для этого и нужен генетик
Раньше и не знали, что эти проблемы генетические
А с виду он спортивный, красивый, умный
anonim_47
Доктор Хаос• 03 июня в 17:12
153
Ответ дляНога на ногу
Одна дитина
Так а как вы можете знать, понимать,как у других, у кого больше
anonim_62
Пьяная вишня• 03 июня в 17:13
154
Ответ дляНога на ногу
Звичайно, але, якщо ви вкурсі, що у нього можуть бути хворі діти, для чого їх народжувати пачками?
У любого человека могут родиться больные дети. В нашем случае мы знаем риски и знаем как их нивелировать.
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 17:19
155
Ответ дляПьяная вишня
У любого человека могут родиться больные дети. В нашем случае мы знаем риски и знаем как их нивелировать.
Ви знаєте, що ваш син передасть поломані гени дітям, для чого тоді так багато дітей, у яких будуть їх діти народжуватись хворими?
anonim_36
Дуже чужа• 03 июня в 17:26
156
Ответ дляБулку Дай
Так, інакшим словом я це не назву. Бо для мене це саме так і виглядає: жінка, в якої ще, пардон, не до кінця загоїлися шви, а під боком кричить немовля, дозволяє своєму партнеру кінчати у неї.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
Я хотіла мінімальну різницю у віці між дітьми (для мене це 2 роки). Щойно перестала годувати сина в 1рік і 2 місяці почали планування другої дитини, завмерла вагітність, потім ще одна завмерла, а потім донька народилася
Між дітьми різниця 3 роки і 3 місяці.
Мені подобається така різниця, бо діти краще розуміють одне одного ніж з більшою різницею у віці
І ще! Я особисто не люблю декрет і завжди казала, що якщо вийду з декрету, то більше на це не погоджусь

Серед моїх знайомих така сама ситуація, або 2 дітей з невеликою різницею, або 1 дитина і більше не хочуть
Всі хто з декрету вийшли, більше туди не хочуть
heart 1
anonim_62
Пьяная вишня• 03 июня в 18:01
157
Ответ дляНога на ногу
Ви знаєте, що ваш син передасть поломані гени дітям, для чого тоді так багато дітей, у яких будуть їх діти народжуватись хворими?
Вы знаете сколько у вас поломок в генах и у вашего мужа?
Зачем люди заводят детей если у всех есть эти поломки?

Ещё раз говорю поломки есть абсолютно у всех.

anonim_116
Пацаааааааан• 03 июня в 19:52
158
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а за что?
за свиноматочничество
dislike 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_74
ЖивунаБагамах• 03 июня в 21:35
159
В Польщі таке практикують, це щоб не сидіти десятиріччями в декреті, в потім не бути в змозі знайти роботу) Але там чоловіки дітьми не меньше жінок займаються
anonim_23
Сіґеле-міґеле• 03 июня в 22:20
160
Ну не понимают они ответственности. Решили поиграть в родителей
noavatar
Will_Be...• 04 июня в 14:22
161
Ответ дляСиамская сороконожка
Главное, как видят и какой знают вас форумчанки)
Правда? Вы серьезно считаете, что, хоть для кого-то имеет значение, что про меня думают незнакомые тетки, которых я, с вероятностью, почти в 100% никогда не встречу? Вот, школа -да, соседи-да, знакомые, девчонки, с которыми работаем, а мнение советчиц, где-то в самом низу списка тех, чье мнение имеет значение. Шучу - в этом списке советчиц нет вообще.
like 1 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1
noavatar
Will_Be...• 04 июня в 14:23
162
Ответ дляПросто звязда
Саме відсрочка і є причиною. Троє дітей на 18 років дають батькові бронь,якщо не приймуть інший закон.
Не шукайте інших причин, якщо є явна на поверхні.
Прикольно... А если я третьего, четвертого и пятого родила за несколько лет до войны?
anonim_88
Просто звязда• 04 июня в 14:27
163
Ответ дляWill_Be...
Прикольно... А если я третьего, четвертого и пятого родила за несколько лет до войны?
І до чого ваш конвеєр, якщо обговорюють один за одним зараз?
noavatar
Will_Be...• 04 июня в 14:29
164
Ответ дляПросто звязда
І до чого ваш конвеєр, якщо обговорюють один за одним зараз?
Где Вы там нашли слово ’сейчас’?Автор вообще спрашивает про тех, кто рожал/рожает погодок. У меня, как раз погодки)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff