Файна цьоця• 03 июня в 00:17
Я не змогла взяти дитину( мого хлопчика
Прошу без осуду, треба виговоритися. Ми з чоловіком кандидати в усиновлювачі ще з 2023го, в 2022 в боті Дитина не сама теж реєструвалися. Є своїх двоє кровних дітей. Чоловік пройшов АТО, резервіст, зараз не служить, сидить з дітьми, бо в нього зп 20 000, в мене 50 000, служити не йде, вся його рота вже на небесах( в22му його не взяли, далі він вже й сам не хотів йти, короче що тут ще пояснювати
я просила Бога якщо є десь наша дитина послати нам її і от коли вже термін документів спливає телефонують є хлопчик! народжений передчасно, перелік якийсь діагнозів звичайно, але я одразу кажу Ми приїдем. І коли я його побачила - все, наш він. Нічого не страшно, навіть група крові та резус в мене з ним одна була, чоловіка він теж зачарував.
Але одне велике але(
зараз треба запит до поліції подавати усиновлювачам чи не було притягнення за дом.насильство. Чи будуть по базам пробивати якимсь чи ні тут лотерея. це раз, служба одразу сказала можуть бути нюанси. друге юрист і не один нам сказав одразу що на суді будуть питання по резерв+, а що тут сказати? бронь резервісту не положена, не дають, йди служи. Пакет документів на усиновлення треба відправити тцк бо знову ж резервіст йде на всиновлення. Може вони прийдуть може й ні. Суддя не зацікавлений в дисциплінарному взисканні бо він же дасть відстрочку чоловіку виходить. З усіх боків виходить так що висока ймовірність що нам відмовлять, а чоловіка заберуть
Одразу скажу - Я хотіла лише НА СЕБЕ малюка оформлювати вже, щоб не тикали нам тією відсрочкою, не треба нам її, ми дійсно його хотіли, але й тут суворі правила - весь пакет документів треба переробляти на мене одну бо ми йшли як подружжя. А чекати малюк не буде, є черга, він далі піде і все.
І от обговоривши все багато разів з юристами та чоловіком, з тими хто проходив цей шлях недавно ми не подали позов до суду(
я себе дуже картаю за це і чоловік плакав зі мною. Але ми так вирішили. Тепер цей біль завжди зі мною, цей хлопчик міг бути вже з нами. Знаю будете писати то народіть, або нахіба вам та дитина. Я сама не уявляла що полюблю малюка не народженого мною, весь час про нього думаю
Але одне велике але(
Локшина на вухах• 03 июня в 00:27
Непонятно в чём трагедия ? У вас двое своих детей. Есть вероятность, что мужа загребут на фронт , если оформлять все документы через суд. Но вы думаете не столько о муже и своих детях, сколько о чужом ребёнке ? Это такая форма мазохизма ?
Птица секретарь• 03 июня в 00:29
Аж через екран боляче від прочитаного. Ви прийняли неправильне рішення з доленосного до вас питання.
Як міряти?• 03 июня в 00:30
Моя подруга летом усыновили ребенка. У нас в семье ребенок под опекой. Я знаю тех, кто усыновил ребенка при том, что муж служил в это время. Зря вы конечно испугались суда и ТЦК
Пишу каліграфічно• 03 июня в 00:31
Нічого особистого, просто висновок з прочитаного. Кандидати з 23го року. Ви ж, певно, прекрасно знали перелік всіх документів, справка на справу, дозвіл на дозвіл, який клубок це розворушить і до чого приведе. Не вірю, що ні. Якщо так потрібна була саме дитина, то з самого початку, знаючи це все, доцільно було оформлювати на вас одноосібно. Але тут не тільки дитина напрошується. Змінюйте документи і шукайте далі
Птица секретарь• 03 июня в 00:31
Ответ дляБубль Гум)
А зачем резко он понадобился вам в 2023?
Боже, яка я наївна... ви праві. Це спосіб отримати відстрочку. 2 своїх дітей. Тут різко припекло усиновити.
Як міряти?• 03 июня в 00:32
Ответ дляПишу каліграфічно
Мы были кандидаты с 24-го. И за эти 2 года список немного поменялся
Пишу каліграфічно• 03 июня в 00:33
Ответ дляЯк міряти?
Не питання. Суть в тому, що дитині ясно, що чоловіка на молекули розберуть
ПлюшкамиБалуюсь• 03 июня в 00:37
Автор ні в чому нема гарантій. Може чоловік міг би піти дрони збирати чи ще щось, де є бронь. У мене моя рідна одна дитина. Більшість вас не зрозуміє, це ваш біль і ваше рішення. З огляду на ситуацію ніби правильне. Але шампанське п´ють ризикові, а потім збоку кажуть, їм було легко. Скільки років вашим рідним дітям?
Як міряти?• 03 июня в 00:33
Ответ дляПтица секретарь
А усыновлять зачем?
Для отсрочку можно взять под опеку. Там ни судов нет и список документов проще. А то, что двое своих - без разницы. Для отсрочки достаточно одного ребенка
Як міряти?• 03 июня в 00:34
Ответ дляПишу каліграфічно
Кому ясно? Люди усыновляют и никого не разбирают на молекулы
Колупалочка• 03 июня в 00:36
Автор вы родным дайте ладу поживите для себя , денег нет , но нужен третий
Томатико• 03 июня в 00:35
А потом вылезет генетика того ребенка и болячки, и все мимими улетучиться
Пишу каліграфічно• 03 июня в 00:35
Ответ дляЯк міряти?
Люди в магазин не виходять. Новина?
Бубль Гум)• 03 июня в 00:36
Ответ дляТоматико
В Германии полечит государство вдруг что
Як міряти?• 03 июня в 00:36
Ответ дляПишу каліграфічно
Люди в магазин не виходять. Новина?
Я вообще не понимаю, что вы мне хотите доказать
Колупалочка• 03 июня в 00:37
Ответ дляБубль Гум)
А ну да автор так бы и сказала назовут мальчика отсрочка
Слобожаночка• 03 июня в 00:39
Ага, вы на 50к собирались трех детей растить?
Сначала родным дайте максимум, и денег и внимания
Все знаю від і до• 03 июня в 00:40
Чоловік ухилянт і наче 3 дитина рятує, але щось вас спиняє
Фиктивная• 03 июня в 00:42
Я только сейчас читала ветку как отказывают в присвоении групп инвалидности (потому что найдётся опекун и откосит, либо женится и откосит), отказывают в опеке по той же причине. Так что верно сделали, что отказались, вы же сами понимаете какой исход вас ждёт
Роза в вазі• 03 июня в 00:42
Ответ дляВсе знаю від і до
цей ухилянт вже своє відвоював. тепер черга вашого.
Як міряти?• 03 июня в 00:43
Автор, то, что случилось - не изменить. Если очень хотите ребенка - подавайте снова документы на усыновление и, на всякий случай, еще на опеку. Найдется еще ваш ребенок. А тот видимо был не ваш
Все знаю від і до• 03 июня в 00:44
Ответ дляРоза в вазі
В ато? 😂
Мій служить в тилу за станом здоров´я за 19 800 грн. Може й ваш піде?
Файна цьоця
• 03 июня в 00:44
Ответ дляЛокшина на вухах
Я знаю що як мати я реалізована і я не очікувала що полюблю дитину так чужу мені
Я ж і написала тому не пішли до кінця, нам одразу сказали той самий пакет документів на всиновлення йде до тцк і вони третя сторона на суді
Пишу каліграфічно• 03 июня в 00:44
Ответ дляЯк міряти?
Вам геть нічого. До автора питання. У неї все пішло не за планом через чоловіка. Про що було відомо вже з другої половини 22го, коли масово кинулись усиновлювати для відстрочок. Ви ж намагаєтесь довести, що жодних проблем.
З особистого досвіду. Близький друг, батько-одинак майже з народження, дружина позбавлена ще тоді, дитині зараз 10років. Тобто не заради відстрочки намутили. Чувак сидить вдома, бо це зараз нікого не хвилює, довіреність зробив на свого брата, якщо кудись по дитині треба йти (лікар, школа), в того відстрочка. Дитину зняли вранці з шкільного автобуса, відвезли у відділок і шантажували батька, щоб з´явився. Приїхав брат, його в секунду запакували, відпустили лише через дві доби через адвоката, дитину ввечері віддали бабусі. Тож так, в чоловіків немає проблем ходити по інстанціям
Томатико• 03 июня в 00:45
Ответ дляБубль Гум)
Соседи так усыновыли мальчика, так назад еле отдали, он невменяем был 3 года, кидал в людей камни, дрался, врал. И потом от этого богового подарочка еще 2 семьи отказалось
Як міряти?• 03 июня в 00:45
Ответ дляФиктивная
Лицам с инвалидностью опекун не нужен. У них опекунов нет. Опекуны могут быть только у малолетних и недееспособных, а недееспособность - только через суд и судебную экспертизу
все по ГОСТу!• 03 июня в 00:46
Ответ дляФайна цьоця
вам просто хочеться бути комусь потрібною, бо не бачите себе як окрему особистість а лише як додаток до когось - дитини, чоловіка...
Роза в вазі• 03 июня в 00:46
Ответ дляВсе знаю від і до
В ато? 😂
з моєї родини пятеро там. і не в тилу.
Файна цьоця
• 03 июня в 00:47
Ответ дляЯк міряти?
Я розумію що можливо треба було йти до кінця
Але з того що нам сказали і служби зі свіжих справ і юристи, то розглядають зараз це прискіпливо
Опіку ми не хотіли робити спочатку залежати від держави, далі нам в 24му служба сказала що чоловікові не дадуть її ніяким чином, в будь-якому випадку в пріоритеті було саме усиновлення
Можливо коли я оговтаюся подамся на наставництво сама без чоловіка