Файна цьоця• 03 июня в 00:17

Я не змогла взяти дитину( мого хлопчика

Прошу без осуду, треба виговоритися. Ми з чоловіком кандидати в усиновлювачі ще з 2023го, в 2022 в боті Дитина не сама теж реєструвалися. Є своїх двоє кровних дітей. Чоловік пройшов АТО, резервіст, зараз не служить, сидить з дітьми, бо в нього зп 20 000, в мене 50 000, служити не йде, вся його рота вже на небесах( в22му його не взяли, далі він вже й сам не хотів йти, короче що тут ще пояснювати
я просила Бога якщо є десь наша дитина послати нам її і от коли вже термін документів спливає телефонують є хлопчик! народжений передчасно, перелік якийсь діагнозів звичайно, але я одразу кажу Ми приїдем. І коли я його побачила - все, наш він. Нічого не страшно, навіть група крові та резус в мене з ним одна була, чоловіка він теж зачарував.
Але одне велике але(
зараз треба запит до поліції подавати усиновлювачам чи не було притягнення за дом.насильство. Чи будуть по базам пробивати якимсь чи ні тут лотерея. це раз, служба одразу сказала можуть бути нюанси. друге юрист і не один нам сказав одразу що на суді будуть питання по резерв+, а що тут сказати? бронь резервісту не положена, не дають, йди служи. Пакет документів на усиновлення треба відправити тцк бо знову ж резервіст йде на всиновлення. Може вони прийдуть може й ні. Суддя не зацікавлений в дисциплінарному взисканні бо він же дасть відстрочку чоловіку виходить. З усіх боків виходить так що висока ймовірність що нам відмовлять, а чоловіка заберуть
Одразу скажу - Я хотіла лише НА СЕБЕ малюка оформлювати вже, щоб не тикали нам тією відсрочкою, не треба нам її, ми дійсно його хотіли, але й тут суворі правила - весь пакет документів треба переробляти на мене одну бо ми йшли як подружжя. А чекати малюк не буде, є черга, він далі піде і все.
І от обговоривши все багато разів з юристами та чоловіком, з тими хто проходив цей шлях недавно ми не подали позов до суду(
я себе дуже картаю за це і чоловік плакав зі мною. Але ми так вирішили. Тепер цей біль завжди зі мною, цей хлопчик міг бути вже з нами. Знаю будете писати то народіть, або нахіба вам та дитина. Я сама не уявляла що полюблю малюка не народженого мною, весь час про нього думаю
Пишу каліграфічно• 03 июня в 17:51
Ответ дляЦаревна в уггах
Як це зняли дитину з автобуса, це що сплановане викрадення?
Суд має відповісти, але чи відповість

Золота орда• 03 июня в 18:11
Хоть бы ИИ просили тексты переводить. Кацапней и гугпереводчиком за версту тхнет.
Золота орда• 03 июня в 18:19
Ответ дляФайна цьоця
Я знаю що як мати я реалізована і я не очікувала що полюблю дитину так чужу мені
Я ж і написала тому не пішли до кінця, нам одразу сказали той самий пакет документів на всиновлення йде до тцк і вони третя сторона на суді
Не брешите. Нет такого . Кроме того уголовка за нарушение тайны усыновления не отменена. Никаких документов в тцк никто не пересылает.
Девки, Нафига вы на этот высер ведетесь?
Золота орда• 03 июня в 18:20
Ответ дляПишу каліграфічно
Вам геть нічого. До автора питання. У неї все пішло не за планом через чоловіка. Про що було відомо вже з другої половини 22го, коли масово кинулись усиновлювати для відстрочок. Ви ж намагаєтесь довести, що жодних проблем.
З особистого досвіду. Близький друг, батько-одинак майже з народження, дружина позбавлена ще тоді, дитині зараз 10років. Тобто не заради відстрочки намутили. Чувак сидить вдома, бо це зараз нікого не хвилює, довіреність зробив на свого брата, якщо кудись по дитині треба йти (лікар, школа), в того відстрочка. Дитину зняли вранці з шкільного автобуса, відвезли у відділок і шантажували батька, щоб з´явився. Приїхав брат, його в секунду запакували, відпустили лише через дві доби через адвоката, дитину ввечері віддали бабусі. Тож так, в чоловіків немає проблем ходити по інстанціям
О как, а брат инвалид? Или с чего бы так бесстрашно в полицию за племянником поехал?
Золота орда• 03 июня в 18:28
Ответ дляФайна цьоця
Це не заборонено законом, один з подружжя має право всиновити дитину лише на себе.
Так там проверок еще больше и согласие мужа обязательно,
Золота орда• 03 июня в 18:30
Ответ дляУкраиночка
Денег нет, но младенец нужен.
Кто будет дома с младенцем, если живете на вашу з/п?
Диагнозы могут оказаться совсем не пустячком.
Двое родные имеются вот и остановитесь, дайте им семью и детство. Надо обязательно испоганить всем сложностями жизнь?
Если так сильно припекло, то сами родите.
Для отсрочки нужно брать не младенца, а 15-летнего подростка, выезжать, устраивать его учиться и жить свободную жизнь своей семьей.
За подростка денег платить не будут, вы о чем…
Золота орда• 03 июня в 18:35
Ответ дляКрижана бурулька
там же копейки тех льгот и выплат
+7 тыс в месяц на ребенка… а через год и назад сдадут. Он выше такие случаи описывали.

Крижана бурулька• 03 июня в 19:04
Ответ дляПишу каліграфічно
Питання риторичне. Зняли трьох дітей з автобуса. Брат приїхав за 200км, його запакували з відстрочкою, бабуся забрала лише ввечері дитину з селищним головою і службою по дітям
на каком основании вообще этих детей сняли с автобуса?
Пишу каліграфічно• 03 июня в 20:45
Ответ дляКрижана бурулька
Ви в мене питаєте? Щоб за ними прийшли особисто їхні батьки
Тундиринда• 03 июня в 21:17
Вибачте, але може вам краше більше часу зі своїми дітьми проводити? Бо виглядає так, що вам не вистачає спілкування з дітьми. Думаю, що дітям теж може не вистачати вас, бо ви ж працюєте, а чоловік вдома. Але хто буде працювати та за дитиною наглядати якщо чоловіка заберуть та ви візьмете малу дитину? Ваші кровні діти? Не думаю, що вони про це мріють. Дуже дивна ситуація, звичайно шкода дітей сиріт, але в першу чергу ви відповідаєте за своїх. Можливо, жорстоко, але правда. Можливо, психолог допоможе зрозуміти вашу мотивацію. Ну і всиновити можна і після війни, до чого поспіх? Якщо для того щоб разом виїхати, то чому б ні, ви б таким чином врятували б цілу свою сім´ю та сироту, але ви пишете, що ні.
Паспортний стіл• 03 июня в 21:27
Як це сприйняли ваші рідні діти?
Тундиринда• 03 июня в 21:32
Ответ дляФайна цьоця
Все нема часу перечитувати
Чоловік резервіст, бронь йому не дають, ця категорія взагалі не підлягає броні
Тому й умови на суді в тому числі більш прискіпливі
Так само відстрочки для цієї категорії чоловіків йдуть за іншими пунктами закону і не всі розповсюджуються на резервістів
Не пишіть про те що не знаєте
З приводу наших грошей кожен другий коментар, так моя офіційна зарплатня 50000. Не вважаю це чимось нереальним, не вважаю що це мало. І це лише офіційна зарплатня, маю ще дохід, тому не в грошах зовсім справа.
Виїздити не планували і не плануємо, хоча моя робота дозволяє забрати дітей і виїхати.
На мене одну можливе було всиновлення, служби не проти, проте я не встигла б оформити новий пакет документів.
За те що не пішли до кінця так, картаю себе, згадую цього малюка і я й чоловік про нього говоримо
Від відстрочки чоловіку гадаю жодна притомна жінка не відмовилася б, але це не було нашою основною метою, можете думати як хочете. Я вже писала я можу народити, ми хотіли саме взяти дитину без батьків, комусь це дико, проте в країні є всиновлювачі, такі люди існують ті хто бере дітей з діагнозами тощо. Рожевих окулярів що це легко в мене немає, до того ж до всиновлення з вами працює психолог на курсах та служба.
Вже минув деякий час з тих подій, але я не можу це забути, тому й написала тут. За різні думки в будь-якому випадку всім дякую
Ці психологи заангажовані, спробуйте поспілкуватися з психологом не з курсів. Тим, який буде вирішувати ваші проблеми, а не проблеми організації, в якій вони працюють.
Тішуся неперетішуся• 03 июня в 21:53
Ответ дляФайна цьоця
Все нема часу перечитувати
Не пишіть про те що не знаєте
А як Ви планували ростити немовля і працювати? Сенс? Дитині потрібна мама до 3х років хоча б.
Оце так цабе• 04 июня в 00:12
Я не пойму в чем трагедия? Ну взяли бы вы ребенка, муж на войну и вы одна с 3 детьми, один из которых младенец. Вы растили с нуля ребенка одна, без помощи и поддержки, имея еще двоих??? Вы или на гормонах каких то или что с вами? У вас нет трезвости вообще… Вы хоть понимаете, на что могли бы подписаться?