sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_142
Белоснежко• 03 июня в 14:46

Хто вже 1 і 2 червня писав НМТ з ваших дітей?

Які результати? поки тих що питала- тенденція жахлива. складні питання з математики і історії, розраховані не на годину і не на шкільну програму.
crying_face 12 woman_facepalming 3
295 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
anonim_47
Скажений гудзик• 03 июня в 14:49
1
Так швидко рахують? Я думала днів 5 чекати результати
dislike 5 woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 1


anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:51
2
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
woman_facepalming 19 crying_face 17 face_with_tears_of_joy 5
anonim_184
Попельшка• 03 июня в 14:50
3
Ответ дляСкажений гудзик
Так швидко рахують? Я думала днів 5 чекати результати
На екрані відразу результат, але він не остаточний, зазвичай після корегування бали можуть навіть підвищитися
anonim_184
Попельшка• 03 июня в 14:51
4
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
А казали що в цьому році в рази легші завдання, ніж в минулому
like 1 dislike 1
anonim_47
Скажений гудзик• 03 июня в 14:51
5
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
Рівень освіти за роки війни дуже впав. Скоріш за все складність повернули на рівень 2020 року, ось і результат. Ну і треба ж якось зменшувати кількість заяв на мізер бюджетних місць у вишах
like 8 woman_facepalming 4 crying_face 1
anonim_162
мимАпроходила• 03 июня в 14:51
6
Меня всегда поражали эти задания. Сидишь 11 лет учишь одно, хренак на тесте вообще чепуха какая-то. Вот зачем оно?
like 25 woman_facepalming 2 crying_face 1
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:51
7
Ответ дляПопельшка
А казали що в цьому році в рази легші завдання, ніж в минулому
ні! травневі не порівнюйте. то зовсім інші тести
face_with_tears_of_joy 2

anonim_47
Скажений гудзик• 03 июня в 14:52
8
Ответ дляПопельшка
На екрані відразу результат, але він не остаточний, зазвичай після корегування бали можуть навіть підвищитися
Прикольно. Син закінчив школу у 2020 і мені здається ми по 3-4 дні чекали після кожного іспиту
woman_facepalming 2 like 1
anonim_157
ШобВам_КакНам• 03 июня в 14:52
9
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
Тим хто ’ хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. ’ взагалі не варто продовжувати навчання в ВИШАХ
like 21 woman_facepalming 9 dislike 4
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:52
10
Ответ дляСкажений гудзик
Рівень освіти за роки війни дуже впав. Скоріш за все складність повернули на рівень 2020 року, ось і результат. Ну і треба ж якось зменшувати кількість заяв на мізер бюджетних місць у вишах
ні. з історії учора були фото документів ,написані старослов´янською мовою. хто це може знати. ???
face_with_tears_of_joy 7 crying_face 7
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:53
11
Ответ дляШобВам_КакНам
Тим хто ’ хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. ’ взагалі не варто продовжувати навчання в ВИШАХ
діти впахували,вчили як прокляті.пробні тести на 200-190 за 30-40 хв.Призери олімпіад. а тут 130.як ви вважаєте??? це дурна дитина?
crying_face 16 face_with_tears_of_joy 7
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:54
12
просто цікавлять цифри. на сьогодні я опитала 15 осіб. серед них ліцеїсти. вище 165.нема.
woman_facepalming 10 crying_face 7
anonim_157
ШобВам_КакНам• 03 июня в 14:54
13
Ответ дляБелоснежко
діти впахували,вчили як прокляті.пробні тести на 200-190 за 30-40 хв.Призери олімпіад. а тут 130.як ви вважаєте??? це дурна дитина?
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
woman_facepalming 14 heart 5 like 1
anonim_163
Замороженная селедка• 03 июня в 14:57
14
Боже, співчуваю випускникам, такі нерви...
Моя дитина в 8 класі, я в кінці року забрала її зошит з контрольними з математики, бо дуже погані оцінки, при чому я бачу, що в цілому дитина шарить і Дз робить без проблем. Коротше, ті контрольні взагалі не по програмі і об´єм такий, що за 40 хв зробити нереально.
По темі, Автор, бачила в ФБ допис від репетитора Математичка, вона дуже обурена, що останні завдання високої складності, набагато складніші від попередніх
like 7 woman_facepalming 5
anonim_47
Скажений гудзик• 03 июня в 14:55
15
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
«Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики»
Вони і раніше не всі мали. Син закінчив такий ліцей і в них 185 балів був середній показник в класі
like 8 dislike 3
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:57
16
Ответ дляШобВам_КакНам
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
мене не цікавлять ті роки. це інші тести. тоді фіз-мат ліцеїсти брали 200 балів з математики. зараз це 150-170.це діти,в яких 95% життя математика. тоді діти нне сиділи вночі по підвалах і коли здавали,то не здавали коли над головою збивали шахеди.+ не здавали 4 год підряд
like 15 woman_facepalming 9
anonim_74
Примарочка• 03 июня в 14:56
17
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
Апеляції на результати не передбачені
like 1
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:56
18
Ответ дляПримарочка
Апеляції на результати не передбачені
вже будуть передбачені.
woman_facepalming 2
anonim_184
Попельшка• 03 июня в 14:57
19
Ответ дляБелоснежко
ні. з історії учора були фото документів ,написані старослов´янською мовою. хто це може знати. ???
Але є діти,які здають на 200 балів
like 11 woman_facepalming 1

anonim_184
Попельшка• 03 июня в 14:58
20
Ответ дляБелоснежко
діти впахували,вчили як прокляті.пробні тести на 200-190 за 30-40 хв.Призери олімпіад. а тут 130.як ви вважаєте??? це дурна дитина?
Так треба було не на пробні тести орієнтуватися, а вчитися усі шкільні роки
woman_facepalming 14 like 8 heart 1
anonim_74
Примарочка• 03 июня в 14:58
21
Ответ дляБелоснежко
вже будуть передбачені.
Що там буде, то невідомо. Але цього року вже нема
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 14:58
22
Ответ дляПопельшка
Так треба було не на пробні тести орієнтуватися, а вчитися усі шкільні роки
вчилися ідеально. ліцей. олімпіади. репетитори.впахували. але...
woman_facepalming 7
anonim_58
Попихтю та й годі• 03 июня в 14:58
23
Ответ дляПопельшка
Так треба було не на пробні тести орієнтуватися, а вчитися усі шкільні роки
знаю тех кто хуи пинал, и тесты минимум на 150
как же так?
like 5 woman_facepalming 1
anonim_47
Скажений гудзик• 03 июня в 14:58
24
Ответ дляБелоснежко
просто цікавлять цифри. на сьогодні я опитала 15 осіб. серед них ліцеїсти. вище 165.нема.
Питання не в складності завдань, а в рівні знань підчас війни. То дистанційка, то в укритті замість уроків сидять. Це неминуче відбивається на рівні знань. В мене молодша дитина зараз 6 клас закінчила. Я чесно кажучі у відчаї. В неї нижче 9 в табелі немає, переважно 10 та 11, але я бачу, що це не те, це занижені вимоги. Вони дуже поверхнево вчаться
like 17 woman_facepalming 2
noavatar
GalaProh• 03 июня в 14:59
25
Не знаю на рахунок фіз-мат ліцеїв, знаю, що в класі математично-інформаційного спрямування ліцею вчаться різні діти, математика і інформатика кожного дня, а деякі не знають суму кутів трикутника
Тому порівняння недоречні
По темі- дуже шкода дітей, то ковід, то війна, постійно дистанційна форма, мені здається, я б не здала в таких умовах
like 15
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 15:00
26
Ответ дляСкажений гудзик
«Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики»
Вони і раніше не всі мали. Син закінчив такий ліцей і в них 185 балів був середній показник в класі
я знаю київський ліцей, де 200 брали майже всі з математики.190 мінімум. зараз той самий ліцей.ті самі вчителі.
crying_face 2 woman_facepalming 2
anonim_205
Раз одела не бу• 03 июня в 15:00
27
Ответ дляШобВам_КакНам
Тим хто ’ хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. ’ взагалі не варто продовжувати навчання в ВИШАХ
Вы из родкома во Львове, который не хотел чтоб девочка со сма танцевала вальс?

Эти дети пережили ковид-, войну, в Киеве что творится, сколько ночей они не спят, ментальных проблем среди подростков стало больше. Тревожно депрессивное расстройство- такое же состояние, как перелом или другая болезнь. И не Вам судить кому учится, кому нет. У детей были планы, они готовились годы, и сейчас они понимают, что по математике не набирают баллы, им надо это пережить. Мой муж вчера попал в мелкое ДТП без пострадавших- его трясет до сих пор,а это дети.
heart 12 woman_facepalming 4 like 1
anonim_142
автор Белоснежко • 03 июня в 15:01
28
Ответ дляСкажений гудзик
Питання не в складності завдань, а в рівні знань підчас війни. То дистанційка, то в укритті замість уроків сидять. Це неминуче відбивається на рівні знань. В мене молодша дитина зараз 6 клас закінчила. Я чесно кажучі у відчаї. В неї нижче 9 в табелі немає, переважно 10 та 11, але я бачу, що це не те, це занижені вимоги. Вони дуже поверхнево вчаться
у тих дітей,хто провалив нмт , табель 11 і 12. додаткові знання. причому там дійсно впахували.
woman_facepalming 9 crying_face 1
anonim_47
Скажений гудзик• 03 июня в 15:01
29
Ответ дляБелоснежко
мене не цікавлять ті роки. це інші тести. тоді фіз-мат ліцеїсти брали 200 балів з математики. зараз це 150-170.це діти,в яких 95% життя математика. тоді діти нне сиділи вночі по підвалах і коли здавали,то не здавали коли над головою збивали шахеди.+ не здавали 4 год підряд
Так що ви пропонуєте? Знижувати планку, занижати вимоги та спрощувати програму? Ну ок. Тільки потім не жалійтеся, що лікарі не лікують, архітектори не проектують, а юристи законів не знають
like 12 dislike 8 woman_facepalming 3 heart 1
anonim_47
Скажений гудзик• 03 июня в 15:01
30
Ответ дляБелоснежко
я знаю київський ліцей, де 200 брали майже всі з математики.190 мінімум. зараз той самий ліцей.ті самі вчителі.
А діти інші і умови життя інші.
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff