Белоснежко• 03 июня в 14:46

Хто вже 1 і 2 червня писав НМТ з ваших дітей?

Які результати? поки тих що питала- тенденція жахлива. складні питання з математики і історії, розраховані не на годину і не на шкільну програму.
Гравіцапа• 03 июня в 18:10
Ответ дляБелоснежко
мене не цікавлять ті роки. це інші тести. тоді фіз-мат ліцеїсти брали 200 балів з математики. зараз це 150-170.це діти,в яких 95% життя математика. тоді діти нне сиділи вночі по підвалах і коли здавали,то не здавали коли над головою збивали шахеди.+ не здавали 4 год підряд
Упал уровень знаний у детей в Украине вот и все( ничего..раз плохо многие нам стали, то и проходной бал в этом году будет ниже. В чем проблема?

Викасикрет• 03 июня в 18:10
У начальниці син написав математику на 180. Сказали, що будуть якісь плюшки школі і йому буде гранд
Попельшка• 03 июня в 18:12
Ответ дляАнонім Перший
НМТ здають лише пʼять років, то як вашим дітям могли пояснювати з 5 класу які теми можуть бути на НМТ?))
До цього було зно, нмт як раз таки спрощена система зно.
Анонім Перший• 03 июня в 18:14
Ответ дляВикасикрет
Грант за 180 баллов?
Гравіцапа• 03 июня в 18:14
Ответ дляВбигудях
Если действительно тесты такие уж сложные в этом году, то в целом у всех детей средний балл будет ниже. Значит в общем рейтинге они распределятся относительно друг друга приблизительно так же, как если бы написали лёгкие тесты на высокие баллы.
И я о том же пишу) трагедии нет
Колгоспниця• 03 июня в 18:15
Ответ дляПопельшка
Ну от результати дівчинки вчорашні.
Скільки це в балах, там же переводять
Попельшка• 03 июня в 18:15
Ответ дляКолгоспниця
Скільки це в балах, там же переводять

автор Белоснежко • 03 июня в 18:19
Ответ дляПишущаяся
Протала ваш топік, та й погуглила. Знайшла канал зі ’зливами’ НМТ за 1 червня, проглянула до 21 завдання. Авторе, що ви там аж таке страшне побачили?
А чого ви не глянули завдання останні за 2 число. ? Ви знаєье що за ост.завдання знімається чи 10 чи 11 балів? Перші легкі. А от останні . Всі такі розумні. Проте на сьогодні подано 11 позовів до суду . Це вже зареєстровані
Чарівне зіллячко• 03 июня в 18:20
Ответ дляБелоснежко
у тих дітей,хто провалив нмт , табель 11 і 12. додаткові знання. причому там дійсно впахували.
Я не верю что минимум для прохода можно не набрать
Примарочка• 03 июня в 18:21
Ответ дляАнонім Перший
Грант за 180 баллов?
Грант 1 уровня при двух результатах от 150, грант 2 уровня при двух результатах от 170 в случае непрохождения на бюджет и поступления на контракт.
Благоуханочка• 03 июня в 18:24
Ответ дляФедорино Горе
Син в мат ліцеї. Є у них переможець всесвітньої (!) олімпіади з математики, у нього семестрова 9.
Оцінка і тести - дуже суб´єктивна річ, залежить від багатьох факторів на конкретний момент
Як у моєго сина - переможець олімпіад, а табель так собі
Гравіцапа• 03 июня в 18:26
Ответ дляБелоснежко
И смех и грех) суд проиграют 100%
Благоуханочка• 03 июня в 18:33
Ответ дляБелоснежко
просто дітей пачками вивозять з країни. І тим дітям,які лишилися і живуть у такому стресі, ще треба доплачувати за те, що вони виявили бажання тут вчитися - з низькими зп,височенним рівнем корупції,обстрілами .За 24 травня і 2 червня купа киян лишилися без житла. Київ люто обстрілюють цирконами і балістикою. цілих вулиць нема. Щороку вступає все менше і менше дітей. Я скажу більше, серед кола де я працюю і спілкуюся, вже з минулого року говорять, що деякі вузи треба закривати. Нема дітей! і їх виїде ще більше після цих обстрілів
Мені так подобається про нема дітей в Україні. У нас в ліцеї вступ в 10 клас по випробувальному іспиту, бо заяв бажаючих вчитися в 10 класі набагато більше ніж передбачено
Благоуханочка• 03 июня в 18:37
Ответ дляЖиттє Бентежне
Текст: Чоловік увійшов до кімнати, повісив мокрий плащ на вішалку, важко зітхнув і, не вмикаючи світло, мовчки сів у крісло біля вікна
Питання: Який настрій був у людини, коли він увійшов до кімнати?

Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Це який предмет?
Анонім Перший• 03 июня в 18:47
Ответ дляПримарочка
Это при поступлении на какие-то определенные специальности?
Примарочка• 03 июня в 18:59
Ответ дляАнонім Перший
На все специальности. На некоторые предусмотрен только грант 2 уровня
Русланка з гілки• 03 июня в 19:00
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
Удалено администрацией...
Русланка з гілки• 03 июня в 19:01
Ответ дляШобВам_КакНам
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
Моя тоже сдавала ЗНО- без напряга на 172 балла
НуКаНаКа• 03 июня в 19:03
Ответ дляБелоснежко
Це діти так батьків своїх бояться? Чи яка причина самовбивчих настроїв?

Кидаю курити• 03 июня в 19:25
Ответ дляШобВам_КакНам
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Сравнили, конечно. Я сама сдавала зно в 2017, это было совсем другое время. Эти дети, что сейчас учатся, не знают вообще, что такое нормальная учёба. То ковид, то война. Я на дистанционку попала в последние года универа хоть, а сегодняшние выпусники ’проучились’ так почти все школьные годы.
З.ы. ЗНО на 195, 185 без репетиторов. Опять же, был другой уровень образования.
Чарівне зіллячко• 03 июня в 19:30
Ответ дляБлагоуханочка
Я так думаю,смотря где.У сотрудницы сын в 9м классе,в Харькове, из всего класса только два человека остаётся,а остальные уходят со школы,что бы учиться в колледжах или вообще уехать собираются.
Благоуханочка• 03 июня в 19:38
Ответ дляЧарівне зіллячко
Пригород Киева
Моторошні троянди• 03 июня в 19:41
Ответ дляБелоснежко
Навіть не знаю, що сказати. Моя наступного року здає, з математики 9 в школі. Дала їй вчорашні параметри розвʼязати, зробила за 4 хвилини. Наче нескладні були. Інші завдання поки не дивились за друге число
Життє Бентежне• 03 июня в 19:43
Ответ дляБлагоуханочка
Це який предмет?
У такому стилі складена частина тестів з англійської
Гарачий Чокалад• 03 июня в 19:58
Ответ дляПопельшка
А казали що в цьому році в рази легші завдання, ніж в минулому
Они так постоянно говорят.
Ms. Iphone• 03 июня в 20:00
Ответ дляСкажений гудзик
Так швидко рахують? Я думала днів 5 чекати результати
Бали зразу видно
Гарачий Чокалад• 03 июня в 20:00
Ответ дляШобВам_КакНам
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Вы вообще не понимаете разницы тогда и сейчас? В образовании и нервной системе
ШобВам_КакНам• 03 июня в 20:03
Ответ дляКидаю курити
Мій син і донька теж попали в ковід і війну.
Донька цього року закінчила медичний університет з відзнакою, Крок 2 здала ідеально.
Син теж навчався в ковід і війну, ідеально все закінив. Хто хоче, той вчиться
Ms. Iphone• 03 июня в 20:03
Ответ длямимАпроходила
Меня всегда поражали эти задания. Сидишь 11 лет учишь одно, хренак на тесте вообще чепуха какая-то. Вот зачем оно?
Я вже писала. Минулого року реєструвалася разом з сином. Набрала вище мінімального рівня без жодної підготовки , памʼятала мало з навчальної програми. Школу у 1999 році закінчила. Не знаю, можливо, цього року складніші завдання. Наступного року молодший син здає. Трохи хвилююся, вчитися не хоче.
ШобВам_КакНам• 03 июня в 20:04
Ответ дляГарачий Чокалад
Яка разніца? Вчилися вони в університетах в війну, донька медичний, син УКУ.
Що змінилося?