Белоснежко• 03 июня в 14:46
Хто вже 1 і 2 червня писав НМТ з ваших дітей?
Які результати? поки тих що питала- тенденція жахлива. складні питання з математики і історії, розраховані не на годину і не на шкільну програму.
показать весь текст
12
3
Гравіцапа• 03 июня в 18:10
Ответ дляБелоснежко
мене не цікавлять ті роки. це інші тести. тоді фіз-мат ліцеїсти брали 200 балів з математики. зараз це 150-170.це діти,в яких 95% життя математика. тоді діти нне сиділи вночі по підвалах і коли здавали,то не здавали коли над головою збивали шахеди.+ не здавали 4 год підряд
Упал уровень знаний у детей в Украине вот и все( ничего..раз плохо многие нам стали, то и проходной бал в этом году будет ниже. В чем проблема?
Викасикрет• 03 июня в 18:10
У начальниці син написав математику на 180. Сказали, що будуть якісь плюшки школі і йому буде гранд
3
Попельшка• 03 июня в 18:12
Ответ дляАнонім Перший
НМТ здають лише пʼять років, то як вашим дітям могли пояснювати з 5 класу які теми можуть бути на НМТ?))
До цього було зно, нмт як раз таки спрощена система зно.
2
Анонім Перший• 03 июня в 18:14
Ответ дляВикасикрет
У начальниці син написав математику на 180. Сказали, що будуть якісь плюшки школі і йому буде гранд
Грант за 180 баллов?
Гравіцапа• 03 июня в 18:14
Ответ дляВбигудях
Если действительно тесты такие уж сложные в этом году, то в целом у всех детей средний балл будет ниже. Значит в общем рейтинге они распределятся относительно друг друга приблизительно так же, как если бы написали лёгкие тесты на высокие баллы.
И я о том же пишу) трагедии нет
Колгоспниця• 03 июня в 18:15
Ответ дляПопельшка
Ну от результати дівчинки вчорашні.
Скільки це в балах, там же переводять
автор
Белоснежко
• 03 июня в 18:19
Ответ дляПишущаяся
Протала ваш топік, та й погуглила. Знайшла канал зі ’зливами’ НМТ за 1 червня, проглянула до 21 завдання. Авторе, що ви там аж таке страшне побачили?
А чого ви не глянули завдання останні за 2 число. ? Ви знаєье що за ост.завдання знімається чи 10 чи 11 балів? Перші легкі. А от останні . Всі такі розумні. Проте на сьогодні подано 11 позовів до суду . Це вже зареєстровані
5
1
Чарівне зіллячко• 03 июня в 18:20
Ответ дляБелоснежко
у тих дітей,хто провалив нмт , табель 11 і 12. додаткові знання. причому там дійсно впахували.
Я не верю что минимум для прохода можно не набрать
2
Примарочка• 03 июня в 18:21
Ответ дляАнонім Перший
Грант за 180 баллов?
Грант 1 уровня при двух результатах от 150, грант 2 уровня при двух результатах от 170 в случае непрохождения на бюджет и поступления на контракт.
Благоуханочка• 03 июня в 18:24
Ответ дляФедорино Горе
Син в мат ліцеї. Є у них переможець всесвітньої (!) олімпіади з математики, у нього семестрова 9.
Оцінка і тести - дуже суб´єктивна річ, залежить від багатьох факторів на конкретний момент
Оцінка і тести - дуже суб´єктивна річ, залежить від багатьох факторів на конкретний момент
Як у моєго сина - переможець олімпіад, а табель так собі
2
Гравіцапа• 03 июня в 18:26
Ответ дляБелоснежко
А чого ви не глянули завдання останні за 2 число. ? Ви знаєье що за ост.завдання знімається чи 10 чи 11 балів? Перші легкі. А от останні . Всі такі розумні. Проте на сьогодні подано 11 позовів до суду . Це вже зареєстровані
И смех и грех) суд проиграют 100%
2
Благоуханочка• 03 июня в 18:33
Ответ дляБелоснежко
просто дітей пачками вивозять з країни. І тим дітям,які лишилися і живуть у такому стресі, ще треба доплачувати за те, що вони виявили бажання тут вчитися - з низькими зп,височенним рівнем корупції,обстрілами .За 24 травня і 2 червня купа киян лишилися без житла. Київ люто обстрілюють цирконами і балістикою. цілих вулиць нема. Щороку вступає все менше і менше дітей. Я скажу більше, серед кола де я працюю і спілкуюся, вже з минулого року говорять, що деякі вузи треба закривати. Нема дітей! і їх виїде ще більше після цих обстрілів
Мені так подобається про нема дітей в Україні. У нас в ліцеї вступ в 10 клас по випробувальному іспиту, бо заяв бажаючих вчитися в 10 класі набагато більше ніж передбачено
3
1
Благоуханочка• 03 июня в 18:37
Ответ дляЖиттє Бентежне
Текст: Чоловік увійшов до кімнати, повісив мокрий плащ на вішалку, важко зітхнув і, не вмикаючи світло, мовчки сів у крісло біля вікна
Питання: Який настрій був у людини, коли він увійшов до кімнати?
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Питання: Який настрій був у людини, коли він увійшов до кімнати?
Варіанти відповідей:
а) він сумував
б) він був втомленим
в) він був пригніченим
Це який предмет?
Анонім Перший• 03 июня в 18:47
Ответ дляПримарочка
Грант 1 уровня при двух результатах от 150, грант 2 уровня при двух результатах от 170 в случае непрохождения на бюджет и поступления на контракт.
Это при поступлении на какие-то определенные специальности?
Примарочка• 03 июня в 18:59
Ответ дляАнонім Перший
Это при поступлении на какие-то определенные специальности?
На все специальности. На некоторые предусмотрен только грант 2 уровня
Русланка з гілки• 03 июня в 19:00
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
Удалено администрацией...
Русланка з гілки• 03 июня в 19:01
Ответ дляШобВам_КакНам
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
Моя тоже сдавала ЗНО- без напряга на 172 балла
НуКаНаКа• 03 июня в 19:03
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
Це діти так батьків своїх бояться? Чи яка причина самовбивчих настроїв?
1
Кидаю курити• 03 июня в 19:25
Ответ дляШобВам_КакНам
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
Сравнили, конечно. Я сама сдавала зно в 2017, это было совсем другое время. Эти дети, что сейчас учатся, не знают вообще, что такое нормальная учёба. То ковид, то война. Я на дистанционку попала в последние года универа хоть, а сегодняшние выпусники ’проучились’ так почти все школьные годы.
З.ы. ЗНО на 195, 185 без репетиторов. Опять же, был другой уровень образования.
З.ы. ЗНО на 195, 185 без репетиторов. Опять же, был другой уровень образования.
3
Чарівне зіллячко• 03 июня в 19:30
Ответ дляБлагоуханочка
Мені так подобається про нема дітей в Україні. У нас в ліцеї вступ в 10 клас по випробувальному іспиту, бо заяв бажаючих вчитися в 10 класі набагато більше ніж передбачено
Я так думаю,смотря где.У сотрудницы сын в 9м классе,в Харькове, из всего класса только два человека остаётся,а остальные уходят со школы,что бы учиться в колледжах или вообще уехать собираются.
Благоуханочка• 03 июня в 19:38
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я так думаю,смотря где.У сотрудницы сын в 9м классе,в Харькове, из всего класса только два человека остаётся,а остальные уходят со школы,что бы учиться в колледжах или вообще уехать собираются.
Пригород Киева
Моторошні троянди• 03 июня в 19:41
Ответ дляБелоснежко
Маю знайому, яка кандидат фіз-мату. зазвичай, вона пише матемтику за 15 хв. Учорашній тест був написаний нею за 40 хв і голова кипіла. отож, можете уявити. цікаво як в інших. Поки читаю, що фейсбук кипить. Матері масово подають апеляції на результати. Учора діти у шоці виходили з нмт. хтось хотів труїтися,хтось кидатися на дорогу під машину. Випускники фіз-мат ліцеїв на сьогодні не мають навіть 185 балів з математики.
Навіть не знаю, що сказати. Моя наступного року здає, з математики 9 в школі. Дала їй вчорашні параметри розвʼязати, зробила за 4 хвилини. Наче нескладні були. Інші завдання поки не дивились за друге число
1
Життє Бентежне• 03 июня в 19:43
Ответ дляБлагоуханочка
Це який предмет?
У такому стилі складена частина тестів з англійської
Гарачий Чокалад• 03 июня в 19:58
Ответ дляПопельшка
А казали що в цьому році в рази легші завдання, ніж в минулому
Они так постоянно говорят.
1
Ms. Iphone• 03 июня в 20:00
Ответ дляСкажений гудзик
Так швидко рахують? Я думала днів 5 чекати результати
Бали зразу видно
Гарачий Чокалад• 03 июня в 20:00
Ответ дляШобВам_КакНам
Мої здавали ЗНо в 2018 і в 2020 роках.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
Вчилися і здали на високі бали, 200 з математики і хімії.
Вы вообще не понимаете разницы тогда и сейчас? В образовании и нервной системе
4
1
ШобВам_КакНам• 03 июня в 20:03
Ответ дляКидаю курити
Сравнили, конечно. Я сама сдавала зно в 2017, это было совсем другое время. Эти дети, что сейчас учатся, не знают вообще, что такое нормальная учёба. То ковид, то война. Я на дистанционку попала в последние года универа хоть, а сегодняшние выпусники ’проучились’ так почти все школьные годы.
З.ы. ЗНО на 195, 185 без репетиторов. Опять же, был другой уровень образования.
З.ы. ЗНО на 195, 185 без репетиторов. Опять же, был другой уровень образования.
Мій син і донька теж попали в ковід і війну.
Донька цього року закінчила медичний університет з відзнакою, Крок 2 здала ідеально.
Син теж навчався в ковід і війну, ідеально все закінив. Хто хоче, той вчиться
Донька цього року закінчила медичний університет з відзнакою, Крок 2 здала ідеально.
Син теж навчався в ковід і війну, ідеально все закінив. Хто хоче, той вчиться
2
1
Ms. Iphone• 03 июня в 20:03
Ответ длямимАпроходила
Меня всегда поражали эти задания. Сидишь 11 лет учишь одно, хренак на тесте вообще чепуха какая-то. Вот зачем оно?
Я вже писала. Минулого року реєструвалася разом з сином. Набрала вище мінімального рівня без жодної підготовки , памʼятала мало з навчальної програми. Школу у 1999 році закінчила. Не знаю, можливо, цього року складніші завдання. Наступного року молодший син здає. Трохи хвилююся, вчитися не хоче.
1
1
ШобВам_КакНам• 03 июня в 20:04
Ответ дляГарачий Чокалад
Вы вообще не понимаете разницы тогда и сейчас? В образовании и нервной системе
Яка разніца? Вчилися вони в університетах в війну, донька медичний, син УКУ.
Що змінилося?
Що змінилося?
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу