Задираю носа• 03 июня в 18:21
Хто робив нижню блефаропластику?
Хто робив нижню блефаропластику,скільки по часу була реабілітація,хвилююся бо майже 2 місяці а малярні мішки ще є,чи було у кого що зникли чи вже все ?Робила ендо верху і нижню блефаропластику через маляри ,але вони є ще .Хоча лікар говорить що зарано оцінювати .
2
1
0
0
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу