Тріль!• 03 июня в 23:58

Одяг з Тему, шукаю відгуки

В магазинах все дорого. Знайома купує в Тему речі і я вам скажу, дуже круті. У неї джинси, джинсові курточки, сукні, навіть Демі курточка звідти. А я пару раз замовила і мені прийшов мотлох. Як ви вибираєте? Поділіться фото речей, якими ви задоволені . Думаю, це допоможе багато кому
Чеширская кошечка• 04 июня в 09:34
Ответ дляПочекуха
а яким чином у них повернення? вже кылька разів приходило що не відповіда розміру, але так і не розіралась як повернути
На повернення дається 90 днів
Розділ ’Ваші замовлення’
Під кожним є вкладки Залишити відгук, Скарга і Повернення
Натискаєте повернення, обираєте причину - їх купа, на вибір, можна фото додати, пишете пару слів чому (що завгодно, хоч ’передумала’ і далі по інструкції.
Там все зрозуміло що робити.
Якщо щось дрібне - часто пишуть що повернуть кошти без повернення покупки. Щось крупне потрібно надсилати.
Там теж докладна інструкція як це зробити.

Чеширская кошечка• 04 июня в 09:38
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ага китайский ширпотреб
Ви і так купуєте купу китайського, що не вважаєте ширпотребом.
Я раніше теж так вважала. А потім для виступу знадобились білі джинси, яких не могла знайти в магазині (потрібен був певний крой). Вже думала шити, але це час пошукати матеріал, пошити.
Подруга порад та тему. Замовила на раз на виступ, а потім носила, бо дуже сподобались.
Почала купувати інше пробувати, навчилась як обирати, як купувати дешевше.
Тепер багато там замовляю.
ЭмчЭндЭм• 04 июня в 09:54
Ответ дляЧеширская кошечка
Тепер багато там замовляю.
Покажите фото. Интересно посмотреть. Я всегда читаю отзывы, но и отзывов там много левых. Согласна только с тем что для кухни там много чего можно взять, типа форм для выпечки, и т д. Статуи брала оленей для двора, красивые, но качественные ли , не знаю , стоят. Крокодил для пруда крепление отвалилось. Рюкзак брала и сумочку это норм. Обувь разную, только тапки и шлепки живы. Одежда уже писала, последняя туника засыпала все стразами, вот где прошел , след оставил, ужас.
Чеширская кошечка• 04 июня в 09:55
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я на рлботі
Якщо ввечері не забуду - скину
Чеширская кошечка• 04 июня в 10:03
Ответ дляЭмчЭндЭм
Для кухні так, це маст хев
Рюкзаки брала сподобались, сумочка прийшла надто тонкий матеріал, повернула.
Одяг я в основному беру хб футболки, кофти, майки на літо з лісом вшитим - майки з віскози, блузки хб на роботу, теплих штанів і лосин зимових багато - в цьому вони кращі для мене, тому що знайти брюки на роботу теплі важко.
На літо блузки брала, але обираю з віскозою.
Джинси беру де в складі є бавовна. Або якщо не потрібно щоб тягнулись - беру де бавовни максимум. Там таких багато.
Мені подобається їх бавовна - м´яка, до тіла приємна, щільна.