lilul990• 07 июня в 13:03

Де справедливість? Чому чоловіки сидять в єс?

Нехай воюють. Або платять податки на користь тих хто воює. Де справедливість. І не треба розказувать про поліцію і тцк. Поліція теж виконує завдання на лбз. Недавно загинув мій знайомий. Правильно зроблять, якщо не продовжать чоловікам статус.
Суцільна зрада• 07 июня в 16:39
Ответ дляКарамелька
Понимаете -единственнная ценность государства-это ее граждане, больше нет ничего другого. А если государство не ценит своих граждан и отправляет их на убой -то грош цену тому государству. Вот если бы я родилась в Америке, которая дала бы мне все -я бы встала и пошла за эту страну воевать, а воевать на интересы миндечей и жидов порхатых знаете как-то никто не хочет.
Америка бы вам ничего не дала. Там все за свои.

Квітка Миру• 07 июня в 16:40
Ответ дляlilul990
Ховаються За спинами тих хто на лінії фронту
Уразумей уже, что в современном мире никто не обязан воевать, если это не контракт. Ты, тетя, похуже совка будешь, те тоже орали, что Родина дороже жизни. Щас, дураков нет
Суцільна зрада• 07 июня в 16:41
Ответ дляБочка порохУ
Уже есть, а после войны завезут несколько миллионов, столько же, сколько погибло на войне и выехало. Каждый погибший украинский мужчина будет заменен индусом
то есть за пять лет завезли примерно 0, а после войны миллионами повезут. 🤣Вы смешная.
Квітка Миру• 07 июня в 16:41
Ответ дляlilul990
Хай тоді платять за в´їзд в Україну і довічні пенсії воюючим
План з-сь
Khmelnichanka• 07 июня в 16:46
Ответ дляlilul990
А Ви бачите чергу з бажаючих повернутися?
Тут он людям обіцяють
нововведення, що за добровільне повернення їм платитимуть великі гроші, а бажаючих - нема.
Як гадаєте, чому ?
Бочка порохУ• 07 июня в 16:49
Ответ дляСуцільна зрада
Это вы смешная, если думаете, что такая земля будет пустовать.
Бочка порохУ• 07 июня в 16:51
Ответ дляKhmelnichanka
Тут он людям обіцяють
Як гадаєте, чому ?
Даже 8 тыс евро можно заработать за 3-4 месяца. А в Украине они быстно закончатся и прийдется работать за копейки.
Миззери• 07 июня в 16:52
Ответ дляlilul990
Я ще і в цьому ключі маю відпрацьовувати долг?
Ну конечно , или у вас только мужчины должны воевать и умирать?
Перша леді колгоспу• 07 июня в 16:52
Ответ дляНе заздріть тьоті
В лондонских окопах сыновья Рошенко,зять тимошенко,сыновья кличка
Яйценюха с Тягнибоком еще забыли. Кто страну продал и войну привел, пусть наконец-то за все ответят. До последнего родственника.

Миззери• 07 июня в 16:55
Ответ дляlilul990
Война надолго говорят , вы поддерживаете мобилизацию значит должны нарожать новых солдат
Да, вы будете рожать растить а потом отправите на фронт ну а что поделать
Ну так давайте рожайте , ваша жизнь и ваших детей это только те жизни которыми вы можете тут разбрасываться
КинДза• 07 июня в 16:57
Ответ дляMary_40
Не могут . Пенсионеры не могут,ну иес закроет границы если такая,толпа до анемия.у них нет средств на все это. В Казахстане Беларусь никто ничего не даст, а гле они все работать будут?
Почему не могут? Моя мама-пенстонерка смогла.
Не могут только парализованные
Борисфенка• 07 июня в 16:58
Ответ дляПерша леді колгоспу
Син Тягнибока на фронті, був поранений, воює далі, і самого Тягнибока вчора поранено, машина згоріла від прильоту. Вся Свобода воює.
Так що стуліть пельку!
Війну привів хуйло і москалі, якщо ви раптом забулися.
Тектологиня 80lv• 07 июня в 16:58
Ответ дляKhmelnichanka
Тут он людям обіцяють
Як гадаєте, чому ?
Це дійсний показник рейтингу влади і країни в цілому. Якщо мільйони не бажають жити в ній, то явно справа не тільки у війні.
автор lilul990 • 07 июня в 17:02
Ответ дляМиззери
Я подумала що мені паралельно з рлботою ще і рожать треба
автор lilul990 • 07 июня в 17:03
Ответ дляМиззери
Шось вас рознервувало. У польщі ваш чоловік може перейти на карту побиту і не залежати від статуса
Борисфенка• 07 июня в 17:05
Ответ дляТектологиня 80lv
А може насамперед таки у війні???
Тектологиня 80lv• 07 июня в 17:07
Ответ дляБорисфенка
А може насамперед таки у війні???
Коли країна розглядає тільки в якості ресурсу, то справа не тільки у війні.
Пригощаю кашею• 07 июня в 17:13
Ответ дляlilul990
Уже нема кого посилати. Всі на критичних об´єктах працюють, в мчс, на війні
Тогда вперёд в женский батальйон родину защищать!!! Не хрен на советчице зависать!!!!!!
Мамина квіточка• 07 июня в 17:13
ви пропонуєте силоміць відправляти чоловіків на смерть?
дивне поняття справедливості.
тоді давайте вже всіх чоловіків, без броні і фільтрації. І жінок. а то одних відправляєте, а інших - ні.

Пригощаю кашею• 07 июня в 17:20
Ответ дляlilul990
Хай тоді платять за в´їзд в україну
Який свідомий чолов´яга буде повертатися в той концтабір навіть після війни???!!!
Борисфенка• 07 июня в 17:26
Ответ дляТектологиня 80lv
Коли ви власну домівку захищаєте, щоб не стати бездомною - то ви сама хто, не ресурс?
Які варіанти?
Нудить від вашої демагогії.
Так, чоловіків жалко, всі мають жити, але де саме жити - в Антарктиді?
автор lilul990 • 07 июня в 17:27
Ответ дляПригощаю кашею
Різні ситуації бувають
автор lilul990 • 07 июня в 17:28
Ответ дляМамина квіточка
дивне поняття справедливості.
Я пропоную знайти варіант при якому одні не будуть виїжджати за рахунок інших
Нехай щастить• 07 июня в 17:28
Кто знает, где ермак?
Борисфенка• 07 июня в 17:30
Навздогін - якщо йде техногенна війна, то треба будувати чи вимагати від сцикливих союзників дрони, ракети, ще бачила, є наземні дрони, які успішно евакуюють поранених з лінії фронту.
А не посилати рятувати поранених наловлених ботаніків і ще й з-за кордону вимагати повернути, щоб вони також гинули через добу в штурмових бригадах.
Суцільна зрада• 07 июня в 17:30
Ответ дляБочка порохУ
какая? разрушенная? Ну привезите 5 индийцев для начала, оставьте их на 10 дней, посмотрите как они аж бегом домой в Индию побегут все 5.
Тектологиня 80lv• 07 июня в 17:31
Ответ дляБорисфенка
Які варіанти?
Нудить від вашої демагогії.
Я не захищаю і захищати не буду. Жити можна де завгодно. Життя не варте територій, країни чи ще чогось.
Чоловіки самі повинні розібратися, де їм жити, без вказівок.
Голена блондинка• 07 июня в 17:32
Ответ дляlilul990
Ну то йди сама, в чому питання.
Якщо кожен почне з себе, можливо і війна припинеться.
Борисфенка• 07 июня в 17:32
Ответ дляlilul990
Знайдіть. Одні воюють, інші грабують бюджет - а в середньому всі їдять голубці з м´ясом.
Змусьте уряд їсти капусту, бо вони таки козли. Тоді буде про що балакати
Борисфенка• 07 июня в 17:33
Ответ дляТектологиня 80lv
Проте ви чомусь на тротуарі не живете?