Бандерівка• 07 июня в 20:54

Які ваші улюблені кав´ярні в Києві?

Гадаю_По_шнуркам• 07 июня в 20:55
Жалко грошей.

Группа крови• 07 июня в 20:57
Вкуснее кофе, чем у меня на кухне, нигде не пробовала.
Нет таких заведений в Киеве, от которых я бы осталась в восторге.
Анонімус• 07 июня в 20:57
Каффа, кав´ярні більше 20 років, має свій неперевершений вайб.
Турка на Гончара.
Я в дамках• 07 июня в 20:59
Каффа

Кілька чудових зустрічей там було останнім часом
Гадаю_По_шнуркам• 07 июня в 21:00
Ответ дляАнонімус
Турка на Гончара.
Каффа працювала подруга моєї доньки. Вони дурять на каві тих, хто там вперше і востаннє-випадкових відвідувачів. Постійним клієнтам варять те що треба
Було років 4 назад,може що змінилося
Море_море_я_скучаю• 07 июня в 21:01
Турка, там и поесть можно, томлёное мясо нямка. И фирменный каппучино, еклеры
Анонімус• 07 июня в 21:02
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Було років 4 назад,може що змінилося
Не знаю, що там вони дурять, мені подобається сама атмосфера і кава там чудова.
автор Бандерівка • 07 июня в 23:42
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Було років 4 назад,може що змінилося
Як дурять? Заварюють однакову звичайну каву замість обраного сорту чи що?
автор Бандерівка • 07 июня в 23:45
Ответ дляАнонімус
Згідна, в каффі кава смачнюща)
Інколи відвідуємо з чоловіком, замовляємо різний сорт і порівнюємо смаки)

Гадаю_По_шнуркам• 07 июня в 23:59
Ответ дляБандерівка
Так,дешевшу., змішують більш дешеві сорти.
Чай не пью, только кофе• 08 июня в 00:51
Под домом кофейня, названия не знаю. Хожу туда
Метелик• 08 июня в 05:26
Львівські круасани ☺️
БджілкаМайяUA• 11 июня в 21:42
На Ярославом валу «Идеалист» и забыла название, на Трехсвятительской, очень атмосферное место, заходите с входа на первом этаже, а если пройти в глубь то с другой стороны оказываетесь на третьем этаже, и кофе чудесный.