Коханозадовільна• 08 июня в 23:41
Відпочинок з подругою і дітьми
У мене доросла дитина 10 років.
У подруги хлопчику 5. Вона тривалий час все пропонувала мені сумісну поїздку.
Цього року я погодилася і сама запропонувала
Разом обирали апартаменти, їхати вирішили на моїй машині, наша надійніша.
Чоловік мій був проти цієї затії, типу їм із вами зручно, а вам із ними - ні. Малий активний , його багато. Погана ідея. Опасіння чоловіка було, що малий буде нам заважати.
Але вийшла інша прикрість.
Ситуація склалася так, що ми відпочиваємо практично як попутниці. Жодного спільного дозвілля з подругою у нас фактично немає.
Немає ні душевних розмов, ні обміну думками чи враженнями.
Спілкуємося лише на організаційні та побутові теми — і все.
Саме це засмучує найбільше.
У дорозі вона займає дитину. Коли дитина засинає, відповідає неохоче й односкладово.
На пропозицію посидіти разом за келихом вина відповіла: «Ой, та я вже давно не п’ю, навіть не знаю». Але ж справа не у вині.
Під час денного сну дитини вона працює, і ніби теж недоречно втручатися.
Натомість коли мова заходить про роботу (у нас спільний проєкт і час від часу виникають термінові завдання), спілкується значно охочіше.
Я розумію, що в неї маленька дитина і як відповідальна мама вона зайнята майже безперервно. Але хіба це аргумент? Мені здається, що тут питання все ж у бажанні.
У підсумку в мене виникає відчуття, що мене просто використали як водія.
Хотілося б почути погляд збоку на цю ситуацію. Можливо, я неправа і вимагаю забагато.
У попередніх поїздках з іншими подругами я переживала через те, що не ладнали діти, але ми самі дуже душевно спілкувалися: про нову країну, чоловіків, дітей, сімейне життя, роботу, батьків.
І якби не конфлікти між дітьми, усе було б просто чудово.
Сьогодні рівно 2 тижні, як ми відпочиваємо. Екватор так би мовити
Але вийшла інша прикрість.
Саме це засмучує найбільше.
Коханозадовільна
• 09 июня в 19:25
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вона поїхала вигуляти дитину. У мене 4річка,дуже активний і я не відпочиваю з ним,а увесь час працюю аніматором або рятівником. Тому, коли він спить,то теж не хочу нічого ні бачити ні чути. Не знаю коли цей режим виживання закінчиться.
Тоді не треба ні з ким домовлятися.
Будьте так ласкаві• 09 июня в 19:27
Ответ дляКоханозадовільна
Тоді не треба ні з ким домовлятися.
Звідки вона знала який у вас режим? Вона про 10річних дітей нічого не знає. Ми так їздили у гості. У мене дитина може встати о 5-6, вони встають ближче до 9 і тільки ближче до 11 виходять погуляти, а мій малий вже втомився і хоче поїсти і поспати.
Леннон_Жив!• 09 июня в 19:28
Ответ дляКоханозадовільна
Я не хочу говорити конкретне місто))
Не хочу тут зустріти знайомих.
Спитайте в чаті джипіті: Словенія, піщані пляжі для дітей.
Не хочу тут зустріти знайомих.
В Словенії майже всі пляжі галькові ,тому і стало цікаво
Коханозадовільна
• 09 июня в 19:32
Ответ дляБудьте так ласкаві
У неї дитина просинається як і усі)
Ніякого особливого режиму у нього не має)
І я впевнена, що він міг би погратися, подивитися мультики, побігати на майданчику (ЗА УМОВИ ЩО МИ В 10 метрах ЗВИЧАЙНО) без допомоги і участі мами.
В серпні хлопцю 6 , на осінь в школу.
Хочу наколоти губи• 09 июня в 19:51
Ответ дляКоханозадовільна
У неї дитина просинається як і усі)
В серпні хлопцю 6 , на осінь в школу.
За умови, що дитина в полі ідеальної видимості.
Ну його нафіг дитину саму лишати у чужому місці на прощадці. Після історій про викрадення дітей...
Коханозадовільна
• 09 июня в 19:54
Ответ дляХочу наколоти губи
То що з видимістю не так?)
Ви ж не на вулицю одного пʼятирічку відправили.
10 метрів і ви поруч.
Хочу наколоти губи• 09 июня в 19:55
Ответ дляКоханозадовільна
То що з видимістю не так?)
10 метрів і ви поруч.
Ну, там же теоретично можуть заходити чужі люди.
10 м - це дуже відносно поруч, якщо дитину не видно.
Коханозадовільна
• 09 июня в 19:58
Ответ дляХочу наколоти губи
Теоретично все що завгодно може статися.
Можна втопитися в морі, можна наступити на змію на озерах, можна загинути або покалічитися в аварії на машині, можна отруїтися обідом на заправці чи в кафе.
Я думаю, що з таким настроєм є сенс сидіти вдома. В будинку з мʼякими стінами і без гострих предметів.
СКИБИДЫШь• 09 июня в 20:22
Автор, розкажіть краще, чим ви займалися з 23-41 вчора і до нині, окрім підтримання діалогу в цій гілці?
Коханозадовільна
• 09 июня в 20:24
Ответ дляСКИБИДЫШь
Для чого вам?
СКИБИДЫШь• 09 июня в 20:25
Ответ дляКоханозадовільна
Для чого вам?
Я просто хочу зрозуміти, чи здатні ви підтримувати одразу кілька паралельних сюжетів, чи всі сили віддаєте одному.
Все знаю від і до• 09 июня в 22:11
Ответ дляКоханозадовільна
Мультик можно включить ребенку.
На площадку его одного отпустить побегать.
Я сошла бы с ума нон-стопом развлекать - занимать- играть.
Парень уже не такой маленький. Это не трех летка, что без мамы никуда
Автора душніла не ви, а ті хто пишуть, що ви перебільшуєте.
Я за вас. І була б теж невдоволена таким відпочинком.
Кто крайний?• 09 июня в 22:34
Діти, подруги, знайомі, справжні/несправжні, майданчики, келихи....
2 тижні, то екватор???
Не вмію заміряти• 09 июня в 22:43
Ответ дляКоханозадовільна
Мультик можно включить ребенку.
Автор, «подруга» вас использовала. Конечно, ошибка ехать с «подругой» и ее пятилеткой
Малая Налегке• 09 июня в 23:21
Вот поэтому я езжу отдыхать только с одной подружкой и нашими детьми одногодками. Дети не друзья, хоть и одноклассники. Дома они просто одноклассники, которые общаются нормально, но не прям дружат. А на отдыхе им нормально вдвоем. А нам супер! Единственное, что они раньше встают по утрам, поэтому у нас всегда 2 номера в отелях. А так, мы обе на одном вайбе:пляж, прогулки, экскурсии ненапряжные, вечером пару бокалов винишка или коктейль поболтать за жизнь и спать
Відірву та викину• 10 июня в 11:54
Дивно, чому тема викликала такий резонанс... Лінк на неї в іншій темі був і я перейшла, а так і не думала.
Ну раз зайшла, то і своїх 5 копійок вставлю)
Авторко, те, що ’подруга’ відміняла зустрічі, коли у вашого чоловіка не виходило - про дещо говорить. Ви не подруги.
Вас просто використали - пальне, безпека і т.п. Вас засмучує, що у цій ситуації ви вкладаєтеся, а у відповідь нічого не отримуєте. Щоб не зіпсувати залишок відпочинку просто перестаньте на неї звертати увагу - нічого за неї не робіть і нічого не пропонуйте. Займіться собою і своєю дитиною - поїдете удвох кудись і поверніться з купою позитивних щасливих емоцій. Сходіть у якесь спа. Просто відпочивайте) І келих вина можете самі випити або з налаштованими на спілкування сусідами
Не зацілована• 24 июня в 18:43
Ответ дляДона Ко Ко
Похоже, она Вас ’разбавляет’ Вашим мужем. Вас одной ей много. Цинично звучит, конечно, но действительно странно выглядит
там, мабуть, сім´ями зустрічаються, чоловіки і жінки