палка-копалка• 09 июня в 23:23

Великі черги на кордоні.

Планую маршрут до Риги.
Їду працювати в університеті.
Хочу адекватно спланувати маршрут по часу. Щоб встигнути зустрітись отримати ключі орендованого житла і інші формальності.
Побачила тут в темах що на кордонах великі черги і можна простояти і 5 і 10 годин. А то і більше.
Це так? Хтось їздив не давно ?
Планую їхати автобусом з Києва.
То треба дивитись на ті що вранці прибувають?
Бочка порохУ• 09 июня в 23:52
Ответ дляпалка-копалка
Вон как оно.
Таки не прям каждого
Да,только фото и отпечатки тех,у кого просто загранпаспорт.

IQ 80• 09 июня в 23:56
Ответ дляпалка-копалка
От і я таке чула. Кажуть кожного фотографують і відбитки беруть. Того і довго.
На кордоні у Перемишлі це дуже швидко.
IQ 80• 09 июня в 23:59
Ответ дляпалка-копалка
Вон как оно.
Таки не прям каждого
У мене просто закордонний паспорт. Але відбитки не брали. Фотографували у листопаді 25 року і то, як поверталася в Україну..
У травні їхала , то тільки фото
Квітнева Іванівна• 10 июня в 00:12
Паніку наганяють недалекі, які вибрались раз в житті туристичним автобусом в закордони і тепер вони експерти
- черги влітку завжди більші, ясно-понятно бо ж відпустки+різні дитячі екскурсії влітку
- черги в пт-сб теж більші, не їдьте в ці дні
- між автобусом та трансфером - обирайте трансфер (він швидший бо йде в чергу разом з авто, а не стоїть по 15 годин з автобусами
- обирайте не ’Василя з вайбера’, а компанію з відгуками та репутацією, щоб не було сюрпризів раптом водія не випустять або машина перенавантажена
- не беріть сало, не позорте Україну, через вас затримають всіх на 4 години
- до Риги я б взяла трансфер - київ-варшава, а там вже на автобусі (Фліксбас чи ін) чи літаком. Хоча може є трансфери і аж до Риги, пошукайте.
автор палка-копалка • 10 июня в 00:14
Ответ дляКвітнева Іванівна
Ого. Дуже дякую. Ви так багато порад надали.
Подумаю пошукаю по трансферу.
автор палка-копалка • 10 июня в 00:21
До речі, хтось знає, по перевезенню ліків? Це не викличе проблем? Планувала брати аптечку де буде по упаковці ібупрофену, цетрину і імодіуму. Ну і драміна в сумочці - приймати.
Чи краще не брати ліки?
IQ 80• 10 июня в 00:22
Ответ дляпалка-копалка
Чи краще не брати ліки?
Завжди беру ліки. Без коробок. Все ок
автор палка-копалка • 10 июня в 00:24
Ответ дляIQ 80
Завжди беру ліки. Без коробок. Все ок
О. Чудово.
Мозговая пилочка• 10 июня в 00:35
Ответ дляБочка порохУ
Да,у всех,у кого нету ВНЖ, или визы или дия pl,у кого просто загранпаспорт.В зависимости от того,сколько таких людей в автобусе,от того и по времени пляшет.
А в кого не беруть?

Багиня• 10 июня в 07:20
Ответ дляпалка-копалка
О я помню как ещё в далеком 2007 мы стояли всю ночь на границе с венгрией.
Приехали к очереди ещё было светло. Пока ждали стемнело и уезжали уже снова днём.
Кем работать едете?
Багиня• 10 июня в 07:21
Ответ дляпалка-копалка
Это быстро
Багиня• 10 июня в 07:21
Ответ дляIQ 80
У травні їхала , то тільки фото
Поменялись правила 10 апреля
Бочка порохУ• 10 июня в 08:07
Ответ дляКвітнева Іванівна
Ну для меня это более геморно и дороже, куча пересадок.То поезд,то жд вокзал,то аэропорты,то трансферы,да ну нафиг, с вещами ,ребёнком,да и самой мало приятного.Цену пишут 110€ с Кишинёва,а поезд ещё,плюс потом доставка с аэропорта до отеля,плюс отель,реально дорого.
И кстати, фликсбас с нехорошей рекомендаций,чтоб его рекомендовать.Я бы рекомендовала Sem Bus,идеально всегда с ними,проходы быстрые,реально у них всё схвачено на границе,сами ровесниками компания,сервис на высшем уровне.
Ну каждому своё,как говорится.
Бочка порохУ• 10 июня в 08:08
*ровенская компания
Сонечко• 10 июня в 08:21
Ответ дляпалка-копалка
Интересно. А как по цене может быть, не знаете?
Від 1500-1900 грн і вище в залежності від комфортабельності автобуса до Кишенева
Незламна Україна• 11 июня в 15:06
Ответ дляГарантую неперелевки
Як раз стою на кордоні, наче черга не велика. Але кажуть зараз в звʼязку з нововведеннями довго проходять.
Ні, сама процедура не довго : фото, відбиття пальців, куди їдете,на скільки і деяких запитують, скільки с собою грошей.В черзі 9-10 годин чекати.
Гарантую неперелевки• 11 июня в 15:31
Ответ дляНезламна Україна
Ми прочекали 12. Вже їдемо третю добу в автобусі до Туреччини
автор палка-копалка • 11 июня в 15:53
Ответ дляГарантую неперелевки
Ого. Так довго