ПампушОК• 10 июня в 15:56

НМТ з історії вже обговорювали?

Скажу одразу, що старша дитина в мене вже давно закінчила школу та тоді це було ЗНО, а молодша лише в 7 клас перейшла. Але тему НМТ відслідковую.
В мене питання: репетитори знають більше ніж шкільні вчителі? Але як, якщо переважна більшість репетиторів це вчителя шкіл. І друге питання: за 18 років стажу шкільна вчитель історії знає лише шкільну програму?

Куди котиться освіта в Україні? Одні не можуть нормальні тести для іспитів скласти, а інші (маю на увазі омбудсмена) не розуміють які дурниці в ефірі кажуть. І це ж ті люди, які навчалися без он-лайну та війни.
Без QR коду• 10 июня в 16:11
Ответ дляПампушОК
Ні, я просто в новинах прочитала і пару днів тому тут бачила тему з обговоренням завдань по математиці
Звичайні завдання з математики
Все те ж саме, нічого не змінилось

автор ПампушОК • 10 июня в 16:12
Ответ дляПрацівниця року
А з математикою що там не те? Все на місці :)
Та наче писали, що занадто важкі завдання, що навіть випускники ліцеїв не змогли написати
Брюнетка в Мармеладе• 10 июня в 16:12
Ответ дляПацака-задирака
Це точно зараз вчать у школі?
2 і 6?
Чаюри• 10 июня в 16:13
Ответ дляSvitlo_
Вчителям ні. Бо як тут кажуть відчитав до часу дня і все. Ніякої додаткової підготовки до уроків не потрібно.
Який предмет дивлячись. Програма з літератури змінюється постійно і постійно треба нові поурочні писати.
Дівчина Гілмор• 10 июня в 16:13
Ответ дляПацака-задирака
Це точно зараз вчать у школі?
В пункті один помилка. І вони ще хочуть щоб діти не помилялися
Svitlo_• 10 июня в 16:13
Ответ дляПацака-задирака
Це точно зараз вчать у школі?
Надіюсь відповідь 2 правильна?
Ля-ля-ля• 10 июня в 16:13
Ответ дляСиреневенькая
Знать портреты исторических личностей, никому неизвестных, это для чего? История - это о другом
я тоже решила пройти нмт без подготовки, 20 лет со дня выпуска, набрала 156 баллов по истории ) И да, я офигела от этих портретов, плакатов и сопоставить отрывок произведения с историческим событием...это пздц...историю в школе я обожала...
Пацака-задирака• 10 июня в 16:13
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
2 і 6?
https://zno.osvita.ua/ukraine-history/670/#q30 натисніть ’Показати відповідь’
Дівчина Гілмор• 10 июня в 16:13
Ответ дляПампушОК
У моїх дітей різниця в віці більше 10 років. Старший навчався по звичайній програмі, а молодша вже пішла в НУШ. Як на мене, то програма одна та сама, просто назву поміняли. Принаймні в 1-4 класах я різниці не помітила. А сина зошити я порівнювала зі своїми радянськими і теж програма +/- співпадала, принаймні по математиці.
А за яким автором донька вчиться в нуш?

Svitlo_• 10 июня в 16:14
Ответ дляЧаюри
А вчора писали, що вчителі по 40 тис заробляють, угоди у них з ЮНІСЕФ
Одиниці отримують. Масово ні.
Працівниця року• 10 июня в 16:14
Ответ дляВам телефонограмма
Ну це не зовсім правильно. Виходить таки треба знати більше шкільної програми? І лазити усім, в тому числі і вчителям додатково по сайтах?
Всі підручники мають портрети Богдана Хмельницьеого і приклади картин Катерини Білокур. Хоча детально я перевіряла, чи всі візуалки є в підручниках. Просто навряд чи хтось в 11 класі пам´ятає всі ілюстрації з 7-го класу, все одно вчать наново.
Svitlo_• 10 июня в 16:15
Ответ дляЧаюри
Я знаю. Але зайдіть в теми про вчителів і почитайте.
Працівниця року• 10 июня в 16:15
Ответ дляПампушОК
Те, що вони не змогли, не означає, що для вирішення завданнь потрібні знання поза шкільною програмою.
автор ПампушОК • 10 июня в 16:16
Ответ дляДівчина Гілмор
А за яким автором донька вчиться в нуш?
Гарне питання, але не до мене. Я лінива мати і не роблю домашку з дитиною. Вона звертається до мене тільки якщо сама не може зробити. І це навіть не моя заслуга, то в неї з народження такий характер. Просто перші чотири класи я перевіряла що вона там робить, а зараз вона мене навіть не підпускає
Брюнетка в Мармеладе• 10 июня в 16:16
Ответ дляПацака-задирака
О, так я молодець
Без QR коду• 10 июня в 16:17
Ответ дляЧаюри
Так навіть 40 це мало, якщо ми говоримо про якісні уроки і якісне викладання, а не просто прийти і попросити прочитати параграф
Пацака-задирака• 10 июня в 16:17
Ответ дляSvitlo_
Надіюсь відповідь 2 правильна?
Мабуть, але я не про те яка відповідь правильна. А про те що на уроках не проходять з якого приводу був створений той чи інший плакат
Бутерброд и я• 10 июня в 16:17
Ответ дляПампушОК
Год назад были хуже. Сейчас процент несдавших ниже
Дівчина Гілмор• 10 июня в 16:18
Ответ дляПампушОК
Ого. Круто👍Це взагалі половина шкільних проблем відпала, якщо дитина самостійна

Працівниця року• 10 июня в 16:18
Ответ дляПацака-задирака
Це точно зараз вчать у школі?
Логічно мислити точно вчать.
Якщо це завдання, де треба обрати 3 відповіді, то 2,6 і, мабуть,5.
Брюнетка в Мармеладе• 10 июня в 16:18
Ответ дляПацака-задирака
Ну, тут просто логіка в слові захисник
автор ПампушОК • 10 июня в 16:19
Ответ дляЧаюри
Це якась брехня. Шкільні вчителя більше 20 тис не отримують, молоді спеціалісти взагалі 9 тис після оподаткування.
Чаюри• 10 июня в 16:19
Ответ дляБез QR коду
Це як з медициною. Якщо спеціаліст кваліфікований, йому вигідніше у приватну практику йти.
Працівниця року• 10 июня в 16:19
Ответ дляДівчина Гілмор
Це не оригінальне завдання з нмт, це зливи учнів під редакцією якогось викладача, от це його особиста помилка.
Пацака-задирака• 10 июня в 16:19
Ответ дляПрацівниця року
Логічно мислити точно вчать.
Логіка у кожного своя. Чомусь зараз податкова із мене вимагає користуватись не логікою, а правилами і нормативами
Весела бджілка• 10 июня в 16:20
Ответ дляПацака-задирака
Це точно зараз вчать у школі?
Правильно 2?
Ля-ля-ля• 10 июня в 16:20
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
2 і 6?
2, 5 и 6 я думаю
БезВзяток• 10 июня в 16:20
Ответ дляПампушОК
Автор,у ребенка историк просто супер.Я иногда прихожу послушать.Куча материала не только из учебников,на раскопки ездит и т.д.А есть отбарабанила по учебнику,видео и презентацию из инета прикрепила и справилась
Вам телефонограмма• 10 июня в 16:20
Ответ дляПрацівниця року
Ну я відкривала пробні нмт і там були фоточки, де треба було якусь церкву впізнати з Видубічського монастиря, фото монети зі слайдів з конференції 2021р, фото якихось діячив 12-16 ст .
Із знайомих фото було лише Чорновола. І то, під ним треба було вибрати декілька відповідей, чим він займався.
Пацака-задирака• 10 июня в 16:21
Ответ дляВесела бджілка
Правильно 2?
Там 3 поля для відповіді