Єдина Країна• сегодня в 00:43

Есть девочки из Вышгорода? Это правда? Рейдернули квартиру инвалида?

Маму инвалида признали умершей заживо.
Инвалида хотят здать в ЗСу.
Кому-то очень понравилась их квартира.
Маму из квартиры уже выписали в связи с смертью.
Мабуть більшість вишгородців знають Тамару Малюк. Хто не знає її особисто, той зрозуміє хто вона, по фотці її сина - Боді. Вони цілими днями разом гуляють по місту. Бодя - інвалід 1-ї групи.
Так сталося, що Тамара померла 🤷‍♂️ нуууу, тіпа померла… просто її потрібно було виселити з житла 🤷‍♂️ і нічого краще Вишгородська міська рада не вигадала, як зняти її з реєстрації, через те шо вона померла 🤷‍♂️ і подали цей документ до суду.
А в цей же час, її сину - інваліду 1-ї групи, тепер вже повному сироті 🤷‍♂️ бо маму ж «поховали», приходить повістка до Вишгородського РТЦК та СП - ось і настав час Боді, йти захищати Державу 🫡 яка «поховала» його маму, через те що потрібно було зняти її з реєстрації.
До уваги Вишгородський районний суд Київської області - офіційна сторінка - вам було подано завідомо брехливі покази, чиновниками Вишгородської міської ради.
Вишгородське районне управління поліції - мені здається, що тут 100% підробка документів або злочинна недбалість. Ви як вважаєте? По якій статті внесете інформацію до ЄРДР?
https://www.facebook.com/RidneMisto/posts/pfbid02P...
Лорка-хлорка• сегодня в 00:49
Мама все таки жива?

Летюча помилка• сегодня в 00:50
Кто то позарился на их конуру...
автор Єдина Країна • сегодня в 00:51
Ответ дляЛорка-хлорка
Мама все таки жива?
Да.
Рейдернули жилье.
Prervana• сегодня в 00:55
Это уже не первый такой случай в Вышгороде. Там постоянно всплывает в продаже всякое жилье, которое отжимают у бидось типа за долги и потом продают через какие-то мутные компании
Опля Картопля• сегодня в 01:02
Так викликають сина ж не для призову, а для уточнення даних наче. А так треш звісно, в них хоч є якісь ще рідні, щоб допомогли себе відстояти?
автор Єдина Країна • сегодня в 01:05
Ответ дляОпля Картопля
Нет.
Отец умер.
Документы мамы получаются недействительны.
Пока начнет судиться квартира уйдет с молотка.
Руда ліса• сегодня в 01:10
Ответ дляЄдина Країна
Нет.
Отец умер.
А на каких правах мама обладала квартирой? Что ее так просто сделали умершей и выписали? А сын остался прописанным?

В вашем описании нет прозрачной информации о том, на основании каких документов мать владеет жильем, что ее так просто сделали умершей (в страшном сне не придумаешь)…

Фоточки нема• сегодня в 01:21
Ответ дляЛорка-хлорка
Мама все таки жива?
Так, жива. Її чоловік - батько хлопця помер. Нотаріус не оформлює на нього спадщину, бо хлопець типу через хворобу не усвідомлює правочину. Мама подала до суду, а в на запит суду прийшла відповідь, що мама знята з реєстрації як померла
ГоловнаЯ• сегодня в 01:26
Ответ дляФоточки нема
Афигеть...
Зайченя• сегодня в 02:10
Ответ дляРуда ліса

Вы прикидываетесь?
Рогнеда Карповна• сегодня в 02:26
Я з Вишгороду. І спілкуюся з багатьма вишгородцями.
Про історію почули, от, також з цієї публікації.
По-перше, ’більшість вишгородців знає’ - ні, не знає Тамару Малюк. Скоріше: більшість НЕ знає. Тому питати саме вишгородців про цю історію - марно. Мало хто знає подробиці.
По-друге, судячи з фото, хлопця просто мають переводити в інший статус, по досягненню 25 років. Для цього і повістка в ТЦК. Мабуть буде ВЛК і списання.
Щодо матері - мутна історія. Щось ніхто нічого не чув, окрім як цю публікацію.
Фоточки нема• 2 часа назад
Ответ дляРогнеда Карповна
А ви скільки в Вишгороді живете? З народження?