Кондуктор маршрутки• 15 июня в 19:30

Штраф парню 17,5 лет за отсутствие приписного будет?

Здравствуйте, сын выехал из Украины в 14 лет, на учет в 16 не встал онлайн. Сейчас в 17,5 лет установил резерв+, но на учет онлайн встать не получается из-за возраста.
Будет ехать в Украину чтобы поступить в институт, получается ему нужно получить приписное сначала?
Могут ли несовершеннолетнему выписать штраф 17000 за непостановку на учет вовремя? И как я понимаю приписное отдадут только после оплаты штрафа? А выехать он сможет только оформившись в тцк?
Я боюсь вдруг его невыездным сделают (штраф там вдруг останется висеть), и он до 18 не успеет вернуться..... Едет сам без родителей.
ДваДваВісім• 15 июня в 19:48
Ответ дляМіняйловна
Одноклассники из Украины?
Да. С нашего города.

Міняйловна• 15 июня в 19:48
Та задолбали вы дизлайк ставить..правда сегодня не в моде. Я тут живу и понимаю, что молодежи тут не место
автор Кондуктор маршрутки • 15 июня в 19:49
Ответ дляШтора с кисточкой
Не будет никакого штрафа, и приписного сейчас не дают.
Все через резерв.
Если там нет розыска и штрафа, то ничего не бойтесь
А для поступления что-то требуют от мальчиков из таких документов, или резерв+? Я предлагаю ему поступать онлайн лишь бы куда, раз так хочет - нет, я поеду и буду поступать лично.

Жінка з перцем• 15 июня в 19:50
Ответ дляКондуктор маршрутки
НМТ сдал уже? И куда планирует поступать?
Приписное всегда надо было при поступлении.
автор Кондуктор маршрутки • 15 июня в 19:55
Ответ дляЖінка з перцем
Да сдал, но куда будет поступать- не имею понятия, и кажется он тоже пока что. Я уже не удерживаю, пусть едет поступает и возвращается, учиться онлайн будет. Хочется ему все испытать заново, забыл как уезжали.. Пусть посмотрит на жизнь дома своими глазами, раз меня не слушает- все эти годы ежедневно одно и тоже от него.
Мне лишь бы он мог выехать спокойно потом, больше всего боюсь, что не выпустят
Тарабарщина• 15 июня в 19:57
Ответ дляКондуктор маршрутки
Меня никто не слушает уже давно, к сожалению......
Матерь Божья, он для нашей власти ’свободный остаток’.
Вот подробности этого случая:Суть высказывания: На вопрос о том, на каком основании задерживают человека, сотрудник ТЦК ответил, что тот якобы числится в «картотеке свободных остатков».Реакция общества: Фраза вызвала бурю негодования, так как многие расценили этот термин как пренебрежительное отношение к людям и подтверждение того, что граждан могут воспринимать исключительно как мобилизационный ресурс. Пояснения военкома: Когда у сотрудника переспросили, что это за реестр, он замялся и не смог внятно объяснить значение придуманного термина, лишь подтвердив его наличие в своей внутренней рабочей документации.
ДваДваВісім• 15 июня в 19:59
Ответ дляКондуктор маршрутки
Он общается постоянно, поэтому и хочет обратно. Я уж не знаю о чем они общаются, но вот так...
Я просто не знаю,откуда вы. Может в вашем городе спокойно.
В нашем родном городе-нет. Мы еще в таком районе живём, что этим пидор.м, що медом намазано.
Тарабарщина• 15 июня в 19:59
Ответ дляКондуктор маршрутки
Главное чтобы выпустили.
Тут кабмин постановы клепает, которые идут в разрез с КУ ежедневно.
Личко Невеличке• 15 июня в 20:07
Ответ дляКондуктор маршрутки
Призовник- на картці, а якщо вибирати Стати на облік- сервіс вам недоступний через вік
Якщо він призоврик, то він на обліку.

автор Кондуктор маршрутки • 15 июня в 20:08
Ответ дляДваДваВісім
Наш город 24/7 под обстрелом, и такое ощущение, что сына эти новости не то что не пугают, а укрепляют желание вернуться. По его рассказам друзья там гуляют и ведут активную жизнь несмотря на опасность, а вообще еще ему надо ехать всех спасать, а не здесь сидеть.
Я думаю он посмотрит в реальности что это такое, когда ты один, а не мама тебя укрывает в тамбуре от взрыва на соседней улице, то может и передумает.
Вот только будет ли возможность выехать тогда
осень харашо• 15 июня в 20:11
Ответ дляСтигла полуниця
А якщо в жовтні буде 17 років хлопцю, то коли на облік ставати?
В рік досягнення 17 років з 1 січня по 31 липня дистанційно, потім за особистим прибуттям. Тобто не важливо, 1 січня чи 31 грудня хлопцю виповнюється 17 років.
автор Кондуктор маршрутки • 15 июня в 20:12
Ответ дляЛичко Невеличке
Якщо він призоврик, то він на обліку.
А як тоді без приписного вступати до інституту, що треба подавати із документами?
осень харашо• 15 июня в 20:12
Ответ дляКондуктор маршрутки
Приписних вже немає.
Личко Невеличке• 15 июня в 20:34
Ответ дляКондуктор маршрутки
Витяг з Резер+ зробити. Погугліть, як це зробити.
Тро Нью-Йорку• 15 июня в 20:45
Ответ дляКондуктор маршрутки
А какой город, если не секрет?
автор Кондуктор маршрутки • 15 июня в 20:47
Ответ дляТро Нью-Йорку
А какой город, если не секрет?
Харьков
Стигла полуниця• 16 июня в 07:47
Ответ дляКондуктор маршрутки
Харків ?! знайомий служить там після Дніпра - вибухи 24 на 7 і будь-де і часу заховатись практично завжди немає - це лотерея. Я б забрала документи і не пускала, от чесно. Так - гуляють, так - живуть там, але якщо є ВИБІР, то не повертатись. Хай вступає в Харківський вуз дистанційно - повернеться пізніше і буде вже мати там контакти і одногрупників, АЛЕ не зараз...от чесно.
-Ань-• 16 июня в 18:42
Ответ дляКондуктор маршрутки
А може вб´ють. Є відео бусифікують 16-18річних. В Одесі недавно зграя людоловів гнались за 16-річним. Побили.
-Ань-• 16 июня в 18:46
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ніяк. Чисто теоретично можна поступати і навчатись без приписного (дівчата ж якось поступають, а дискримінація заборонена Конституцією України). Але на практиці нема випадків. Ти або в системі, або ні.

Військовозобов´язані - це ті, хто взяв на себе військові зобов´язання, ДОБРОВІЛЬНО пішов і написав заяву ’Прошу поставити на облік...’

-Ань-• 16 июня в 18:51
Ответ дляЛичко Невеличке
В жодному законі не упомянутий додаток Резерв хрест. А значить ні в кого нема обов´язку туди лізти і встановлювати на всій смартфон.
У вас нема обов´язку навіть кнопочний телефон мати. А ви всяке лайно на всій смартфон завантажуєте.
-Ань-• 16 июня в 18:59
Ответ дляКондуктор маршрутки
Харьков
Природний відбір ніхто не відміняв. Раджу разом подивитись відео правозахисника Юрія Котова:
https://www.youtube.com/@Svoboda_v_zaKone
Під кожним відео є ссилки на групи в Телеграмі, по темах. Почитайте про освіту, армію і поліцію.
-Ань-• 16 июня в 19:01
Ответ дляСтигла полуниця
Коли захоче. Я б навіть сказала ЯКЩО ЗАХОЧЕ. Це добровільно. Якщо захоче віддати своє життя армії.
-Ань-• 16 июня в 19:07
Ви не розумієте що в Україні зараз не дають освіту, а надають послуги.
Повно беззаконня.
Подивіться, які документи дають пісяля закінчення 9 і 11 класу. Зовсім не такі, як написано в статті 18 закону ’Про повну загальну середню освіту’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/463-20#Text
Повинні давати свідоцтво про освіту, а дають свідоцтво про здобуття освіти. Фальшивку!
Українську освіту розвалили майже повністю. У закладів освіти навіть ліцензій нема!
-Ань-• 16 июня в 19:11
Радуцький знову намагається протягнути заборону на відвідування закладів освіти (садочок-школа-університет) без одного або кількох щеплень за графіком вакцинації. Законопроєкт 15286 подано до Верховної Ради. Готуємо заперечення для спрямування депутатам із закликом голосувати проти цього законопроєкту.

Картка законопроєкту - законотворчість:
https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/70126

Заперечення для відправлення депутатам та викладання у соцмережі щодо законопроєкту 15286. Інструкція та текст доступні за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/15M3DqoV5Dt...
-Ань-• 16 июня в 19:12
Попередня спроба була влітку минулого року:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3744685
Тоді не вдалося, але спроби постійно тривають.
-Ань-• 16 июня в 19:19
Чи зможе 18-річний хлопець протистояти вакцинаторам, які захочуть мати доступ до його тіла?
Під час ковідоістерії багатьох студеньтів примусили вколотись експериментальними ковідними вакцинами, деяких насмерть закололи. Наприклад, Володимир Сало - укололи і в той же вечір помер:
https://ugi.edu.ua/vyslovliuiemo-spivchuttia-z-pry...
Володі було 19 років, тоді (і зараз) вакцинація була добровільною (не примусовою!). І то були експериментальні препарати, а не вакцини.
-Ань-• 16 июня в 19:20
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Номер судового провадження 2/501/1535/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
-Ань-• 16 июня в 19:26
Ось ще пару ссилок про українську ’освіту’:

https://sud.ua/uk/news/publication/363748-v-vinnit...

https://sud.ua/uk/news/publication/363490-studentk...

https://vn.20minut.ua/Podii/vigadala-sobi-uchniv-e...
Зайченя• 22 июня в 09:45
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так без резерв+ ви ніде не поступите
Зайченя• 22 июня в 09:47
Ответ для-Ань-
Але й поступити нікуди не можна без взяття на обліку чи резерв плюс