Оченьценная• 1 час назад

Дитина закінчила 1 клас і майже не читає, не пише.

Можливо у когось є перевірений репетитор?
Чи куди записати дитину, щоб за літо підтягнути? У другий клас звісно перевели, але дитина майже не читає і не пише.
Займатися вдома самій немає часу через роботу і не розумію як навчати дитину самостійно? Зі старшою дитиною такого не було, навчили читати ще в садочку. А тут просто жах якийсь. Буду вдячна за відповіді
Гарні диньки• 1 час назад
Вам до невролога, дефектолога

Крайня невістка• 1 час назад
Зато на порадниці є час писати.
ВЫВсеВрете• 1 час назад
Перевіряли у дефектолога на дислексію чи дисграфію?
Найкраще вчать читати і писати логопеди, до слова.
КохайтесьЧорнобровi• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
Вам до невролога, дефектолога
Ні, це НУШ.
Треба шукати у межах мікрорайону вчителя.
Гарні диньки• 1 час назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ні, це НУШ.
Ні, потрібна діагностика щодо дислексії і дисграфії, бо якщо в дитини нема проблем, то її навики автоматичні в школі, без особливих зусиль
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
Вам до невролога, дефектолога
Їй чи дитині?
Захекалася читать• 1 час назад
У дитини якісь проблеми що не читає і не пише?
Може краще ще раз в 1 клас?
Як вона наздожене всіх?

Гарні диньки• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
Їй чи дитині?
Тому хто не читає
Бочка порохУ• 1 час назад
Скільки років дитині, склади може читати? Прописи може наводити по лініям?
Замрійлива• 1 час назад
В якому віці ви віддали дитину до школи? Можливо, краще було залишити на другий рік?
Іноді Да• 1 час назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ні, це НУШ.
До чого тут нуш?
Дитина скоріше за все відстає в розвитку
Іноді Да• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
+
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляІноді Да
До чого тут нуш?
Або мала піти в школу на рік пізніше
Гарні диньки• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Або мала піти в школу на рік пізніше
Це ні на що не впливає
И.О. людини• 1 час назад
А во сколько в школу отдали?
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
Це ні на що не впливає
Ви маєте відповідну освіту, щоб це стверджувати? Я маю, і стверджую, що впливає.
Гарні диньки• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Так. В 5-6 років мозок дитини освоює читання без зусиль , якщо нема неврологічних проблем
Іноді Да• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Або мала піти в школу на рік пізніше
Чесно, не уявляю я нормотипову дитину, яка б не вміла елементарних речей по закінченню 1 класу.
Щось тут не так
Жирафовое варьенье• 1 час назад
Автор, а хто навчив старшу дитину читати ще в садочку? Ви чи садочок?

Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Не впливає. Моя в 4 пішла, в кінці року вміла читати і писала красивіше ніж зараз в 4 класі.
Жирафовое варьенье• 1 час назад
Автор, ну ви де?
Іноді Да• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
Та хоч в два
Нервова система дитини, фізичний і психічний розвиток дозріва ближче до 7 років
Hamster83• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
в 4 роки в школу?
Жирафовое варьенье• 1 час назад
Ответ дляHamster83
в 4 роки в школу?
Так в Германии ж, наверное
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляІноді Да
Та хоч в два
Ну це тільки в країнах срср в 7, 8... в школу йшли і впевнені що ьак правельно. З особистого досвіду бачу, чим раніше почати щось вчити, тим краще буде виходити. Звісно якщо в дитини немає якихось відхилень.
КохайтесьЧорнобровi• 1 час назад
Ответ дляІноді Да
До чого тут нуш?
Така програма, що часу навчити дитину у класі майже немає.
Мій старший за старою програмою вчиться, менший за НУШ.
У класі меншого після першого півріччя половина дітей не читала. Вчитель зразу сказала батькам, що треба займатися самостійно. Ті батьки, які на зимових канікулах займалися з дітьми, потім на вихідних теж, до кінця року своїх дітей підтягнули. Плюс літо після першого класу, діти наздогнали.
Бочка порохУ• 58 минут назад
Ответ дляHamster83
в 4 роки в школу?
Да, в Англії в 4 роки йдуть, і не важно тобі в серпні день народження чи в вересні. Якщо на момент 1 вересня дитині 4, вона йде в школу.
Seehund• 58 минут назад
Я своих в школу отдавала умеющими читать, считать до 20. В классе дочки были дети, которые имели нормальный интеллект, но родители ими не занимались, они в 4-м классе читали по слогам.
автор Оченьценная • 56 минут назад
Ответ дляИ.О. людини
А во сколько в школу отдали?
В 6 років
автор Оченьценная • 55 минут назад
Ответ дляЖирафовое варьенье
Садочок