Весняний Марафон• сегодня в 13:38
Вам які кухні більше подобаються?
Планую ремонт.
Зробіть вибір:
вже голосів:
68
Класична.
Сучасна.
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:44
Класична будь-якого кольору, який сподобається хазяєвам. Класична несе затишок. А та сучасна відчуття наче в офісі, ну таке(((
7
3
1
Усміхайлик• сегодня в 13:45
Мне нравится, чтоб ящики были до потолка, глянцевые не нравятся. Что-то среднее между классикой и современностью
8
Сиренькая• сегодня в 13:47
Когда-то давно делал кухни, там разогнаться в стилях есть как. От простых до очень сложных. Вот нашел пару фоток
5
2
2
Б´ю байдики• сегодня в 13:50
Ответ дляСиренькая
Когда-то давно делал кухни, там разогнаться в стилях есть как. От простых до очень сложных. Вот нашел пару фоток
На першому фото якесь перевантаження фасаду ручками
2
Сиренькая• сегодня в 13:52
Ответ дляБ´ю байдики
На першому фото якесь перевантаження фасаду ручками
Все что выбирает клиент. Без него ничего не проектируется. А на втором фото, все тач
1
Мамина квіточка• сегодня в 14:04
в 1й під час миття посуду буде дупці спекотно, якщо щось є на плиті
Мати тріля• сегодня в 14:05
Дивне питання, якщо для себе - така, як вам подобається, а не нам. Під оренду - у такому ж стилі, як інші меблі в квартирі
Леді Душка• сегодня в 14:06
Ответ дляСиренькая
Вот еще нашел.
Жесть, привет из 2000-х. Хоть не позорьтесь с такой рекламой
3
2
тянитолкайка• сегодня в 14:07
Дивлячись який ремонт у решті кімнат і відповідно до нього -кухня.
Мені подобається сучасний.
Мені подобається сучасний.
Сиренькая• сегодня в 14:08
Ответ дляЛеді Душка
Жесть, привет из 2000-х. Хоть не позорьтесь с такой рекламой
Какая реклама ? Вы хоть сообщение читали ?!
3
Правильно_Валерчик• сегодня в 14:11
Мне категорически не нравятся такие как на картинке сучасна. Особенно этот глянец на мой взгляд очень дешевит. У меня фасады классика, с филенками, но сделано до потолка
4
1
тянитолкайка• сегодня в 14:13
Ответ дляЛеді Душка
Жесть, привет из 2000-х. Хоть не позорьтесь с такой рекламой
Майстер лише виконує що замовив клієнт.
А от виконання може бути різним. Нам робив 1 кухню чоловік сестри( типу ж свої, гарно зробить) але така срака вийшла, ззовні все гарно, саме і дрібницях, обробці деяких вузлів, ще й порадив плівку, яка через рік відкупитися, деревяна стільниця вигнулася ща місяць, переробив- вишнулася за рік, тріщини пішли. Дверні завіси поламалися за рік.
А другу кухню робив інший майстер-все ідеально, мега задоволені ним.
А от виконання може бути різним. Нам робив 1 кухню чоловік сестри( типу ж свої, гарно зробить) але така срака вийшла, ззовні все гарно, саме і дрібницях, обробці деяких вузлів, ще й порадив плівку, яка через рік відкупитися, деревяна стільниця вигнулася ща місяць, переробив- вишнулася за рік, тріщини пішли. Дверні завіси поламалися за рік.
А другу кухню робив інший майстер-все ідеально, мега задоволені ним.
2
автор
Весняний Марафон
• сегодня в 14:18
Ответ дляПравильно_Валерчик
Мне категорически не нравятся такие как на картинке сучасна. Особенно этот глянец на мой взгляд очень дешевит. У меня фасады классика, с филенками, но сделано до потолка
😍
3
2
автор
Весняний Марафон
• сегодня в 14:21
Кухня до стелі хіба актуальна для 7кв.м. враховуючи, що користуватися поличками під стелею не практично?!
Пешеходик• сегодня в 14:25
Ответ дляВесняний Марафон
Кухня до стелі хіба актуальна для 7кв.м. враховуючи, що користуватися поличками під стелею не практично?!
Звичайно! Тим паче потрібно по максимуму заповнити простір, у мене на самому верху, новогодні іграшки , речі, склянки -банки-закрутки, ви туди поставили і все.
1
Чесно брешу• сегодня в 14:48
В мене така як на другому фото, зроблена 8 років тому. Навіть не знаю чи можна її назвати сучасною 😆 мені вже хочеться на щось замінити.
Класична на вашому фото мені теж подобається, я люблю біле
Класична на вашому фото мені теж подобається, я люблю біле
1
Лунтик-паунтик• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
Звичайно! Тим паче потрібно по максимуму заповнити простір, у мене на самому верху, новогодні іграшки , речі, склянки -банки-закрутки, ви туди поставили і все.
Игрушки,банки,кто такое хранит в кухне
Пешеходик• 38 минут назад
Ответ дляЛунтик-паунтик
Игрушки,банки,кто такое хранит в кухне
Я, тому що немає ні кладовки ні гаража.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
