Вкаблучках• 28 июня в 10:40
Какая тушь держится весь день и не осыпается к вечеру под глазами?
Леплю из пластилина• 28 июня в 10:51
Как не странно, но золотая Эвелин прекрасно держится. Уже 3й раз покупаю) Водостойкая тоже классная этой фирмы
празники не помню• 28 июня в 10:54
термотуш.
в мене зараз така - не дуже подобається надто велика щіточка, але силіконові я не люблю. дійсно тримається весь день, навіть у спеку. змивається просто теплою водою, ніякої панди, ніякої алергії на змивку водостійкого макіяжу.
знаю мейбелін випустила нову термотуш. там силіконова щіточка.
Тріль підпільний• 28 июня в 10:57
Ответ дляТреба ось так
Ланком обычная Idole
+ или definicils.
Треба ось так• 28 июня в 10:59
Ответ дляТріль підпільний
+ или definicils.
Те что варианты идоль, они все хуже
Пушка заряджена• 28 июня в 11:23
В мене фактично будь-яка. З останнього Діор шоу, Ланком гіпноз, Пупа і навіть Мейбелін. Але все одно мій фаворит Діор
Пушка заряджена• 28 июня в 11:26
Ответ дляЯ Вас не боюся
У меня пока никакая. Не нашла свой идеал(
Мені здається, що це залежить не стільки від туші, скільки від будови очей та вій, вологості шкіри чи чогось ще. Були в мене свого часу і Ейвон, і Опіфлейм, і якісь дешеві білоруські, і Кіко були. Жодна не осипалась 🤷♀️
Мадам Тю-лю-лю• 28 июня в 12:20
Ответ дляПушка заряджена
Плюс за Діор шоу