Невгамовна шахиня• 1 час назад

Як підібрати фарбу для волосся

Дівчата, я вже дуже давно не фарбувала волосся, але зараз бачу з´явилось багато сивини і думаю, що треба якось то все зафарбувати. Мені подобається мій природній колір і він мені пасує. Дуже не зочеться змінювати. Раніше зрідка фарбувала під свій колір у майстрів. Зараз щнаходжусь за кордоном і не маю можливості піти в салон. Хочу якось підібрати самостійно. Може порадите як це зробити і яку фарбу обрати? Волосся дуже тонке і рідке.
Тепличная• 1 час назад
Мне,как ни странно, зашёл Палет, в Украине он меня вообще не красил. Ревлон тоже хороший, но не всегда седину закрашивает. У меня тоже три волосины, если шо

тогдалия• 1 час назад
покажіть нам фото волосся ззаду, підберемо вам номер фарби
фарбуюсь 9-кою сама вже давно, обираю масмаркет з магазину дорожче 300 грн, беру 2 коробки зазвичай.
автор Невгамовна шахиня • 5 минут назад
На першому фото трохи засвічує, друге більш схоже на реальний колір