Обстановщица• 2 часа назад

Теперь у нас будет все, как прежде. Рада, что не слушала других

Муж директор в большой компании.
Работаем вместе
Никогда не изменял, была уверена на 100%.
И как это часто бывает, в 38 лет случился кризис и он влюбился в малолетку 24 лет.
Ходил по пятам, вещи всякие романтические говорил, за ручку ее брал. Превратился в пацана
Я молчала. Видела, но молчала. Решила перетерпеть. И не ошиблась.
Спустя полгода беганья за ней, муж ее резко уволил. Сейчас они не общаются.
Еще пара недель и ни я, ни муж ее больше не увидим.
Мы перелистнем эту страницу. И я очень рада, что не слушала здешних.
Кредитная• 2 часа назад
Гроші важливіші. Правильно зробили

Пьяная вишня• 2 часа назад
Я була б дуже счастливою, якби і тут ми змогли перегорнути сторінку вашого примітивного, нецікавого, плаского офісного тролінгу
Бодіпозітівна• 2 часа назад
Ну якщо вам приємно просто дати підстилкою, яка не відмовляє, то ок
З бісиками• 2 часа назад
Ответ дляПьяная вишня
Та нехай людина побавиться...
успокойте_Меня• 2 часа назад
Краткое содержание для тех, кому лень читать: автор счастлива, что она терпила
Федорино Горе• 2 часа назад
Вот это терпила
Одна_на_всей_планете• 2 часа назад
Подождите, может она беременная
Пьяная вишня• 2 часа назад
Ответ дляЗ бісиками
Та нехай людина побавиться...
Починаю хвилюватися за адекватність людей. Бо в реальному житті мене вони ж оточують)
АфродитаПетровна• 2 часа назад
Галя, давай назад на кассу, очередь ждет

Герцогиня• 2 часа назад
Готуйтесь терпіти інших далі.
Але тут питання пріоритетів
Тишком нишком• 2 часа назад
Ваше право автор, слушать или не слушать здесь других, если у Вас всё хорошо, значит всё хорошо.
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
А знаєте чому? Знаєте. Бо у нього є гроші. Бо якби гроші були у вас , а чоловік був Вася-водій, ви б розійшлися при першому натяку. Зрозуміло, що цінність інша. Але якщо відкинути мат.складову зовсім, то мало хто захотів би жити в такому. Ні в якому разі не засуджую. Холодний розум і розрахунок, аби це було щастям для вас.
автор Обстановщица • 1 час назад
Ответ дляГерцогиня
Готуйтесь терпіти інших далі.
Але тут питання пріоритетів
Каких других ? За 15 лет это первый инцидент.
успокойте_Меня• 1 час назад
’Еще пара недель и ни я, ни муж ее больше не увидим’

Явные встречи переходят в тайные. Тс-с-с!...
Тишком нишком• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Вот это терпила
Не убивайте автору настроение, она в экстазе от того что счастие случилось🤭
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Перший про який ви знаєте, але краще б взагалі не знали.
Файна цьоця• 1 час назад
А что зденшние советовали?
Одна_на_всей_планете• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Когда вы увидели
автор Обстановщица • 1 час назад
Ответ дляФайна цьоця
А что зденшние советовали?
Разводиться
Говорили что он впервые в жизни влюбился и нужно отпустить

Герцогиня• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Правильне слово - перший
Тепер ви пробачили, зробили вигляд що не помітили. Тобто для чоловіків це означає що в наступного разу буде так само.

Буде добре якщо в вашому випадку ні, але частіше саме так.
Герцогиня• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Разводиться
У вас інші пріоритети.
СережкинаЯ• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А навіщо жінці з грошима Вася водій? Я за 50 років такого не зустрічала
СережкинаЯ• 1 час назад
Ответ дляГерцогиня
У вас інші пріоритети.
Звичайно. Цілком зрозуміло які і чому.
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляСережкинаЯ
Бо кохає , бо зручно. Я зустрічала. Зустрічали, коли жінка взагалі нічого не робить? І навіщо чоловіку така жінка? А він з нею.
Хитрушка-чекушка• 1 час назад
Ответ дляуспокойте_Меня
Автор офисный троль
СережкинаЯ• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В них може бути спільна юність. Як у мене з чоловіком. Ми виросли разом. Я зараз не працюю. Але ми з одного тіста і одного фінансового положення, початково. Вона з грошима він ніщий це одиничні випадки,якщо є спільний шлях. На протязі життя всяке буває. Але розглядати такого кандидата в чоловіки заможна жінка не буде.
Жінка не ідіотки.
Кусман Сиру• 1 час назад
А шпиливили были у них?
САМ_ТАКОЙ• 48 минут назад
Ответ дляСережкинаЯ
Жінка не ідіотки.
Я про спільний шлях, коли чоловік відомий, а жінка боєць зі стрижнем, але вона керує чоловіком, він надійний і її це влаштовує.
Мамин тріль• 29 минут назад
сколько их еще будет у него
но вы - всепрощающая и не его, а их, обвиняющая, так до старости и доживете
Секс-Бомба• 20 минут назад
Ответ дляКредитная
Гроші важливіші. Правильно зробили
Ну да, ноги вытерли, и всё будет как прежде, пока новую сотрудницу снова не захочет трахнуть