ДлинноНожка• Изменено вчера в 19:59
Чому українці не розмовляють українською, а білоруси білоруською?
У Німеччині? Діти ок, 90 відсотків спілкуються німецькою. Але українці та білоруси російською між собою та одне з одним. Я дівчаткам кажу, а давайте з цього дня на українській тільки, Ви ж її знаєте. І що? Вони хвилини три на укр, потім на рос. Взагалі по Німеччині усюди рос. Телебачення, журнали, заходи різні. А на українській тільки я з кумою та дівчиною з Луцька. Чому тут як приїдуть, то усі забувають мову?
Кудряшка Сью• вчера в 20:00
А американці американською, а бразильці бразильскою, а швейцарці швейцарською?
Аль де Барановна• вчера в 20:01
Потому что большинству что в Украине, что в Беларуси те мовы до сраки
ДлинноНожка
• вчера в 20:01
Може популяризувати якось? Ну там заходи якісь, порозмовляв на укр то рейтинг вищче як у Китаї, чи навіть гумку. Ну а що робити?
спальное место• вчера в 20:01
Ответ дляДлинноНожка
жЫрненько
Аль де Барановна• вчера в 20:01
Ответ дляспальное место
А швейцарцы - швейцарской, а канадцы- канадской?
А молдоване молдавскою?🤣
Ах да, сама Санду отменила молдавский и сделала дэржавною- румынский.
спальное место• вчера в 20:02
Ответ дляАль де Барановна
А молдоване молдавскою?🤣
А разве его давно не отменили, молдавский тот? Он только при союзе был. Как отделились- то нац язык румынский
Морская свинка• вчера в 20:02
Ответ дляДлинноНожка
какую еще гумку?
Сито для думок• вчера в 20:02
Ответ дляКудряшка Сью
Бразильцы на португальском говорят.
Аль де Барановна• вчера в 20:03
Ответ дляспальное место
Можэ
Нэ ведаю
спальное место• вчера в 20:03
Ответ дляСито для думок
Бразильцы на португальском говорят.
А американцы?
ДлинноНожка
• вчера в 20:04
Ответ дляспальное место
жЫрненько
Ні. Я справді якось нестандартно вже думаю що робити. Бо ті заходи що є не допомогають. Може експертам дати наказ розробити ідею, як привчити людей
спальное место• вчера в 20:04
Ответ дляДлинноНожка
Еще жЫрнее
Капнуло
Люблю пиво• вчера в 20:04
Ответ дляДлинноНожка
А зачем? Зачем эта искусственная популяризация? Пусть кто как хочет, так и разговаривает. Будет честно и просто. Мы ж все друг друга понимаем, да? Почему вот так невозможно? И в Украине в том числе.
Анонім Секретар• вчера в 20:04
Ответ дляСито для думок
Бразильцы на португальском говорят.
да шо вы говорите....))
Каляка маляка• вчера в 20:04
Я не в Німеччині, але з ким говорити? З українцями я майже не підтримую зв´язок. З однією сім´єю, то вони перейшли на місцеву мову, щоб швидше адаптуватися, тільки щось складне та абстрактне українською. Є тепер знайомі з Кавказу(нормальні) та Казахстану я з ними теж українською повинна?
Люблю пиво• вчера в 20:05
Ответ дляСито для думок
Бразильцы на португальском говорят.
То есть американский и швейцарский вас не смутил? 😂
из желе я• вчера в 20:05
Ответ дляМорская свинка
а схерали вы решаете за всех, как им говорить?
У вас така гарна російська, справжня
ДлинноНожка
• вчера в 20:05
Ответ дляЛюблю пиво
Ну тому що в мене німецька С1 то на рос доводиться з богатьма спілкуватись
Каляка маляка• вчера в 20:06
Ответ дляАль де Барановна
А молдоване молдавскою?🤣
Так молдовської не існує. Її в совку вигадали, щоб типу була різниця з румунською.
Сито для думок• вчера в 20:06
Ответ дляЛюблю пиво
На телефоне писать так много букофф сложно. Такую белиберду подставляет)
Перемелица• вчера в 20:06
Ответ дляДлинноНожка
Хотите славы фарионихи?
Ну так ей сегодня открыли памятник в виде сельского сортира. Что символично.
В танке• вчера в 20:06
Ответ дляДлинноНожка
Ой ,напопулярызувалы уже так до икоты ,что те ,кто и хотел ..уже расхотел 🤣
Сито для думок• вчера в 20:07
Ответ дляДлинноНожка
А вы принципиально говорите на немецком. Заодно язык подтянете.
Люблю пиво• вчера в 20:07
Ответ дляДлинноНожка
Теперь подтягивайте до этого уровня украинский, а то у вас «з богатьма»
ДлинноНожка
• вчера в 20:08
Ответ дляКаляка маляка
Так, то велика проблема. Якщо честно то дуже не вистачає мови. Білоруси то взагалі, називають свою сільською та незнають її, особливо молодь білоруська її принижують, а нім та рос залюбки спілкуються