Доль Чекомбана• вчера в 22:08
Потяг Київ -Хелм, що до запізнення
Хто їхав потягом в Хелм або Варшаву нещодавно, поділіться досвідом. На скільки потяг спізнився? Як довго чекали на пересадку? Дякую всім хто відгукнеться!
Покорительная• вчера в 22:23
Автор я ездила без опазданий много раз , пол часа и поезд пересадка смешно читать там все на одном пироне
Марс атакує• сегодня в 00:23
В основному український потяг не затримується. І завжди цей потяг чекає польська електричка на тому ж пероні. Не має чого хвилюватись.