Чай не пью, только кофе• Изменено вчера в 19:40
Образ життя. В 47 років. Неприємні спогади, як боретесь?
Мені сказала жіночка на попередній роботі що вона думала що я веду праздний образ жизні.
Думаю чим я в неї такі думки викликала. Що не носила як вони вонючі котлети і салати на роботі не робила як вони всі. Їсти я звичайно їла щось невеличке в обід. Булочку, бутерброди з сиром. Без штину на весь офіс. Куда приходять клієнти. Ну їм то все рівно. А клієнти не знали хто це їв. Соромно що на всіх думали напевно.
До чого я. Пішла з того гадюшника і щаслива. Настільки тошно їх згадувати, що в місті як бачу, переходжу на другий бік вулиці. Або іншою дорогою йду.
В Вас як з поганими спогадами? Наприклад про бувших неприємних людей з Вашого життя, чоловіка бувшого.
Як робите, щоб тупо не згадувати і забути як страшний сон?
P. S.
Було і багато іншого, хамили, роботу звалювали всю .
P. S.
Варена цибуля• вчера в 19:40
Ви тривожна людина? Почитайте про це. І про те, нащо саме ви крутите це в голові. Дізнаєтесь багато цікавого про себе
Чай не пью, только кофе
• вчера в 19:41
Ответ дляВарена цибуля
Може й тривожна. А як боротися. Я сама не хочу цього.
Отчебучкина• вчера в 19:45
ніяк, це мій досвід, завдяки якому я стала саме такою, якою я є зараз, сказала дякую, перегорнула сторінку і живу далі
Чай не пью, только кофе
• вчера в 19:42
Ответ дляВарена цибуля
Є такий вислів,, румінація ʼʼ
Теж підходить мені певно.
Слово тобто.
Теж підходить мені певно.
Слово тобто.
Варена цибуля• вчера в 19:42
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я не психолог. Якщо є гроші то до психотерапевта. Бо треба знайти причину нащо воно вам
Без QR коду• вчера в 19:43
Не жую в голове эти воспоминания. Жизнь идёт дальше. Столько времени прошло, а вы те котлеты вонючие забыть не можете ))
Чай не пью, только кофе
• вчера в 19:43
Ответ дляКоренная киевлянка
Это уже старческое?
Можливо.
Чай не пью, только кофе
• вчера в 19:45
Ответ дляОтчебучкина
О. І я дякую. Бо потім почала шлях через терни до зірок. Не я зовсім тепер, якою тоді була. Щасливіша.
Инста_Богиня• вчера в 19:46
У каждого были подобные ситуации, другое дело чего вы их ворошите? Чтобы не думать о настоящем и будущем?
Отчебучкина• вчера в 19:46
Ответ дляЧай не пью, только кофе
подякувала і залишила в минулому, нікого не намагайтеся зрозуміти
Борисфенка• вчера в 19:47
Порівнювати себе треба з більш успішним, а не з убогими.
Тоді буде стимул.
ХвостПистолетом• вчера в 19:47
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Є такий вислів,, румінація ʼʼ
Теж підходить мені певно.
Слово тобто.
Теж підходить мені певно.
Слово тобто.
Мені 45.
Чоловік загинув на фронті.
Єбала я тих коліжанонок, в яких чоловіки по три роки з дому не виходять
Щоб не було румінації, я пишу. Буквально записую те, що крутиться в голові.
Чим гірше, тим червоніша помада.
Чоловік загинув на фронті.
Чим гірше, тим червоніша помада.
Печенюшка• вчера в 19:48
Погані спогади залишаю спогадами. Не те, щоб в мене ранній Альцгеймер, але, зайвий раз я до них не повертаюсь і не даю їм руйнувати своє теперішнє.
Борисфенка• вчера в 19:51
румінація це +1
Румінація — це психологічний процес нав´язливого та безперервного «пережовування» одних і тих самих негативних думок, проблем чи спогадів без пошуку реального рішення. Цей стан нагадує замкнене коло, яке забирає багато енергії та часто призводить до виснаження. Більше деталей можна знайти у матеріалах про румінацію та стрес.
Особливості румінації
Зацикленість: фокус лише на минулих помилках, невдачах або тривожних сценаріях.
Відсутність прогресу: відсутність практичних кроків чи виходу з ситуації, тільки порожній аналіз.
Зв´язок із хворобами: чапкий супутник тривожних розладів та депресії.
Як її зменшити
Перемикання уваги: фізична активність, робота чи хобі, що вимагають концентрації.
Обмеження часу: виділити 10-15 хвилин на «думання», а потім зупинятися.
Письмова фіксація: записування думок на папір допомагає вивести їх із голови.
Особливості румінації
Як її зменшити
З родзинкою• вчера в 19:54
Так,неприятные есть про работу,но я сейчас продолжаю работать на этой работе,но онлайн.В основном те,которые меня как-то задевали,давно ушли с этой работы,но правда остался директор,но я с ним не пересекаюсь,даже на корпоративы из-за этого не хожу.
Тріль!• вчера в 19:57
Просто осознание, что в этот самый момент, когда Вы думаете о них, Вы дарите им свою энергию
Тріль!• вчера в 19:59
Ответ дляБорисфенка
Народна мудрість каже коротше - заведіть корову, а краще дві.
Это не работает. У мамы было две коровы и полгектара огорода, что не спасло ее от психиатра
Борисфенка• вчера в 20:00
Ответ дляТріль!
Нема з чим порівнювати. Спасало до пори до часу, але деменція приходить до всіх.
Тріль!• вчера в 20:02
Ответ дляБорисфенка
С чем можно сравнить корову? И при чем здесь деменция? Ляп абы не молча во все бочки затычка
Куколка-мяуколка• вчера в 20:03
я якраз і намагаюсь вести праздний стиль життя. що в цьому поганого
але те, що ви як бідний родственник в обід іли одну булочку - тут взагалі нічого праздного. може це вони з сарказмом
Борисфенка• вчера в 20:04
Ответ дляТріль!
Порівняти треба життя без корови і з коровами. Але для однієї людини це неможливо.
Деменція до того, що вона швидше нападає на тих, хто без корови, без дітей і онуків, без турбот щоденних.
Авторка яскравий приклад.
После 18• вчера в 20:07
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ви звільнилися і все одно продовжуєте витрачати на них своє життя, свій час, свою увагу, місце в голові, забираючи його від своїх дітей, себе, сімї
Чай не пью, только кофе
• вчера в 20:25
Ответ дляПосле 18
То що робити. Як цей реально жах припинити. Я навіть місто для цього поміняла.
Чай не пью, только кофе
• вчера в 20:26
Ответ дляБорисфенка
Авторка яскравий приклад.
Ви хоть прочитали би для айкю свого. Що таке деменція.