ЖаннаНеАгузарова• 04 августа в 00:57
Чи є нормальним, якщо чоловік після народження дитини час від часу спатиме окрем
окремо? знаю, що всі засуджують такий формат і жінки, і навіть деякі знайомі чоловіки. Як було у вас ? я поки що тільки вагітна, але на теперішній момент вважаю прийнятним деколи дати чоловіку поспати на кухні, наприклад, все-таки рано на роботу (хоча може моя думка з появою дитини зміниться); поділіться думками як правильно організувати режим після народження малюка?
Вірю, я повірив• 04 августа в 01:01
Ми всі спали в 1 кімнаті в 3 комнатній квартирі: я з чоловіком на нашому ліжку, донька у своєму ліжку. Я з дитиною не могла спати, бо від кожного її руху я просиналася. А так то просинався чоловік. Він просто трасся над донькою і ліжко стояла з його сторони і було пофіг, що йому зранку на роботу. Він такі ж має обов´язки як і я. До речі Вам треба теж висипатися , а не тільки чоловіку.
Жена аллигатора• 04 августа в 01:14
Ви серйозно? Тобто ви зараз підтверджуєте те, що дитина - то лише ваші проблеми, а мамину бусінку вона може напрягати своєю незручністю? А нічого, що вночі перші пару місяців ви особисто взагалі спати не будете? А вдень вашої роботи теж ніхто не відміняв. І то все разом з дитиною. Та і далі не полегшає, бо її ще й розважати треба буде. Це вам треба заздалегідь обсудити, що хоч одну ніч на тиждень саме ви спите окремо і хоч камені з неба. Націдили пару пляшок або зробили суміші і вперед.
Намакушка• 04 августа в 01:15
Автор, а ви відпочивати будете весь день чи догляд за немовлям це не робота?
Ми з чоловіком вночі по черзі вставали, навіщо ви хочете взвалити на себе все це?
Рятівник Малібу• 04 августа в 01:18
Я за то, чтобы муж спал отдельно вместе с ребенком, а я нормально поспала ночью. В принципе, так и было почти, грудью я очень рано закончила кормить, месяца в 3-4
Вся в кредитах• 04 августа в 01:20
Нормально все, что удобно вам как семье. Регулировать это будет ваш ребенок. Иногда спать на кухне будете вы с малышом, иногда муж.
Щебетушка• 04 августа в 01:21
Мой будет спать отдельно, ищем специально большую квартиру для этого. Я считаю, что если он один содержит семью и у него интеллектуальная работа - спать он должен нормально. На выходных будет вставать, вечером после работы помогать. Уборка и так в основном на нем еще с начала бер-ти, чтобы я химией не дышала (сам настоял, при этом я не работаю). С едой - по ситуации. Можете кидать тапками. Но я сама работала на умственной работе, где нужна внимательность. Как работать эффективно при систематическом недосыпе - не представляю. А спит он очень чутко и засыпает тяжело и долго, если спать в комнате с ребенком, то будет просыпаться и спать суммарно часа 3-4. Я смогу и днем доспать. Будет тяжело - наймем няню на полдня, уже обсуждали этот момент.
Сіґеле-міґеле• 04 августа в 01:36
Ответ дляЩебетушка
Адекватный комментарий. У меня трое деток. Старшая была на смеси. Мы молоденькие были, на выходных точно по очереди вставали. В будни не помню уже. Средний и младший на груди , спали со мной. Когда средний родился, муж со старшей дочкой в другой комнате спал. Младший спал с нами. Зачем мне было, чтобы он вставал, чтобы что? Он не покормит. А при совместном сне все высыпались. Да и вообще, мужу потом целый день пахать, а я днём с малышом дремала. И да, папа он хороший.
Форс мажор• 04 августа в 03:04
У Вас рабочий день будет 24/7. Не стоит из мужа делать недоотца.
Твоя подружайка• 04 августа в 06:15
Ответ дляЖена аллигатора
Суміш чоловік і сам зробить правильно надо с першого дня привчати
МамОмужа• 04 августа в 06:20
Если вы в декрет то нормально, если будете работать, то как договоритесь.
Мы спали в одной комнате, по ночам с основном муж вставал, потому как мне утром на работу, а они спали до 10.
Не соромлюсь• 04 августа в 06:48
Автор я вам дуже рекомендую не робити з чоловіка інваліда. Не давайте навіть натяку що чоловік і дитини живуть окремо. Бо дитину тягнуть буде тільки жінка і ви задовбаєтеся за день.
Якщо чоловік хоче дітей то відповідно він приймає участь в вихованні дітей.
Участь чоловіка не закінчується на 5 хвилин задоволення і все.
Чоловіку не зручно спати? Жінка не спатиме зовсім з немовлям.
Поросенка• 04 августа в 07:03
Ответ дляЖена аллигатора
Ви серйозно, що людина недоспана буде йти на роботу регулярно?
Мужики не баби, йому швидко кирдить прийде.
Нема сенсу не спати всім разом.
Мама з дитиною доспить вдень.
Тато після роботи якісь дом справи візьме.
Але всі повинні максимально відсипатись
Нема сенсу не спати всім разом.
Мама з дитиною доспить вдень.
Але всі повинні максимально відсипатись
Пирожкиня• 04 августа в 07:10
Не вижу ничего плохого если муж будет спать отдельно но если это вынужденно а не специально оградить. То есть вчера он не выспался а сегодня идёт на кухню к примеру. А на постоянке это странно даже. Хотя я за то чтобы работающий и зарабатывающий человек спал полноценно.
Ванна Тазиковна• 04 августа в 07:17
Це важкий період, в першу чергу, для вас. Це виживання. А для виживання треба трошки, м´якенько, запхати куди далі усі псевдогуманістичні брехні, які суспільство навішує на жінку.
Якщо жаліти чоловіка, захищаючи його від власної дитини, отримаєте наглого квартиранта замість батька
Пушап Мі мі• 04 августа в 07:25
Я обох годувала грудьми до 1,5 року, вставати мені було тяжко, тому просто спала з дитиною. Зрозуміло, що чоловік спав окремо, що не відміняло те, що він гуляв з дітьми ( я це ненавиджу), носив на руках по черзі зі мною вночі, якщо діти були не спокійні. Вдень я не впахувалася, не зробила щось - і чорт з ним.
Цвірінь• 04 августа в 07:32
Ответ дляПушап Мі мі
Почёму ’понятно’? Понятно что муж спит рядом с женой
ШанельКуКу• 04 августа в 07:59
У меня двое детей с рождения дети спали в своей комнате приучала спать сразу отдельно , могла забрать к себе только когда болели , я не высыпалась с ребенком .
Бюст Березуцкого• 04 августа в 08:04
Ответ дляВероятненько
А чего ему спать отдельно? Перетрудился или как?
Бо втрьох незручно) особливо коли дитина велика😀
Я не знаю коли чоловік повернеться в спальню , 4 роки дитині, і тут вибір або місяць іі винаняти до себе і не спати, або лишити як є. Сном я пожертвувати не можу, і так нечасте явище, тому пливу по тєчєнію
Но мій чоловік не той хто встане і сам буде виганяти тощо. Він дрихне як не знаю хто, нічєрта не чує
Я вважаю що спати треба так як зручно мені (мамі тої дитини). Мене абсолютно влаштовує спати з чоловіком окремо наприклад, я раніше була протилежної думки але на практиці висинаєшся краще. А чоловіку моєму треба разом бо типу нормальна модель сну в парі , бо так «треба»
Але я поки тримаюся
Бюст Березуцкого• 04 августа в 08:06
Ответ дляЖена аллигатора
Якщо буде гв (що я раджу, можу автору пояснити супер причину), то вона спатиме.
Я за весь час мала дві ночі без сну звичайні плюс ті ночі коли температури різні. Все. А так - спала🤷♀️
Я в дамках• 04 августа в 08:19
Ответ дляЩебетушка
А потом он и ребенка не замечает, не будьте глупой!
Пушап Мі мі• 04 августа в 08:24
Ответ дляЦвірінь
Тому що в мене дитина була вночі біля грудей, то з одного боку, то з другого. Вставати годувати по 4-5 раз на ніч, тільки щоб чоловік зі мною в ліжку спав - особисто мені така жертва не потрібна. Я виспалася, чоловік виспався, дитина задоволена.
Цвірінь• 04 августа в 08:47
Ответ дляПушап Мі мі
В чем жертва?
Щебетушка• 04 августа в 10:05
Ответ дляЯ в дамках
Ага, ну конечно. Должен только страдать и не спать по ночам каждый день. Если я смогу поспать днем вместе с ребенком, то ему как высыпаться? Не замечать не будет, не тот случай.
Ванна Тазиковна• 04 августа в 10:09
Ответ дляЩебетушка
Ото ви смішна, ви спочатку спробуйте оте доспать.
Бо потім ти як вижатий лимон. А тєорєтікі ще й пояснюють, що ти самадура, ти маєш десь там досипать, огірком будь і не нить
Щебетушка• 04 августа в 10:12
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну значит для случаев доспать будет няня на полдня, возможность есть, муж хорошо зарабатывает. А вот если его попрут с работы потому что он тупить будет от недосыпа - кому от этого лучше будет?
Ванна Тазиковна• 04 августа в 10:15
Ответ дляЩебетушка
Ок) у кожного свій досвід.
Я тільки натякаю, що категорично не можна пріоретизувати чоловіка при наявності немовляти.
Трейдер кріпти• 04 августа в 20:25
Ответ дляНамакушка
У нас тоже были с мужем дежурства через день, таким образом оба более-менее высыпались, так как одну ночь он встает к ребенку, вторую я.
Трейдер кріпти• 04 августа в 20:27
Ответ дляЩебетушка
Так наймите сразу ночную няню и спите себе в своей комнате, а няня пусть бдит ночью...