Уходя дверю не хлопать• 52 минуты назад

Прокол при гаймориті - за та проти

Створювала вчора тему про гайморит. Зробила знімок - пазуха вся забита (чим поки неясно). Кажуть робити прокол і все відкачати. Але різні думки з цього приводу.

Гайморит вперше, не хотілось би хронічного. Тому буду дуже вдячна за відгуки.

Пс. Перегородка викривлена якшо це має значення
энциклопУдия• 48 минут назад
Кто ж вам так скажет. Прокол рекомендуют при тяжёлых формах. Может у вас такая.

Жена_КотораяСтена• 46 минут назад
У мене був прокол в підлітковому віці. Потім в хроніку не перейшло, все нормально.
автор Уходя дверю не хлопать • 46 минут назад
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Дуже боляче?
Жена_КотораяСтена• 45 минут назад
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дуже боляче?
Ну приємного мало(
Я вже не дуже памʼятаю, бо мені вже 45.
Сильно болить? Може зараз все ж є сильніші якісь ліки, щоб без проколу обійшлося…
nabludatel• 13 минут назад
У мене був гайморит кілька разів. Прокол не робили жодного разу. Один раз лікар в держ лікарні казав, що без проколу ніяк. Я злякалася, пішла до приватного лікаря і там вилікували без прокола.
Ні до чого не агітую, просто пишу свій досвід.
Ліплю вареники• 7 минут назад
Мне прокол не делали, просто антибиотики пила долго, недели две, сперва неделю, потом контрольный снимок и еще продолжили, у меня был гайморит уже во фронтит перешедший.

Искривленная перегородка по-моему у 90%, у кого не спрошу - ставят искривление и у меня тоже