Ненька наша• сегодня в 12:53
Нет места в квартире
Дети в своих комнатах, муж в комнате все время что то смотрит, мастерит. Мне вообще негде сесть , лечь, позаниматься спортом. Где вы себе место находите?
Борисфенка• 2 часа назад
Дітей переселити в одну кімнату, собі зробити спортзал.
Чоловіка вигнати в гараж майструвати.
Янгол в камуфляжі• 2 часа назад
На кухне или балконе, раз детей не можете поселить в одну комнату
А можете вообще уйти, чтоб не мешать
Пульт от линолеума• 2 часа назад
У меня своей комнаты нет уже 30 лет, с тех пор как замуж вышла. И вот спрашивается, нахрена оно мне надо было, жила себе в свое удовольствие, теперь живу для чужого удовольствия.
Викупана• 2 часа назад
Идите в зал у меня хоть есть и своя комната и орбитрек с дорожкой хожу в зал и от всех отдохнуть и полноценно позаниматься можно
Пульт от линолеума• 2 часа назад
Ответ дляВикупана
А если хочется просто полежать, почитать, в зале не поймут.
Істеріомама• 2 часа назад
Кухня и там балкон откртый, лоджия. 😅 я там действительно живу. Столик, пуфик, стиралка рядом.
Невидимка Майя• 2 часа назад
Спорт в залі у мене.
Я собі облаштувала балкон.
Якби була розумніша, облаштувала би його для чоловіка)
Я собі облаштувала балкон.
Істеріомама• 2 часа назад
Ответ дляПульт от линолеума
Оооо! У меня была своя квартра. Теперь иуж постоянно маячит, дети.
Не пириживай• 2 часа назад
Моє місце власне в кімнаті, але тусуємося всі на кухні, кухню люблять всі
КликОЛЬКА• 2 часа назад
У вас 3 кімнати, окремі у кожної дитини, є місце для чоловіка, але вам місця немає? Ну то подумайте на якому місці ви в цій родині.
З іншого боку, чому чоловік не може майструвати на кухні або чому ви не можете прилягти в тій кімнаті де майструє чоловік?
Викупана• 2 часа назад
Ответ дляПульт от линолеума
Тогда с этим к мужу что нужна квартира больше , мне хоть и 39 но мне тоже нужна отдельная комната
КликОЛЬКА• 2 часа назад
Ответ дляПульт от линолеума
Шкода вас. Мені гарно жити з чоловіком, отримую задоволення від подружнього життя
КликОЛЬКА• 2 часа назад
Ответ дляНе пириживай
В нас так само. Хоча у всіх є свої кімнати, більшу частину часу вся родина у кухні-вітальні, ми спеціально обʼєднали їх коли ремонт робили,тому що всі там тусять
Всім шампаньського• 1 час назад
Ответ дляВидна міленіалка
Спортом на свежем воздухе лучше.
особливо в грудні-лютому
палка-копалка• 1 час назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Лучше отримувати з особистим пространством
Гарно жити -не встречати своэ
Коплю на груди• 1 час назад
Ответ дляКликОЛЬКА
А на якому місці? Дітям пропонуєте не у власних дитячих бути , а на балконі? В чому проблема знаходиться в одній кімнаті із чоловіком, особливо для функції Сісти чи лягти? Для цього всі члени родини мають залишити квартиру? Для окремого спортзалу потрібно купувати житло де є зайва кімната, або жити самому
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляВсім шампаньського
особливо в грудні-лютому
В любую погоду.