ДолькиКабана• 11 августа в 10:33
Яремче-Буковель - де харчуватись безпечно
Читаю, що в тих краях зараз бушує ротавіус. Не хотілося б зіпсувати ті нещасні 4 дні відпустки.
Порадьте заклади, де можна поїсти безпечно і не дорого.
Їду удвох із підлітком, без авто. Будемо і в Яремче і в Буковелі+екскурсії
ЖивунаБагамах• 11 августа в 10:37
В Яремче
Красна садиба
Ведмежа гора
Там точно не отравитесь
Во второй дороже, но там и посмотреть есть что
И очень вкусно
Красна садиба
Ведмежа гора
Там точно не отравитесь
И очень вкусно
Дякую_аж_підскакую• 11 августа в 10:38
В Яремче Ведмежа Гора не понравилось. А Дерун оф очень вкусно.
Герцогиня• 11 августа в 10:44
ніде. я б не їхала. он сестра приїхала з дітьми= обригались і обісрались. це жах. Яремче. після відпустки - взяла лікарняний. як з хреста знята.
Подруга у липні забрала з табору дитину в Буковелі срачка,температура. РОтавірус. Долоні 2 тижні злазили.гроші не повернули. Підчепила майже одразу.
в минулому році один з таборів закрили,бо 25 дітей захворіли в Буковелі. Є відео,як батьки забирають дітей. В швидку подзвонили тільки через 4 дні,щоб не розголошувати. Ситуація не міняється. Я б туди і ногою не стала.
ДолькиКабана
• 11 августа в 10:44
Ответ дляГерцогиня
де саме була ваша сестра? чи був басейн? що відвідували?
З таборами все ясно-понятно, ми 2 роки тому такий сувенір в турції підхопили
Герцогиня• 11 августа в 10:47
Ответ дляДолькиКабана
Відвідували різні місцеві кафе/ресторани. Знімали окремий будиночок. Басейну не було (був ,але не ходили). Він там скрізь. Щороку одне і теж. Буковель і Яремче-пальма первенства по ротавірусу. Щороку з моїх хтось їде і привозить це. Це вже як норма.
ЖивунаБагамах• 11 августа в 11:48
Ответ дляГерцогиня
Ого! Мы третий раз отдыхаем в Яремче и не сталкивались с таким. Но мы вообще не склонны к экспериментам в еде)
И покупке чебуреков всяких
ДолькиКабана
• 11 августа в 12:46
Ответ дляЖивунаБагамах
И покупке чебуреков всяких
а заклад Над Прутом - шо скажете? Будемо йти до скель Довбуша та Гедзьо парк - то хотілось щось там поряд. До речі, як вважаєте, ці дві локації в один ’підход’ це норм, чи занадто?
ЖивунаБагамах• 11 августа в 12:54
Ответ дляДолькиКабана
Когда-то давно мы ели в этом кафе
Было неплохо
Сейчас зашли на днях, а там тухлятиной воняет (у меня очень тонкое обоняние) мы не стали есть.
Если вы физически в нормальной форме да можете
Сходить в гедзье парк (1,5-2 часа там), потом дойти до тропы к скалам довбуша
Там есть кафе на пеньках. Неплохое. И по цене нормальное.
И потом часа за два с хвостиком сходите на скалы довбуша
Было неплохо
ДолькиКабана
• 11 августа в 12:56
Ответ дляЖивунаБагамах
Когда-то давно мы ели в этом кафе
Было неплохо
Дуже дякую. А ще підкажіть, будь ласка, пішки там скільки приблизно? Бо по карті може бути одне, а по факту інше))
ЖивунаБагамах• 11 августа в 12:59
Ответ дляДолькиКабана
Там реально дойти и недалеко.
Так даже не скажу может минут 10-15 от прибоя где гедзье парк и до тропы
ДолькиКабана
• 11 августа в 13:53
Ответ дляЖивунаБагамах
Там реально дойти и недалеко.
Дякую вам!
НеГолосую• 14 августа в 17:43
Ответ дляДолькиКабана
Дякую вам!
Ми були з дітьми в Яремче минулого року, то все ок. Харчувались тільки в готелі, де зупинились. Басейни були також. Теж за це переживала, коли їхали.