Не за Будка• 1 час назад
Ніколи не робила лазерну епіляцію
Хочу видалити волосся на ногах і руках. До колін, думаю, ок буде. На стегнах і руках волосків мало і просто білий пух. Йго ж лазер не візьме? Чи я помиляюся?
Не за Будка
• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Ви реально всі бриєте руки і стегна🤔
Брию до колін. Руки і стегна ні. Але якщо видаляти, то вже все
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляНе за Будка
Низ ніг так, теж
ЛижТолько• 1 час назад
Я удаляла везде- руки, ноги , подмышки, полное бикини. Но у меня не пух, а тёмный и жёсткий был волос.