Леплю из пластилина• вчера в 23:57

Що порадити доньці підлітку?

15 років, познайомилась з хлопцем через чат якийсь, спілкувались довго, але тільки як друзі. Вони з різних міст. Він їй дуже подобається, але вона цього ніколи не показує. І справа не в зовнішності, в в спілкуванні, почутті гумору. Став рідше писати. Тепер лише вона в основному. Мені так шкода її. Прошу не принижуватись і забути. Але вона все щось чекає. Що їй порадити, її ніхто крім нього не цікавить з реальних хлопців, які хочуть з нею зустрічатись.
Леди Г• 1 час назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Може й так. Я забрала телефон щоб не писала. Мабуть це не правильно. Але вона не спить до ранку. В телефоні. А зір поганий
Чаще говорите ей, что она умница и красавица, и тот вася еще 100 раз пожалеет, что упустил её, когда она своего принца встретит.
Настраивайте, что она достойна только таких, а не пофигистов из чата.

Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну вона ж не 175 навіть...Не знаю, як на мене вага 53 і ріст 170 якраз норм
пойдіть в модельну школу - там її навчать цінувать свій зріст, зробить гарне портфолио та покажить їй, що вона гарна, так комплекси пройдуть та дочка ваша начне себе цінувати
Ms. Доброта• 1 час назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну як сказати. Вона сиділа в якомусь чаті знайомств, без інфи, без фото. І коли в неї питали про ріст хлопці, то одразу - ну удачі, пока деякі. Більшість просто писали що висока. Я не вважаю 170 високою....А в неї тепер комплекс.
Востаннє таке чула від мами 1960го року народження) У мене 175, от через що, а через зріст ніколи не було комплексів і проблем