Леплю из пластилина• 17 августа в 23:57

Що порадити доньці підлітку?

15 років, познайомилась з хлопцем через чат якийсь, спілкувались довго, але тільки як друзі. Вони з різних міст. Він їй дуже подобається, але вона цього ніколи не показує. І справа не в зовнішності, в в спілкуванні, почутті гумору. Став рідше писати. Тепер лише вона в основному. Мені так шкода її. Прошу не принижуватись і забути. Але вона все щось чекає. Що їй порадити, її ніхто крім нього не цікавить з реальних хлопців, які хочуть з нею зустрічатись.
Леди Г• 18 августа в 03:00
Ответ дляЛеплю из пластилина
Може й так. Я забрала телефон щоб не писала. Мабуть це не правильно. Але вона не спить до ранку. В телефоні. А зір поганий
Чаще говорите ей, что она умница и красавица, и тот вася еще 100 раз пожалеет, что упустил её, когда она своего принца встретит.
Настраивайте, что она достойна только таких, а не пофигистов из чата.

Форс мажор• 18 августа в 03:00
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну вона ж не 175 навіть...Не знаю, як на мене вага 53 і ріст 170 якраз норм
пойдіть в модельну школу - там її навчать цінувать свій зріст, зробить гарне портфолио та покажить їй, що вона гарна, так комплекси пройдуть та дочка ваша начне себе цінувати
Ms. Доброта• 18 августа в 03:22
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну як сказати. Вона сиділа в якомусь чаті знайомств, без інфи, без фото. І коли в неї питали про ріст хлопці, то одразу - ну удачі, пока деякі. Більшість просто писали що висока. Я не вважаю 170 високою....А в неї тепер комплекс.
Востаннє таке чула від мами 1960го року народження) У мене 175, от через що, а через зріст ніколи не було комплексів і проблем

Mary_40• 18 августа в 06:18
Поменьше общаться с парнями издалека. Потом понятно возникают чувства. А он кого то рядом нашел
Mary_40• 18 августа в 06:22
Ответ дляБолтушка Му
Да. Они и должны быть в 15 лет) всё по сценарию
У меня блин не было.наоброт считала сеья красоткой хотя обьоективно дтшний вес. Был. Привыкла бы есть меньше сейчас было бы дегче похудеть.
Вообще не было клмплексрв, часто это именно обьективная оценка недостатков ппосто еще не умеешь как то привыкать к ним, поэтому клмплексы быть жолдны я думаю, это лучше чем не иметь как я
Mary_40• 18 августа в 06:39
Ответ дляЛеплю из пластилина
У меня 173 и не было комплексов. Правла я не видела в чатах. А в реальной жизни рост то сразу виден
Mary_40• 18 августа в 06:40
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я знаю. Але всі кажуть що дуже висока. І в класі, і рідні, і друзі...
Была жевлчка выше меня в классе. Не комплексовала
АгатаХристя• 18 августа в 06:52
Ответ дляЛеплю из пластилина
До 5 ранку в телефоні? Писати в чатах?
То вона ж не за цим хлопцем страждає, якщо вона пише в чатах, невже аж так принижується, що щоночі йому пише, може донька вам не довіряє і ви просто не знаєте всієї правди? Чи ви перевірили ці чати і впевнені, що вона страждає лише за одним?
АгатаХристя• 18 августа в 06:54
Ответ дляЛеплю из пластилина
В неї ще ріст 170, ну може 172. Всі кажуть висока. Вона дуже комплексує. От говорить, що написала ріст свій в якомусь чаті і всі хлопці не бачачи ще її починають фукати, що надто висока. Блін, ну нормальний же ріст
Ви це на ходу вигадуєте? А якій зріст має бути у 15 років?

Мошей ницца• 18 августа в 07:29
Ответ дляЛеплю из пластилина
У вас ніфіга нема доньки, зараз середній зріст молоді 180.
Козачка• 18 августа в 08:07
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну пишуть 180) В класі у неї ну максимум 175. Загалом якось мало зараз високих хлопців, не знаю, чому. А може їх завжди мало було)
Хлопці активно ростуть у 15-17 років, більшість
Коли мовчу- приємна жінка• 18 августа в 08:17
Ответ дляжар-птица Нюра
А у вас с мужем какие отношения?
Чому Ви про це спитали? Як це зв´язано?
У нас з чоловіком стосунки погані можна сказати і попереду також підлітковий вік доньки. Після Вашого комента задумалася
Коли мовчу- приємна жінка• 18 августа в 08:25
Ответ дляMary_40
Навіть в мої далекі 90сті так було з появою чату Bizare. Влюблялися в картинку за екраном, в по факту там іноді такий лох чи додік сидів, но лити в вуха і лапшу вішати у нього був вищий пілотаж.
Електрохарчування• 18 августа в 08:34
Не гнаться за отношениями. А учиться как можно больше. Всему. И ценить себя
Ля-ля-ля• 18 августа в 08:39
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так это наверное потому что они ниже, разочарованы, многие высокие девушки ищут парней выше себя. Парни от 180 фукать на будут.
автор Леплю из пластилина • 18 августа в 09:00
Ответ дляЛеди Г
Я кажу це часто. І не лише я.
автор Леплю из пластилина • 18 августа в 09:02
Ответ дляАгатаХристя
Так, за одним. Чати то так, розвага.
Ответ дляАгатаХристя
Всі дівчата в її оточенні 160
Ответ дляМошей ницца
Дівчат?

Ответ дляЕлектрохарчування
Дякую
автор Леплю из пластилина • 18 августа в 09:03
Ответ дляЛя-ля-ля
Повірте, такі хлопці теж хочуть низьких дівчат. Самі ж про це і кажуть
Мошей ницца• 18 августа в 09:05
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дівчат?
Дівчат. У моєї 183 і вона що в школі, що в універі середня. Син 186 і теж середній в 11 класі.
автор Леплю из пластилина • 18 августа в 09:08
Ответ дляМошей ницца
Можливо від регіону залежить, не знаю. У нас таких немає високих. В класі, це 9, найвища моя донька і хлопець десь 175...Та і в місті не бачу прямо високих. Просто я завжди вважала високий ріст у дівчат гарним, а тут донька комплексує
ПлакалаВАвто• 18 августа в 09:12
Автор, сейчас время и возраст набивать шишки и опыт. И виртуальное общение ещё легко отделалась.

Вы же понимаете, что у таких виртуальных отношений нет будущего? )

Ну расскажите, что вместо парня мог сидеть пенсионер, другая девушка ))
Мошей ницца• 18 августа в 09:12
Ответ дляЛеплю из пластилина
Регіон найзвичайнісінький - м Київ.
Я з підлітками працюю, нижче 180 досить мало і то у них ще є запас росту до 25.
Меломанка Маланка• 18 августа в 09:33
Ответ дляЩепотка_совести
Колись мені було 15 і мій старший брат сказав мені: тобі добре з ним зараз, то будь з ним, не добре - забула і пішла далі. Зараз мені 42, а й досі пам’ятаю і в підлітковому віці ця порада часто ставила мене на правильні рейки. Я давно мою свою щасливу родину, як що що.

А вашій донечці бажаю цінувати себе.

Маю таку ж донечку і вчу Її не страждати за хлопцями, кому вона не потрібна то і той їй не потрібен. Але капля камінь точить не силою, а частотою падіння.
я вот взрослая тетя, теорию всю эту знаю, а тоже вот сейчас в подобной ситуации, держусьь конечно, не пишу, но сил это отнимает много, не научилась выключать эмоции и привязанность
Mary_40• 18 августа в 09:35
Пробдема не в росте. А в том что она первая влюбилась в парня который не был влюблен. Поверила сразу. Надо научить чтоьы не верила. Убедилась что все хорооо и потом
Електрохарчування• 18 августа в 09:48
Ответ дляЛеплю из пластилина
В цьомувіці вона буде комплексувати від будь чого
автор Леплю из пластилина • 18 августа в 09:57
Ответ дляЕлектрохарчування
Так, але подруги її щось не дуже комплексують
автор Леплю из пластилина • 18 августа в 09:58
Ответ дляПлакалаВАвто

Та ні, там точно хлопець)