Добрий день. Плануємо поїздку в ае Кишенів з Києва через одесу-Маяки. Хто недавно їхав автобусом чи є черга, як швидко доїхала і чи пускають великі автобуси? всім дякую за відповіді
Фея_3уровень• 2 часа назад
Це лотерея
Я двічі їздила, що туди, що назад, дуже швидко пройшли контроль, максимум година. Але декілька днів тому читала , що міст перекривали на декілька годин у зв’язку з пошкодженням після атаки. Русня намагається зруйнувати той міст, самі розумієте, думаю, чому.
Ответ дляФея_3уровень
Це лотерея
як раз на фоні цих новин і виникло це питання.
Пані_Загадка• 2 часа назад
Не знаю як зараз , але п´ять днів тому відпочивала в Одесі , нескінченні тревоги і пабліки писали без кінця то шахеди то ракети то бандеролі і все на Маяки..
Фея_3уровень• 2 часа назад
А взагалі то зручний маршрут. Лише жаль, що немає альтернативного шляху до Кишиніва
Фея_3уровень• 2 часа назад
Ответ дляПані_Загадка
То стратегічна ціль для них
Язвочка• 2 часа назад
Уже непредсказуемо. Еще до всей ситуации я нормально ездила, а подруга, например, застряла на несколько часов из-за проблем с базой данных. Это только с нашей стороны. Бывает еще со стороны Молдовы проблемы.