Дівчата, може хтось порадить адекватного ріелтора у Хмельницькому для придбання квартири за програмою Єоселя. Хотілося б щоб людина мала з цим справу, бо потрібна буде оцінка і взагалі там свої нюанси. Справа в тому, що я не живу у місті і планую приїхати на декілька днів попередньо подивитись квартири, дізнатись про адекватні варіанти. Попередньо документи у банк подала, хотілося б тепер реально подивитись вживу, а не на Олх
Ответ дляБесконечность-не предел
А банк вже затвердив?
Попередньо так, але я хочу подивитись що там є, можливо доведеться міняти побажання, бо мені менеджер порахувала по документам і сказала що погоджують і суму. Але якщо мене там не влаштує житло, я буду розглядати інші варіанти. Бо поки що я можу оцінити варіанти лише по фото на олх