Пи Пи Пилюля• сегодня в 16:02

Мадейра хто був сам?

Планую летіти самостійно без групи на Мадейру. В якому місті краще зупинитись? Чи можна там десь придбати екскурсії? Як там взагалі з безпекою? Сама і трохи хвилююсь. І в загалі ваші враження
Мати драконів• сегодня в 16:05
Я была там сама, но я живу в Португалии почти 10 лет. Вам ехать не советую. Вы сильно тревожная, у вас начнется паничка еще на посадке😂

автор Пи Пи Пилюля • сегодня в 16:08
Ответ дляМати драконів
Замість того щоб нормально щось написати ви просто знущаєтесь. Люди що з вами?
КонФФетОшка• сегодня в 16:08
Ответ дляМати драконів
Нашли чем гордиться

Мати драконів• сегодня в 16:08
Ответ дляПи Пи Пилюля
Мадейра- не лучший вариант, если вы тревожная. Так подойдет?
Мати драконів• сегодня в 16:10
Ответ дляКонФФетОшка
Нашли чем гордиться
Гордиться тем, что отношусь спокойно к стремной посадке на Мадейре? Горжусь, да, это правда
Мао_Мяо• сегодня в 16:12
Знайдіть групу в фб там часто пропонують екскурсії, я була з туром в кінці червня, це щось нереальне, я хочу туди знову
Мао_Мяо• сегодня в 16:13
Я б зупинилась в фуншал
МинерАлочка• сегодня в 16:13
Ответ дляМати драконів
Ну так гордитесь, вам никто не мешает. Но зачем принижать человека, который задал вполне адекватные вопросы? Что с вами не так?
Мао_Мяо• сегодня в 16:13
Ответ дляМати драконів
Дурнуватий комент

Мати драконів• сегодня в 16:15
Ответ дляМинерАлочка
Горжусь. Если вас или автора что-то унизило, то проблема не во мне 🤷🏼‍♀️
Мао_Мяо• сегодня в 16:15
Ответ дляМати драконів
Сотні людей щоденно роблять там посадку, знайшли чим хизуватись
Мати драконів• сегодня в 16:16
Ответ дляМао_Мяо
Это был сарказм. Не воспринимайте так серьезно все , что написано
Мао_Мяо• сегодня в 16:16
Ответ дляМати драконів
Та вийдіть вже, дайте людині щось корисне прочитати про Мадейру а не х-ню від вас
автор Пи Пи Пилюля • сегодня в 16:17
Ответ дляМати драконів
Удалено администрацией...
Мати драконів• сегодня в 16:17
Ответ дляМао_Мяо
Я поддерживаю с вами диалог, вы мне пишете, я отвечаю
Мати драконів• сегодня в 16:18
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
parele• сегодня в 16:21
Орендували апартаменти в Фуншалі.
Авто також брали в оренду, маршрут пропрацювали ще вдома, побачили дуже багато різних місць.
На мій погляд, абсолютно безпечно.
МинерАлочка• сегодня в 16:24
Ответ дляМати драконів
Именно в вас. Потому что по какой-то причине, вы вы выплескиваете говнецо на вполне безобидные вопросы. Что вас задевает? От чего такая реакция? Поэтому проблема именно в вас
Мао_Мяо• сегодня в 16:27
А чому з туром не хочете? Дешевше точно не буде самій

пьЯНА• сегодня в 16:31
Ответ дляПи Пи Пилюля
Не звертайте увагу, так може писати тільки глибоко нещасна людина, і місце її перебування немає ніякого значення.
пьЯНА• сегодня в 16:35
Ответ дляМати драконів
Вам дуже хочеться виділиться, але не виходить, все повз...
автор Пи Пи Пилюля • сегодня в 16:38
Ответ дляМао_Мяо
Я знаю. Навіть дорожче. Але вже є білети і так вийшло
Мао_Мяо• сегодня в 16:47
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удачі вам! Все буде супер! По пошуку в фб тільки що глянула
Мадейра гід є що подивитись
автор Пи Пи Пилюля • сегодня в 17:02
Ответ дляМао_Мяо
Мадейра гід є що подивитись
Дякую
З царем в голові• сегодня в 17:43
Щойно повернулися, були майже три тижні. Своїм ходом. Жили в Машіку, сподобалось. Їздили по всьому острові, скрізь класно. Вразив пляж у Сейшал, види неймовірні. Безпечно, люди привітні, ціни помірні. Кава по 1-2 євро, навіть в аеропорту, де ви таке ще бачили. Скрізь безкоштовні туалети, фонтанчики з питною водою, погода чудова. Дуже сподобалось, тепер мрію поїхати ще, бо не все побачили
Тріль підпільний• сегодня в 17:44
Я была но не сама. Безопасно . Очень красиво , остров как ботанический сад . Жили в фуншале и и оттуда уже ездили по острову, он маленький. Без машины там делать нечего. Если собираетесь на хайкинг , нужны тикеты, которые нужно покупать заранее
З царем в голові• сегодня в 17:52
У Фуншал екскурсії на набережній, на будь який смак. Ми обирали Машіку, бо там кращі пляжі, для нас важливо було купатися. А екскурсії ледве знайшли. Якщо не знаєте де шукати, то прямуйте до найбільшого готелю, там гід допоможе. Ми брали дводенну екскурсію по острову, класна. Без машини цілком справлялись: екскурсії, автобуси і таксі. Жили в апартаментах, також пощастило, просторі та чисті з усім необхідним
автор Пи Пи Пилюля • сегодня в 18:32
Ответ дляЗ царем в голові
Дводенна екскурсія цікаво. А де ви ночували? Там апартаменти входили в вартість екскурсії?
автор Пи Пи Пилюля • сегодня в 18:33
Ответ дляЗ царем в голові
Дякую Ви авто брали в оренду?
З царем в голові• сегодня в 18:35
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дводенна, то мається на увазі, що одного дня їдемо в західну частину острова, а другого-східну. Вечором додому ночувати