Бегущаяпо• Изменено 1 час назад

Ви бачили розклад дзвінків у школах оновлений?

Нам прислали розклад дзвінків, так там перерви по 20, 30 хвилин!!!

Діти і раніше приходили пізно, заморені (набігавшись по укриттях та від уроків, якщо вони взагалі були) плюс домашнє завдання ввечері зробити (якщо повезе і година світла з графіку відключень припаде на вечір), то зараз взагалі треш! І це при цьому, що їсти наврядчи хто буде на тих перервах (бо їсти ту їжу в їдальнях неможливо - вона або несмачна, або холодна, або обидва варіанти відразу), тому що коли тривога припадає на час їжі того чи іншого класу, то звісно цей клас вже не буде їсти...а тривоги у нас дУже часто
Оце потужно• 1 час назад
еда как еда. бесплатная для всех. что вам не так?

Чемна панночка• 1 час назад
Не видела, но даже, если и у нас так будет, не считаю это трагедией
У нас в школе питание вполне нормальное
Оце потужно• 1 час назад
единственно, что пока смутило, это требование сообщать заранее с вечера, что ребёнок не идёт в школу. но ведь не всегда с вечера можно знать. ну то такое....

Не виправдовуюсь• 1 час назад
То балованым еда не вкусная, а голодному хоть такая лучше чем ничего. И точно лучше сухариков и чипсов.
Дивне створіння• 1 час назад
Кладите еду с собой и пусть делает домашку на переменах. Вот беда. Но видать не додумались. Бывает
автор Бегущаяпо • 1 час назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
В нас завжди їжа холодна і тому холодну та не дуже смачну їжу важко їсти, тим паче, що в прошлому році, майже постійно тривоги припадали на час харчування і діти залишалися голодними, якщо з дому не взяли перекус

Але мова про збільшення часу для перерв...
Оце потужно• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо

у нас обеды приносили в убежище
Джинци на Флісі• 1 час назад
У нас навпаки, зменшили. Тепер всі перерви по 15 хв. Немає коротких, довгих. Кожна перерва 15 хв. Не знаю як вони встигатимуть поїсти у їдальні
автор Бегущаяпо • 1 час назад
Ответ дляОце потужно
у нас обеды приносили в убежище
Значить у вас гарна школа та директор!

Оце потужно• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Значить у вас гарна школа та директор!
по-моему, логичнее принести в убежище, чем выбросить.
автор Бегущаяпо • 1 час назад
Ответ дляОце потужно
У нас до убежища метров 700... А їжу не знаю куди вони дівали
Copy-Paste• 1 час назад
В моїй першій школі були 10, 20, 10, 40, 10, 10. Потім перейшла в іншу де довгих не було і це була просто мука для мене. Чому Ви думаєте, що дітям гірше з довгими перервами?
Пишу каліграфічно• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо

Малі перерви - діти перевантажені. Великі перерви - все рівно ґвалт, що діти перевантажені. Перерви 5 хв - це знущання: ні в туалет збігать, ні поїсти, ні перевдягнутися, тільки в інший клас перебігти. Для вчителів то теж була мука. Я рада, що зробили сину по 15хв всі перерви майже. Всі так обурюються про харчування - так можна ж не їсти, не заставлятимуть же, не розумію обурення
ХвилювАллочка• 1 час назад
Не знаю який в школі сина розклад і поки мене це мало хвилює. Маю вчительку, яка після школи з ним робитиме домашку. Перерви більші чи менші нехай підлаштовується, таке життя. Для мене це не причина піднімати шум, залишу це для яжемамок
автор Бегущаяпо • 1 час назад
Ответ дляCopy-Paste
Бо немає нормального навчання, більшу частину уроків бігають у сховище та обратно, а сидіти в підвалі на час довше і чекати закінчення ’уроків’ таке собі задоволення
А я кумедна• 59 минут назад
У нас подземная школа , но будем ходить всего 2 раза 😢
Знаю бакси• 59 минут назад
Скорей бы закончилось это мучение под названием ’школа’. И администрации не позавидую, организовать все это в таких условиях.
Благоуханочка• 57 минут назад
Ответ дляОце потужно
Мої ніколи в школі не їли, та і я не їла
Благоуханочка• 56 минут назад
Ответ дляЗнаю бакси
Можна перевести в онлайн школу і закінчиться

маска Ілона• 52 минуты назад
Ответ дляБегущаяпо
Значить у вас гарна школа та директор!
Це вимога. Тому вимушені носити
маска Ілона• 50 минут назад
Ответ дляПишу каліграфічно
Підтримую.
Скарг від батьків, що дитина не встигає поїсти і запізнюється на урок буде більше ніж потрібно.
маска Ілона• 48 минут назад
Ответ дляБегущаяпо
А не створити можливість дітям поїсти нормально бо війна і тривоги всерівно - то норма?
А шо сталося?• 46 минут назад
Ну элементарно, чтоб ребенок в туалет сходил, перекусил, пообщался с одноклассниками, отвлёкся. В чём проблема?
Спішу - перекидаюсь• 40 минут назад
У нас так
Чавонадо• 27 минут назад
Я не против долгих перемен, но у нас сделали 30 минут после первого урока и 20 после второго, дальше, кажись по 10 минут.
От чего устали после первого урока и второго??
Но мне кажется это заложили время тревог. Если на первом уроке тревога, то шансов попасть на второй больше. Это я хоть какую-то логику пытаюсь найти.
Кумася• 22 минуты назад
Бачили. Такий самий, як і минулого року.
А чого не розглянете онлайн навчання? Це ж доступно зараз всім