Душка-свекрушка)))• 02 сентября в 23:21
Кружки и школа, как успевают дети?
Доброй ночи. У меня дочь в 4 классе и возник вопрос: как сейчас подростки вообще успевают ходить на какие-то кружки? Когда им жить? Когда гулять, отдыхать?
Я вижу, что с 6 класса по 7-8 уроков каждый день. А еще ж домашка, постоянные эссе психоделические, куча проектов... А если еще и кружки, то вообще времени на отдых не остаётся.
Моя, повторюсь, пока в 4 классе, ходит на 2 кружка и ей очень нравится, занимается уже 3 года и хочет заниматься долго. Но я понимаю, что придётся бросать в средних классах, наверное. Мне важно, чтоб у нее время погулять было.
Я не говорю, чтоб быть отличником, просто середнячком. Мне не важны оценки, важно логическое мышление, английский и общие знания из разных областей.
Успокойте меня. Скажите как ваши дети все успевают. Может я чего-то не знаю.
пАлАвинкА• 03 сентября в 01:28
Ответ дляМояХатаЗкраю
Він в усьому дебіли, все треба за ним перепровіряти.
Когда-то про Т.Г Шевченко написал, что тот любил футбол 😅
Життє Бентежне• 03 сентября в 01:35
Ответ дляМояХатаЗкраю
Як потрапити в музичну школу з такою кількістю уроків, ось в чому проблема. Вона не працює до 24 години.
В суботу ж працює?
пАлАвинкА• 03 сентября в 01:37
Ответ дляДушка-свекрушка)))
То есть времени погулять с подругой или мальчиком, сделать домашнее задание и почитать художественную литературу особо нет? Потому что еще ж гигиена/поесть/поспать.
Ну это спортсмены. Там приоритеты другие совсем.
Художественная гимнастика скорее всего. Моя дочь занималась. Это определённая категория асбициозных родителей... которые всем рассказывают, что хотят дети. Но по факту из группы образно 20 человек. Сами выбирают этот спорт, допустим, 10, а чемпионами станет 0,01, если не меньше. Из этих гипотетических 20 человек, человек 5 максимум успевают качественно учиться, и человека 1-2 в хороших школах. Дорога вникуда длинною в жизнь. Точнее к убитому телу. Позанималась моя дочь полтора года в таком режиме и ушла. Сказала, то тратить пол жизни на это ну будет. Зато я насмотрелась на мам с амбициями на всю жизнь вперёд. Хотя все как одна говорят ’ребенок этим живет’ 🤷♀️
Да Щас же• 03 сентября в 02:13
Ответ дляМояХатаЗкраю
І не кажіть. Спитала, де найближче місце до мого дому, щоб скрінінг пройти. Воно мені пише: біля Михайлівської церкви. Там ставок і приватний сектор. Я обурилась. Він: ’ой, та це я шось протупив. Біля залізничного переїзду!’ А там теж нема ніяких мед.установ. Обурююсь знову, він: ’Ну, розумієте, в мене ж немає очей’. Це цирк просто, якесь знущання))
Телячі ніжноСті• 03 сентября в 02:30
Мы в Польше, домашних заданий нет. Дочка учится старшая уже в лицее на втором курсе, английский на высшем уровне b2 , немецкий b1 , к окончанию лицея преподаватели дают планку на англ c2, немецкий b2-c1. Как вам кажется, отсутствие домашкт в начальной польской школе помешало достигнуть таких результатов? Нужна ли эта домашка, или это просто издевательство над детьми особенно сейчас и дрочилово родителей? Дочь в польской школе учится с 5го класса если что. Сейчас правда нагрузка у нее серьёзная, но это ж уже не начальная школа а 10-11 наш класс
Плету корзинки• 03 сентября в 07:31
Ответ дляпАлАвинкА
8 класс.
Ничего не успевала в прошлом году. Уставать морально ужасно.
В этом году оставили из обязательного немецкий и англ. Аюпредлагала ей бросить танцы, ни в какую... но думаю пару месяцев походит, поймет, что не вывозит и бросит, тбк это занимает очень много времени. Ну и рисование. А это ей уже нужно для будущей профессии.. английский впихнуть некуда
Свободного времени нет и меня это очень волнует
Фізичний розвиток не менш важливий, ніж навчання. Танці кидати не варто, тим більше, якщо подобається дитині
пАлАвинкА• 03 сентября в 07:33
Ответ дляПлету корзинки
Не подобаються 😅 подобається їй колектив, а самі танці вже 3й рік хоче кинути )
А фізичний розвиток - так.
Але це можна організувати зручніше. Година індивідуального заняття краще, ніж 3 години групового бЄздєлія 😊
А фізичний розвиток - так.
Плету корзинки• 03 сентября в 07:36
Ответ дляпАлАвинкА
Реально, коли в школі вчать, а не все задають додому )
Просто вчителі вже вкрай охриніли. В школі нічого не встигають. Чим більше дз, тим менше вчитель зробив з дітьми на уроках.
В доньки сьогодні в школі списано 3 листа з алгебри. Як думаєте, є дз? Немає. Задали тільки українську. Зробила за 5 хвилин. Так було і весь минулий рік в 7 класі. Тільки англійську задавали по декілька сторінок. І при цьому не встигли навіть підручник пройти 🤯
Я не проти дз з основних предметів, в розумних межах. Але писати зроби на завтра проект з Основ здоровʼя «мої досягнення» з фото і тд оформи - це перебір. На кого це розраховано? Такі предмети мистецтво, етика, основи здоровʼя, фінансова грамотність тощо можуть бути, але все робити потрібно лише в школі, без жодних дз.
Плету корзинки• 03 сентября в 07:39
Ответ дляпАлАвинкА
А фізичний розвиток - так.
У моєї дитини довго був проф спорт, тренування щодня по 3-4 год. Потім не захотів, але обовʼязкова моя умова - спорт хоча б тричі на тиждень залишається.
Раз на тиждень - це ніщо. Тут головне регулярність все ж.
пАлАвинкА• 03 сентября в 07:46
Ответ дляПлету корзинки
100%. Такі предмети донька списує. Або я допомагаю, якщо просить. Теж не розумію цього. В доньки така вчитель з мистецтва, зарубіжної та укр літератури. В фізматі вона вирішила, що її предмети основні і задає купу всього. Задовбала всю школу разом з вчителями і портить абсолютно всім дітям табелі. Не розумію чому її ще тримають там.
То проєкти з відео потрібно зробити, то описати картини по 3 листа, то ще щось. Звичайне все с gpt робиться. А як вам прикол - зробити за допомогою ШІ відео на тему концерт майбутнього ’перемога України’. Зробили всією сім´єю. Відео на 30 секунд. Купа було використано джерел ШІ, бо відео в безкоштовних не можна робити і що ви думаєте? Вона оцінку навіть не поставила 😅
пАлАвинкА• 03 сентября в 07:45
Ответ дляПлету корзинки
Раз на тиждень звичайно. Але є різниця - 3 години тренування, як в моєї, чи година -півтори.
Раніше теж була гімнастика і кожного дня тренування. Це виснажливо і такий спорт підходить дітям зі спортивними характером. А коли бачиш, що цікавіше вчитись, ніж відпрацьовувати м´яч, то пріоритети краще розставляти інші.
Ковбой Хагис• 03 сентября в 07:56
Ответ дляМояХатаЗкраю
Та до чого тут домашка? Хоча і її багато і щотижня 2-3 проекти з різних предметів.
Я так розумію дати Разін. Хтось сидить годинами, а хтось ту ж саму роботу виконує набагато швидше і має час на все
МояХатаЗкраю• 03 сентября в 08:26
Ответ дляДа Щас же
І в неділю
В нас працює понеділок-п´ятниця музична, художня - понеділок-субота (до обіду).
МояХатаЗкраю• 03 сентября в 08:32
Ответ дляКовбой Хагис
Діти різн, це, звісно, так. Але і 8 уроків це ненормально, коли в дитини моєї закінчиться школа, то музична вже не працює. От в чому проблема. Д/з дитина робить за 2 години +/-, якщо проекти, то довше, якісь тупі проекти ми з чоловіком робимо і друкуємо, їй лише видаємо. Дуже часто вчителі навіть не питають потім за ті проекти.
Бжоли-бандерівці• 03 сентября в 08:51
Школа была французская с 3 лет. Поэтому нагрузка адекватная и дети успевали все. Сейчас уже старшая школа, занятия до 17-18 вечера, много домашки , но пока шахматы и музыку не бросают. Не вижу проблемы вообще
Там-тарарам• 03 сентября в 08:55
Ответ дляМояХатаЗкраю
Моя в 6 класі зараз, буде кидати музичну школу і художку. Дуже шкода (((
Зачем? Не понимаю
Пускаю бісики• 03 сентября в 09:04
Ответ дляМояХатаЗкраю
Зачем кидать то что нравится?
МояХатаЗкраю• 03 сентября в 09:14
Ответ дляПускаю бісики
Зачем кидать то что нравится?
Бо не встигає.
Б´ю байдики• 03 сентября в 09:30
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це нереально за годину зробити всі уроки. Або він у вас вундеркінд, або халтурщик.
Цілком реально. Якщо чесно, я не знаю, що там годинами роблять деякі діти. Старший вже давно закінчив школу, теж дз робив годину-півтори. Сини не відмінники, але майже) 10-15 хвилин на один предмет це нормальне дз.
МояХатаЗкраю• 03 сентября в 09:37
Ответ дляБ´ю байдики
Особливо, якщо твір написати, на англійській твір написати, або якщо з математики 7 номерів, а ще фізика, хімія, історію підготувати, українську зробити, на укрліт/зарубіжку прочитати твори.
Таке може писати людина, яка сама не вчилася і далека від навчання і школи, соррі.
Б´ю байдики• 03 сентября в 09:46
Ответ дляМояХатаЗкраю
За 15 хвилин написати твір теж реально. І твір англійською теж. Вчора син писав англійською, як провів літо. І 7 номерів з математики це теж не більше 15 хвилин. 15 хвилин це реально багато
І я вчилась, я була відмінницею. В старших класах за перерву (а це 10-15 хвилин) робила дз мінімум по одному предмету.
Ромашкинная• 03 сентября в 09:50
Мой не ходил на кружки. Я одна с ним была, работала до 17. Некому было его водить, возить по кружкам. Подрос, уже и сам не хотел. И нормально, вырос, студент уже.
З горіха зерня• 03 сентября в 10:11
6 класс. 6 уроков 4 дня, заканчиваются в 14.20, один день - 7 уроков - заканчиваются в 15.10. Два раза в неделю рисование с 16.15 до 17.15, три раза танцы с 18 до 19.30 (один раз танцы и рисование в один день), два раза английский онлайн, в среду на 16 и в субботу на 11. Все успевает. Но все рядом, идти минут 5-7 и к школе, и на кружки. Но я не из тех, кто будет возить ребенка на кружки на другой конец города. Может потому все и успеваем. А то есть такие родители, кто возит в школу, к которой час ехать, а потом на кружки через весь город. То там, конечно, неизвестно как все успеть, если пол дня на дорогу надо тратить. Не было бы кружков в пешей доступности - обошлись бы без них
З горіха зерня• 03 сентября в 10:12
Ответ дляМояХатаЗкраю
До чого тут сама не сама. Тут питання до розкладу уроків, якийсь брєд просто.
Меня полностью устраивает расписание
МояХатаЗкраю• 03 сентября в 10:15
Ответ дляБ´ю байдики
Все зрозуміло - у вас потомственні вундеркінди в роду. Що ви і ваші діти в школах робили. Вам зразу в докторантуру треба. В мене звичайні діти.
Ну і на перерві робити д/з таке собі, зараз перерву діти перебувають, ідуть в туалет, переходять в інший кабінет, переодягаються на фізру, або просто з друзями спілкуються. Я була в школі на перервах - там такий гул стоїть, що один одного не чуєш і не розумієш нічого, які д/з
МояХатаЗкраю• 03 сентября в 10:17
Ответ дляЗ горіха зерня
Меня полностью устраивает расписание
А мене ні, бо коли в школі закінчуються уроки, то і в музичній закінчується урок. В художку теж не встигає дитина.