Мама Карло• 02 сентября в 23:28
Розклад 8:30-15:05 в 7 класі - коли дитина повинна встигнути робити дз і гуртки?
В моєму дитинстві 4 класу не було, а зараз є та ще й 12 класів
В моєму дитинстві уроки були до 13:45 і попереду був цілий день
А зараз дитина приходить в 15:30 додому, а на 16 вже гурток.. біжить, а далі ДЗ…
коли просто полежати на дивані?
Червона ікорка• 02 сентября в 23:30
Ми теж вчилися з 7:30 до 14. Потім були ДіЗи (не кожного дня, але досить часто ходили, за потребою). Також гуртки і дз.
Хз, не знаю, встигали якось.
Мама Карло
• 02 сентября в 23:31
Ответ дляЧервона ікорка
Хз, не знаю, встигали якось.
Урядовці обіцяли, що введуть 12річну школу і розвантажать учнів, але розвантаження не відбулось
Дюйм оф о4ка• 02 сентября в 23:32
Розклад 8:15- 16:30, по середам до 12:15, дітям по 10 років. Ніхто не скаржиться.
Не драматизуйте, у вас абсолютно нормальний розклад.
Княгиня пітьми• 02 сентября в 23:33
Мы так учились и не задумывались. В детстве все воспринимается по-другому. А вот как родители теперь задумываемся
Червона ікорка• 02 сентября в 23:34
Ответ дляМама Карло
А які варіанти? Прогуляти школу чи не ходити до гуртка? Вирішуйте, як краще дитині. Якщо не встигає, можливо і варто відмовитися від гуртка
КондуктЕр тролейбуса• 02 сентября в 23:36
Бідні діти, вийдуть зі школи з депресією і вже за#обані життям.
Дикая Роза• 02 сентября в 23:36
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дебильный розклад,как рабочий день
Чекаю завтра• 02 сентября в 23:41
Ответ дляСорока-ворона
Уроки поздно начинаются.
А во сколько нужно?
Чекаю завтра• 02 сентября в 23:44
Автор,у ребенка в 7 классе было по 6-7 уроков (8 не было),причем они чередовались, в пятницу было 6(т.е.шло на убыль)+ удобно,что некоторые предметы были парами.
Ответ дляМама Карло
Боже забийте на ці школи. Гуртки. Знайшли за що думать. Ви хоч на бюджет потім? (І чи він буде?)
Чи закордоном?
Там 60% непотрібної чепухи. Одному богу відомо що вони там вчать 11 років, ще й в таких умовах. Розслабтеся. Там 5-6 предметів хай вчить і береже нерви і сили. Прям трагедія.
У мене точно 7й урок в 15+ завершувався. 6й - в 14:05. Так що нічого нового нема.
Чи закордоном?
Тріль підпільний• 02 сентября в 23:50
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Отчего депрессия?
Ответ дляЧекаю завтра
А в нас в пт теж було послаблення. Але навʼязали класну годину , де нам розповідали про поведінку
Україна понад усе!• 02 сентября в 23:53
Повинна робити д/з та ходити на гуртки у будні після 15:05 і на вихідних
Україна понад усе!• 02 сентября в 23:55
Ответ дляTeonaa
Чи закордоном?
А чому одному Богові? Ви в підручники дітей взагалі не заглядаєте? Навчальним планом не цікавитеся?
Ответ дляУкраїна понад усе!
Зараз, чула, домашки там тонна. В школі не встигають давати матеріал, то на сам.опрацювання йде
Там за годину півтори нереально. Зараз якась друга зміна прям вдома
Марафетчица• 02 сентября в 23:56
Ответ дляМама Карло
Зачем вообще 12 лет учиться🫣
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я поки ні. У мене маленька дитина
Я просто заходу інколи, читаю ось це все- я поки що я не маю наміру надавати такого уж знання школі. Мова, англ.мова, алгебра-геометрія. Ну географія. Що там ще вчити, я не знаю. Інформатика. Все. Ну історія. І то тими шматками. Те що треба знати, я сама розповім. Так що історія тоже мінус
Україна понад усе!• 02 сентября в 23:59
Ответ дляTeonaa
Ніяка не тонна. А якщо робити д/з не за день до уроку, то все ок. В мене дитина в вихідний день робить всі уроки на тиждень, а протягом тижня там немає що робити, 1-2 номери математики і вправа по укр мові. У нас на самоопрацювання може йти література, культура добросусідства, БЖД. Але там й немає що опрацьовувати
Панна Кота• 03 сентября в 00:00
В мене з другого класу було по 7 уроків)
І на дивані лежала і на гуртки ходила
Україна понад усе!• 03 сентября в 00:00
Ответ дляTeonaa
Я поки ні. У мене маленька дитина
Ну то як піде в школу - буде не тільки Бог знайти, що там дитина вчить, а ще й ви дізнаєтеся
А я кумедна• 03 сентября в 00:01
У нас в средних и старших классах было максимум 7 уроков (т.к 2 смены), зато учились по субботам.
Україна понад усе!• 03 сентября в 00:03
Ответ дляА я кумедна
В нас також. В 5 класі було 6 уроків і в один день 1 раз на 2 тижні 7 уроків. А в 6 класі 3 дні по 6 уроків, 2 дні - 7. І по суботам не вчаться
Ответ дляУкраїна понад усе!
Гроші заробляти треба
І швидко
А ця вся багаторічна шкільна «програма» мене завжди з розуму зводила. До 9 ледве досиділа, потім технарь, потім бігом бакалаврат. Потім магістратура
Через пару років ще одна магістратура в економічному. Платила за останнє лише. Бабки не носила ніколи і нікому. Списувала, не прям ботанша ж. З навушником теж вступні здавала бо фіг би мене на економіку взяли б з педагогічним моїм. Я там нуль без палички прийшла. Потім викручувалась як хотіла)
І швидко
Україна понад усе!• 03 сентября в 00:05
Ответ дляTeonaa
Гроші заробляти треба
І швидко
Ну то більшість дітей й так будуть до 9 класу вчитися, в 10-12 будуть йти одиниці
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не про це мова
Дебільна система. Марна трата купи часу
Можна 5 спеціальностей освоїти за цей час, які цікавлять і дають дохід. А ми хуйньой страдаєм.
ОБЖ і ДПЮ. Сильно по факту знадобилося?))) розповіли як жити і ховатись в умовах відсутності укриттів😂
Дебільна система. Марна трата купи часу