18 мая 2014

Будь ласка хто розуміє що це таке , заспокойте мене будь ласка

Дитина температурила 3 дні ,лежали в лікарні,зараз вдома,завтра будемо здавати аналізи,але не розумію одного як таке може бути
Дитина сходила в туалет,на сечі були розводи ,як від олійки,ці розводи через деякий час перетворились в тверду основу ,схоже на віск вилитий
Я дуже переживаю,не знаходжу собі місця....Завтра зранку їдемо на Львів здавати аналізи,але мені ця ситуація покою не дає(Дуже переживаю...Можливо хтось стикався з таким,в нас це перший раз,лікарю свому зателефонувала каже що такого не може бути,робить з мене дурну,ціла лікарня придурків а не лікарів ніхто не може сказати що з дитиною(
После 18 18 мая 2014
грязный горшок??, Что ели?
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляПосле 18
грязный горшок??, Что ели?
в нас горшок завжди чистий ,я його помила перед тим як він сходив в туалет
Зина с магазина 18 мая 2014
Свечи ставили?
звёздочка 18 мая 2014
похоже на воск или парафин. какие лекарства принимал ребёнок?
Бармалеина 18 мая 2014
Возьмите баночку и в ближайшую больницу к дежурному врачу.
Бармалеина 18 мая 2014
Ответ дляЗина с магазина
Свечи ставили?
Точно... похоже.
КонхфЭдкаТузик 18 мая 2014
от свечей может
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляЗина с магазина
Свечи ставили?
так ставила свічку вчора в обід парацетамол це від неї таке?
Зина с магазина 18 мая 2014
Ответ дляЧупа-чупс
так ставила свічку вчора в обід парацетамол це від неї таке?
конечно
Не болейте
Дама с собачкой 18 мая 2014
Глицерин из свечки
Не волнуйтесь)))))
Накладная 18 мая 2014
Ответ дляЧупа-чупс
так ставила свічку вчора в обід парацетамол це від неї таке?
конечно. Это свечка вытекла
поваренок 18 мая 2014
Ответ дляЧупа-чупс
так ставила свічку вчора в обід парацетамол це від неї таке?
конечно! Это от свечки. Он пукнул, наверное. Посмотрите попу - она жирноватая обычно от свечек.
Я такая боевая 18 мая 2014
Вы писали, что после больницы, вероятно это лекарства выходят, у меня реб. было 3 мес, лежали в больнице, пару раз, когда меняла памперс, то на нем и весь писюнчик был обсыпан, как кристаллами соли, оказалось реакция на лек-ва, анализы были в норме
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
от свечей может
якщо від свічки то мені легше стало...
Але проблемка в тому що дитина на вихідні почала температурити,збивають температуру ,дитина бавиться бігає але вночі знов температура,і так вже 3 день...сьогодні вже ранка на губі вискокла і спухло очко йому,треба пережити сьогодні день,лікарі не можуть сказати яка причина температури,змушена брати машину і їхати на Львів до нормальних лікарів,бардак в лікарні ужасний
Гу го гу го гу 18 мая 2014
Да у нас такое же наблюдается в горшке, но после свечей
Звоночек 18 мая 2014
Свечка 100%, и не сомневайтесь)))
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляДама с собачкой
Глицерин из свечки
Не волнуйтесь)))))

Слава богу,ви мене так заспокоїли...щоб я без вас робила
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляГу го гу го гу
Да у нас такое же наблюдается в горшке, но после свечей
малому 3,5 роки перший раз таке..чесно
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Але якщо температура постійно піднімається значить є запальний процес,але нічого не появляється я переживаю щоб не було звязано це з внутрішніми органами...дуже переживаю...Напевно треба буде робити УЗД всі аналізи здавати..і чекати результату...так боюсь як діти хворіють
Папобус 18 мая 2014
похоже на свечку !
Полиэтиленовый привет 18 мая 2014
Ответ дляЧупа-чупс
так ставила свічку вчора в обід парацетамол це від неї таке?
Конечно от свечей,успокойтесь,и не накручивайте себе ,выздоравливайте
Ра ру ра ру ра 18 мая 2014
это от свечки, все ок, не переживайте
Бауди на ауди 18 мая 2014
3 дня температура? вас выписали из больницы с температурой? вы очень сумбурно рассказываете. или он уже второй раз заболел?
Ellinnnaaa 18 мая 2014
3 дня температуры это не много, это нормально как раз. Может быть обычный вирус. Не паникуйте.
Бауди на ауди 18 мая 2014
3 дня - это вполне нормально. сегодня вечером уже может не быть температуры
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляБауди на ауди
3 дня температура? вас выписали из больницы с температурой? вы очень сумбурно рассказываете. или он уже второй раз заболел?
ми були там один день ,лікар відпустив нас додому ,через то що дитина там не спить,плаче,вдома йому добре,і їсть добре без проблем.постійно приходить лікарка ,якщо дзвоню вона зразу приходить,без аналізів вони нічого не можуть сказати
Бауди на ауди 18 мая 2014
Судя по всему у ребенка обычная ОРВИ, которая лечится вообще без анализов.
Дама с собачкой 18 мая 2014
Ранка на губе? И глаз припух?
Стоматит исключали?
Герпесное чтото возможно.... Вирусов очень много, которые дают такие проявления...
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляБауди на ауди
3 дня - это вполне нормально. сегодня вечером уже может не быть температуры
але не кашляє,насмарку немає,постійно питаю чи нічого його не болить,дитина цілий день бавиться їсть добре,лише на ніч або вночі піднімається,зранку знову все добре,каже лікарка я незнаю що це таке,хочете їдьте собі у Львів ,там кращі спеціалісти
От питаю то чого таких тупих придурків тримають в тій лікарні,чому не набрати молодих спеціалістів!
автор Чупа-чупс 18 мая 2014
Ответ дляДама с собачкой
Ранка на губе? И глаз припух?
Стоматит исключали?
Герпесное чтото возможно.... Вирусов очень много, которые дают такие проявления...
Я дивилась нема нічого,в нас був стоматит коли йому було 1,5 року ,то я добре знаю цю болячку