22 июня 2014

дівчата , в кого була киста яїчника?

Добрий день. Дякую,що заглянули в тему.
Мені 23. В травні почалися кров"яні виділення, пішла в лікарню , лікар сказала,що причина в спіралі, бо пора виймати( стояла 3 роки)
Назначила лікування. Минуло 3 тижні- краще не стало, кровило по- трохи,потім почалися місячні(знаю,що вони,бо боліли груди)
Пішла до іншого лікаря. На узі виявили кистому на яїчнику діаметром 5 см, сказали,що вірогідність успішного лікування таблетками дуже маленька, потрібна операція. Маю здавати всі необхідні аналізи, далі будуть вирішувати ,що зі мною робити. Зараз ніяких виділень немає.
Але я така налякана, накручую себе, боюсь ,щоб не була злоякісна. Розкажіть,будь-ласка, в кого було щось подібне
показать весь текст
автор Зубачистка 22 июня 2014
Ответ дляНовогодняя пальма
Надо еще к какому-то врачу сходить, не совсем понятно, какой вид кисты у Вас? Если фолликулярная, можно дуфастоном обойтись, у меня они не раз и не 5 были, до 8 см в диаметре. Если киста желтого тела или эндометриоидная - там все немного сложнее. Не накручивайте себя раньше времени! Сходите еще к одному спецу!
як Вам поставили діагноз? після аналізів, чи вже на узі побачили?
Новогодняя пальма 22 июня 2014
Ответ дляЗубачистка
як Вам поставили діагноз? після аналізів, чи вже на узі побачили?
Раньше только на УЗИ видели, сейчас я чувствую, когда киста - живот раздувает немного, иду на УЗИ сразу - получаю подтверждение. Но у меня особенность, кисты только во время приема ОК возникают. Когда не пью - все хорошо.
автор Зубачистка 22 июня 2014
Ответ дляНовогодняя пальма
Раньше только на УЗИ видели, сейчас я чувствую, когда киста - живот раздувает немного, иду на УЗИ сразу - получаю подтверждение. Но у меня особенность, кисты только во время приема ОК возникают. Когда не пью - все хорошо.
мені сказала гінеколог,щоб знати точно, потрібні аналізи
Новогодняя пальма 22 июня 2014
Ответ дляЗубачистка
мені сказала гінеколог,щоб знати точно, потрібні аналізи
Хороший спец сможет определить вид кисты на УЗИ. Сходите еще к кому-то проверенному, я впервые слышу, чтобы вид кисты определяли анализом - это каким?
автор Зубачистка 22 июня 2014
Ответ дляНовогодняя пальма
Хороший спец сможет определить вид кисты на УЗИ. Сходите еще к кому-то проверенному, я впервые слышу, чтобы вид кисты определяли анализом - это каким?
назначили аналіз крові на гормони репродукції, СА- 125, НЕ4
Новогодняя пальма 22 июня 2014
Ответ дляЗубачистка
назначили аналіз крові на гормони репродукції, СА- 125, НЕ4
СА-125 - это онкомаркер яичников, сделайте на всякий, мне тоже назначали. И сходите к другому врачу с хорошим УЗИ-аппаратом. Все у Вас хорошо будет!
автор Зубачистка 22 июня 2014
і ось дослідження узі: Правий яйник крупнокістознотрансформований з центральним поліморфним утворенням 53 на 46 мм, неоднорідної ячеїстої структури , по периферії якого - рідинний компонент з опалесценцією вмісту.
автор Зубачистка 22 июня 2014
Ответ дляНовогодняя пальма
СА-125 - это онкомаркер яичников, сделайте на всякий, мне тоже назначали. И сходите к другому врачу с хорошим УЗИ-аппаратом. Все у Вас хорошо будет!
я ходила в приватний кабінет,бо в лікарні нема такого обладнання. Дякую Вам)